Gardias urządziła pokój dla swojej córeczki. Wybrała tę samą firmę co Mucha i Socha

Do kupienia został jeszcze wózek.

Hania, córeczka Doroty Gardias, urodzi się na początku września. Zadzwoniliśmy do menadżera pogodynki, Patryka Wolskiego, i zapytaliśmy, co u niej słychać.

Dorota Gardias czuje się fantastycznie, jest na etapie urządzania pokoju dla dziecka, zakupu mebli, ubranek, środków do pielęgnacji dziecka. Wynajęła firmę Muppetshop, która kompleksowo urządziła pokój, od A do Z. Dorota Gardias jest teraz na etapie zakupu wózka, na razie się waha, szuka odpowiedniego modelu - zdradził w rozmowie z Plotek.pl menadżer Gardias.

Dorota Gardias Kapif

Nie jest tajemnicą, że wymieniona przez menadżera firma jest jednym z ulubionych miejsc, w którym gwiazdy kompletują wyprawkę dla swoich pociech. Tutaj zaopatrywały się w akcesoria dla dzieci Małgorzata Socha i Anna Mucha. O szczegóły wyprawki dla córeczki Gardias zapytaliśmy właścicielkę firmy, Marcelinę Plichtę-Wabnik.

Pokój jest już urządzony - powiedziała. - Jest w klimacie safari, małego podróżnika, bo pani Dorota bardzo lubi podróżować. Jest także urządzony kącik niemowlaka w sypialni.

Sposób, w jaki gwiazdy rozliczają się za taką usługę, jest często dopasowany do okoliczności. Marcelina Plichta-Wabnik zdradziła nam, jak to wyglądało w tym konkretnym przypadku.

Pani Dorota jest naszą klientką. Zapłaciła za wszystko, co znalazło się w pokoju, po naszej stronie była aranżacja i realizacja. Pani Dorota przyszła, wybrała i zapłaciła, a my zajęliśmy się resztą.

Niedawno pokazywaliśmy zdjęcia Małgorzaty Sochy, która także wybrała się tam na solidne zakupy dla dziecka. Pisaliśmy wtedy, że aktorka również zdecydowała się powierzyć remont tej firmie.

Kompleksowo urządziliśmy pokój dziecka. Jest elegancki, w stonowanych kolorach. Pani Małgorzata jest teraz na etapie przeprowadzki i w nowym miejscu też będziemy urządzać pokój - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Marcelina Plichta Wabnik.

Małgorzata Socha Plotek Exclusive

alex