Marcela Leszczak z "Top model" spotyka się z bogatym Rosjaninem?! Widzieliśmy go już u boku Natalii Siwiec

Są parą?!

Marcela Leszczak pnie się po szczeblach kariery. Nie tylko tej modowej (uczestniczka "Top Model" wystąpiła niedawno w sesji dla marki Chaos by Marta Boliglova), ale także salonowej. Na  dwóch ważnych imprezach pojawiła się w towarzystwie rosyjskiego projektanta, Aleksandra Chumakou. Twórca marki Alex Caprice chętnie pozował z dziewczyną zarówno na gali "Samochód roku Playboya", a potem na pokazie mody w Ambasadzie Rosji.

Mieliśmy okazję poznać się już wcześniej przed galą podczas przymiarek, na które zabrałem Marcelę do polskich projektantów, aby wybrać jej kreację na wyjście. Dopiero u Riny Cossack spodobała mi się w jednej sukience i tak się zaczęło - powiedział w rozmowie z Plotek.pl Alexander Chumakou.

Alex Caprice, Alexander Chumakou Screen z Facebook.com

A co się zaczęło? Według relacji rosyjskiego projektanta między nim a Marcelą coś zaiskrzyło.

Kiedy powiedziała, że skoro mi się podoba jak wygląda to bierzemy tą sukienkę, dało mi to do zrozumienia, że chce mi się podobać i od razu między nami coś zaiskrzyło, zadziałała chemia - dodał po chwili Chumakou.

Marcela wpadła w oko projektantowi, ona zresztą też chyba nie narzekała na wieczór w towarzystwie znanego nazwiska w branży modowej. Jak twierdzi Chumakou, na imprezie "Playboya" bawili się razem.

Na gali "Playboya" nie mogliśmy się od siebie odkleić. Bawiłem się super. Marcela mi się bardzo podoba, jest zmysłowa, seksowna i ma taki naturalny typ urody, ma taki dziewczęcy look, piękne oczy - powiedział w rozmowie z Plotek.pl projektant.

Marcela Leszczak, Aleksander Chumakou Screen z Facebook.com

Marcela Leszczak nie jest pierwszą gwiazdką, która pozuje u boku rosyjskiego projektanta. Wcześniej razem z nim chętnie dawała się fotografować także Natalia Siwiec.

Alex Caprice, Natalia Siwiec, Alexander Chumakou Kapif

Fotomodelka wystąpiła nawet razem z nim kampanii reklamowej jego marki Alex Caprice. Sesja była balansowała na granicy dobrego smaku. Siwiec była bardzo prowokująca (Zobacz: WYUZDANA Natalia Siwiec w dwuznacznej pozie. Modelka nie ma żadnych granic?)

Natalia Siwiec, Alex Caprice Alexcaprice.com

karo