Wiemy, co Joanna Moro robi po festiwalu w Opolu

Aktorka wybrała się na wakacje.
Joanna Moro na wakacjach Aktorka postanowiła odpocząć od medialnej wrzawy Joanna Moro po nieudanym występie na festiwalu w Opolu postanowiła odpocząć od medialnej wrzawy i wyjechała na tygodniowe wakacje z mężem i synami Festiwal w Opolu nie okazał się dla Joanny Moro szczęśliwy. Aktorka zaśpiewała utwór "Człowieczy los" Anny German, jednak jej występ nie był zbyt udany i niemal natychmiast spłynęła na nią fala krytyki. Gdy zadzwoniliśmy do menadżera aktorki z prośbą o komentarz, dowiedzieliśmy się, co teraz robi odtwórczyni roli legendarnej wokalistki. - Joanna Moro wyjechała z rodziną na wakacje, więc nie mam z nią kontaktu. Ma wrócić w przyszłym tygodniu - powiedział Bartosz Staniszewski. Wygląda na to, że aktorka postanowiła trochę odpocząć i zaczerpnąć sił przed kolejnymi wyzwaniami. Chcielibyście jeszcze usłyszeć jak śpiewa? A może wolicie, żeby trzymała się aktorstwa?

Festiwal w Opolu nie okazał się dla Joanny Moro szczęśliwy. Aktorka zaprezentowała na wielkiej scenie swój talent muzyczny, który, delikatnie mówiąc, nie zachwycił. Moro zaśpiewała utwór "Człowieczy los" Anny German, którego niestety nie udźwignęła. Zresztą zaraz po wykonaniu, przeprosiła słuchaczy. Na aktorkę spłynęła fala krytyki. Gdy zadzwoniliśmy do menadżera aktorki z prośbą o komentarz, dowiedzieliśmy się, co teraz robi odtwórczyni roli legendarnej wokalistki.

Wyjechała z rodziną na kilka dni na zaplanowane wcześniej wakacje. Więc nie mam z nią kontaktu. Ma wrócić w przyszłym tygodniu - powiedział nam Bartosz Staniszewski.

Mąż Joanny Moro, Mirosław Szpilewski, oraz jej synowie, Mikołaj i Jeremi byli też z aktorką w Opolu.

Joanna Moro KAPIF

Wygląda więc na to, że Moro odpocznie i zaczerpnie sił przed kolejnymi wyzwaniami. Chcielibyście usłyszeć ją jeszcze śpiewającą czy wolicie, żeby trzymała się aktorstwa?

Joanna Moro Kapif

Vic