Mamy potwierdzenie: Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło rozwodzą się

Koniec małżeństwa.
Mrozowska i Szaciłło rozwodzą się Koniec małżeństwa Moniki i Macieja Monika Morozowska i Maciej Szaciłło rozwodzą się po 10 latach małżeństwa. Pogłoski potwierdziło biuro Samodzielnej Sekcji Prasowej Sądu Okręgowego w Warszawie. To już pewne. Monika Morozowska i Maciej Szaciłło rozwodzą się po 10 latach małżeństwa. - Potwierdzam, jest zarejestrowana taka sprawa w sądzie - dowiedział się Plotek.pl w biurze Samodzielnej Sekcji Prasowej Sądu Okręgowego w Warszawie. Tak więc ciągnąca się od niemal roku niejasna sytuacja osobista aktorki znajdzie swój finał w sądzie. Mrozowska rozstała się z mężem w zeszłym roku, chociaż formalnie wciąż pozostaje w związku małżeńskim. We wrześniu ubiegłego roku media obiegły zdjęcia aktorki w czułym uścisku innego mężczyzny. Randka zbiegła się w czasie z ogłoszeniem informacji o rozstaniu z mężem. Teraz przyszła pora na oficjalne zakończenie związku. Kiedy dokładnie? - Nie ma jeszcze wyznaczonego terminu pierwszej rozprawy - powiedziano nam w sekcji prasowej Sądu Okręgowego.

To już pewne. Monika Morozowska i Maciej Szaciłło rozwodzą się po 10 latach małżeństwa.

Potwierdzam, jest zarejestrowana taka sprawa w sądzie - dowiedział się Plotek.pl w biurze Samodzielnej Sekcji Prasowej Sądu Okręgowego w Warszawie.

Tak więc ciągnąca się od niemal roku niejasna sytuacja osobista aktorki znajdzie swój finał w sądzie.

Monika Mrozowska, Maciej Szaciłło Screen z youtube.com

Mrozowska rozstała się z mężem w tamtym roku, chociaż formalnie wciąż pozostaje w związku małżeńskim. We wrześniu ubiegłego roku media obiegły zdjęcia aktorki w czułym uścisku innego mężczyzny. Randka zbiegła się w czasie z ogłoszeniem informacji o rozstaniu z mężem. Teraz przyszła pora na oficjalne zakończenie związku. Kiedy dokładnie?

Nie ma jeszcze wyznaczonego terminu pierwszej rozprawy - powiedziano nam w sekcji prasowej Sądu Okręgowego.

alex