Czy to jest chłopak Michała Piróga? "Nie mówię tak, nie mówię nie"

Milczy jak grób.
Czy to jest chłopak Michała Piróga? "Nie mówię tak, nie mówię nie" Michał Piróg jest od pewnego czasu widywany w towarzystwie stylisty, Andrzeja Sobolewskiego. Fakt.pl twierdzi, że to jego facet. Michał Piróg jest od pewnego czasu widywany w towarzystwie stylisty, Andrzeja Sobolewskiego. Fakt.pl twierdzi, że to jego facet: "Wybrankiem Michała Piróga jest Andrzej Sobolewski - stylista gwiazd. Ich związek trwa już od 2 lat, jednak dopiero niedawno para zaczęła pokazywać się publicznie. Partner prezentera 'Top Model' jest uznanym w show biznesie stylistą gwiazd, współpracował m.in z Mariną Łuczenko i Dodą" - czytamy na Fakt.pl. Panowie siedzieli koło siebie na pokazie mody Paprocki i Brzozowski w maju. Można było zobaczyć ich także na pokazie Mariusza Przybylskiego w czerwcu. Sobolewski pracuje jako stylista w "Harper's Bazaar Polska". Skończył ASP w Gdańsku - wynika z jego Facebooka. Czy rzeczywiście spotyka się z Pirógiem? Zapytaliśmy o to Michała. "Tak jak nigdy nie mówiłem o tym, że z kim się spotykam, tak nadal nie mam zamiaru tego ujawniać. Nie mówię tak, nie mówię nie" - mówi w rozmowie z Plotek.pl. Piróg nie zamierza zmienić swojego postępowania, bo boi się reakcji otoczenia. "Każdy z nas patrzy na swoje nazwisko, nie jest nam potrzebne pojawianie się w prasie" - wyjaśnia. Raczej nieprędko przekonamy się, kto mieszka w sercu tancerza. Piróg jest w swoim postanowieniu konsekwentny. W wywiadzie dla "Gali" przyznał, że chce chronić swojego chłopaka: "Za wszystko, co robimy w życiu, płacimy jakąś cenę. Im więcej jest osób, które cię nagradzają, tym obóz osób karzących cię staje się dwukrotnie większy. Mój chłopak nie musi pojawić się w gazecie, bo taki bonus też kosztuje. Przez sam fakt, że się ze mną spotyka, inni myślą, że ma lepiej i on na tym traci" - wyjaśnił. Michała Piróg najbardziej dotknęły komentarze, które pojawiły się pod sensacyjnymi doniesieniami. "Gdyby jad ludzki nagromadzony w komentarzach zamieniałby się w wodę nie byłoby spragnionych ludzi. Choć mnie to bawi to jednak wolałbym tę wodę od zabawy" - powiedział. Zabolały go jednak nie homofobiczne komentarze, tylko antysemickie: "Te komentarze są zabawne generalnie. Jednak ilość rasistowskich wypowiedzi jest porażająca. Jest to woda na młyn. Sądząc po tych komentarzach 90 proc. społeczeństwa nie jest wyedukowana. Nie mam problemu ze swoją orientacją, często o niej mówię. Nie mam absolutnie żadnych pretensji, jeśli ktoś ją komentuję. Nie rozumiem tylko komentarzy rasistowskich. Dziwi mnie to, że nadal pojawiają się w Polsce biorąc pod uwagę jej historię. Polacy przecież też byli prześladowani" - wyjaśnia. Piróg nie zamierza jednak przejmować się nietolerancją w sieci: "Jest ciepło, mam wakacje. Sam tego nie zmienię, od tego są urzędy ds. człowieka. Sam pracowałem w komisji europejskiej ds. wykluczeń społecznych. Przez 3 lata byłem jej honorowym obywatelem" - wyjaśnia.

Michał Piróg jest od pewnego czasu widywany w towarzystwie stylisty, Andrzeja Sobolewskiego. Fakt.pl twierdzi, że to jego facet:

Wybrankiem Michała Piróga jest Andrzej Sobolewski - stylista gwiazd. Ich związek trwa już od 2 lat, jednak dopiero niedawno para zaczęła pokazywać się publicznie. Partner prezentera Top Model jest uznanym w show biznesie stylistą gwiazd, współpracował m.in z Mariną Łuczenko i Dodą - czytamy na Fakt.pl.

Panowie siedzieli koło siebie na pokazie mody Paprocki i Brzozowski w maju. Można było zobaczyć ich także na pokazie Mariusza Przybylskiego w czerwcu.

Michał PirógEast News

Sobolewski pracuje jako stylista w "Harper's Bazaar Polska". Skończył ASP w Gdańsku - wynika z jego Facebooka.

Andrzej SobolewskiScreen z Facebook.com

Czy rzeczywiście spotyka się z Pirógiem? Zapytaliśmy o to Michała.

Tak jak nigdy nie mówiłem o tym, że z kim się spotykam, tak nadal nie mam zamiaru tego ujawniać. Nie mówię tak, nie mówię nie - mówi w  rozmowie z Plotek.pl.

Piróg nie zamierza zmienić swojego postępowania, bo boi się reakcji otoczenia.

Każdy z nas patrzy na swoje nazwisko, nie jest nam potrzebne pojawianie się w prasie - wyjaśnia.

Michał Piróg, Andrzej SobolewskiEast News

Raczej nieprędko przekonamy się, kto mieszka w sercu tancerza. Piróg jest w swoim postanowieniu konsekwentny. W wywiadzie dla "Gali" przyznał, że chce chronić swojego chłopaka:

Za wszystko, co robimy w życiu, płacimy jakąś cenę. Im więcej jest osób, które cię nagradzają, tym obóz osób karzących cię staje się dwukrotnie większy. Mój chłopak nie musi pojawić się w gazecie, bo taki bonus też kosztuje. Przez sam fakt, że się ze mną spotyka, inni myślą, że ma lepiej i on na tym traci - wyjaśnił w Gala.pl.

Michała Piróg najbardziej dotknęły komentarze, które pojawiły się pod sensacyjnymi doniesieniami.

Gdyby jad ludzki nagromadzony w komentarzach zamieniałby się w wodę nie byłoby spragnionych ludzi. Choć mnie to bawi to jednak wolałbym tę wodę od zabawy - powiedział.

Michał Piróg, Andrzej SobolewskiEast News

Zabolały go jednak nie homofobiczne komentarze, tylko antysemickie:

Te komentarze są zabawne generalnie. Jednak ilość rasistowskich wypowiedzi jest porażająca. Jest to woda na młyn. Sądząc po tych komentarzach 90% społeczeństwa nie jest wyedukowana. Nie mam problemu ze swoją orientacją, często o niej mówię. Nie mam absolutnie żadnych pretensji, jeśli ktoś ją komentuję. Nie rozumiem tylko komentarzy rasistowskich. Dziwi mnie to, że nadal pojawiają się w Polsce biorąc pod uwagę jej historię. Polacy przecież też byli prześladowani - wyjaśnia.

Michał PirógKapif

Piróg nie zamierza jednak przejmować się nietolerancją w sieci:

Jest ciepło, mam wakacje. Sam tego nie zmienię, od tego są urzędy ds. człowieka. Sam pracowałem w komisji europejskiej ds. wykluczeń społecznych. Przez 3 lata byłem jej honorowym obywatelem - wyjaśnia.

Myślicie, że coś zmieni się w kwestii tolerancji?

Vic