Doda zamieniła swoje ulubione bawole serce na ponton z dzieckiem

Zaskoczyła fanów.
Doda zaskoczyła fanów Zamieniła swoje ulubione bawole serce na ponton z dzieckim Elementami scenografii podczas koncertu Dody w Braniewie były woda, nimfy, ponton, a w nim małe dziecko Tych, którzy przyszli na sobotni koncert Dody w Braniewie, czekała odmienna niż zwykle scenografia. Nie było znanych z wcześniejszych występów bawolich serc, trupich czaszek czy rąk kościotrupa, ale woda, nimfy, ponton, a w nim... małe dziecko! Tak właśnie wyglądało wykonanie utworu "Electrode", w którego klipie, jeżeli pamiętacie, także występuje dziecko. Ten niezwykły efekt udało się uzyskać dzięki temu, że wokół braniewskiego amfiteatru płynie woda. - Reakcje ludzi były niezastąpione - wiele osób nastawiało się na jakieś wołowe serca itd., a tu czysta energia i radość, świetne show! - opisuje fan Dody. - Szalona energia wyzwalała w artystce najbardziej niekonwencjonalne zachowania. W pewnym momencie weszła basiście z akompaniującego jej zespołu na barana i zaczęła filmować publiczność telefonem komórkowym!

Tych, którzy przyszli na sobotni koncert Dody w Braniewie, czekała odmienna niż zwykle scenografia. Nie było znanych z wcześniejszych występów bawolich serc, trupich czaszek czy rąk kościotrupa, ale woda, nimfy, ponton, a w nim... małe dziecko! Tak właśnie wyglądało wykonanie utworu "Electrode" w którego klipie, jeżeli pamiętacie, także występuje dziecko.

DodaYoutube

Ten niezwykły efekt udało się uzyskać dzięki temu, że wokół braniewskiego amfiteatru płynie woda.

Reakcje ludzi były niezastąpione - wiele osób nastawiało się na jakieś wołowe serca itd., a tu czysta energia i radość, świetne show! - opisuje fan Dody.

A Doda skomentowała to tak:

DodaFacebook.com

Szalona energia wyzwalała w artystce najbardziej niekonwencjonalne zachowania. W pewnym momencie weszła basiście z akompaniującego jej zespołu na barana i zaczęła filmować publiczność telefonem komórkowym! Fan Dody przysłał nam zdjęcie dokumentujące to zdarzenie.

DodaPlotek Exclusive

DodaFacebook.com
A tutaj obejrzycie show Dody z jej własnej perspektywy. Jeżeli już widzieliście jej koncert, koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami!

alex

Więcej o:
Komentarze (16)
Doda zamieniła swoje ulubione bawole serce na ponton z dzieckiem
Zaloguj się
 • woohoo

  Oceniono 37 razy 13

  byłam na jej koncercie w Uniejowie niedawno, naprawde swietne show. Widać, ze jest miłą osobą, tylko nie wiem po co jej te "ą" i "ę" podczas mówienia.

 • be_a

  Oceniono 15 razy 9

  W Braniewie koncert rewelacyjny. Można nie lubić takiej muzyki, ale trzeba przyznać, że show pierwsza klasa. Doda normalna, nie struga wielkiej gwiazdy. Zachowywała się profesjonalnie. Nie było oczekiwania na występ, nie było przerw między piosenkami. Na każdą piosenkę miała inny strój, tak samo zespół tancerzy. Wspaniały kontakt z publicznością. Polecam koncerty z Dodą! Muszę jeszcze dodać, że w tym samym czasie w Elblagu koncertował zespół Pectus i nie popisali się zbytnio. Spóźnili się 40 minut i publiczność ich wygwizdała.

 • joannana

  Oceniono 6 razy 0

  Byłam na koncercie w Strzegomiu.Wspaniałe show,świetna artystka o znakomitym głosie.Polecam wszystkim jej koncerty,żaden z naszych rodzimych artystów nie daje tak czadowych koncertów.Pozdrawiam wszystkich fanów naszej królowej. a zazdrośnicy wyyyyyypad.

 • lojzo

  Oceniono 6 razy 0

  Czyżby Doda z piosenkarki w cyrkówkę się zamieniła albo w showgirl? Nie jestem ciekaw jej występów mimo tak obszernych i szumnych zapowiedzi. Nie mój gust.

 • nitka_w

  Oceniono 4 razy 0

  Jakie dziecko? Przecież to Doda w pontonie siedzi

 • jason.

  Oceniono 9 razy -1

  Zapraszam tego świrniętego elfa niech przypłynie brudną Odrą do mojego kochanego miasta portowego będzie ostro zrobimy to na jej pontonie a na moim kondonie amen...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX