Renata z "Top model" schudła już prawie 10 kg! "Jadłam dziś tylko jogurt"

Modelka bardzo dba o uzyskanie zgrabnej sylwetki.
Renata z "Top model" schudła Modelka bardzo dba o uzyskanie zgrabnej sylwetki Renata Kurczab: Powrócę do nawyków, jakich nabrałam podczas programu. Kiedy trwało Top Model, schudłam 5 kg, po jego zakończeniu kolejne 4 kg. Renata Kurczab nie zwyciężyła co prawda "Top model", ale dotarła do ścisłego finału. Piękna szatynka była faworytką Joanny Krupy. Modelka wyznała, że liczyła na to, że to właśnie Renata wygra program. Przyznam się, że byłam troszkę w szoku, że Renata odpadła, bo była jedną z moich faworytek - powiedziała w "Dzień dobry TVN". Zalet Renaty nie mogła też nachwalić się sama Anja Rubik. - Zdecydowanie wybrałabym Renatę. Renata była moim numerem 1. Sądzę, że Renata bardzo się nadaje fizycznie, żeby coś osiągnąć za granicą. Jest wysoko szczupła, piękna, ma wyjątkowe usta, jest fotogeniczna - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl. Saif Mahid, który w finale show pełnił honory jurora, też mówił, że jeśli już to jego faworytką jest Renata albo "Marczela". A jak na dojście do finału zareagowała sama Renata? Zapytaliśmy ją o to! - To było dla mnie ogromne zaskoczenie. Naprawdę nie spodziewałam się tylu pozytywnych opinii ze strony ludzi świata mody. Dodało mi to wiele pewności siebie. Uwierzyłam, że chyba rzeczywiście się do tego nadaję. Bardzo się ucieszyłam - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl. Modelka bardzo przyłożyła się, żeby schudnąć. Zrzuciła już prawie 10 kg! - Ostatnio nie miałam czasu zadbać o siebie, tak jakbym chciała, bo miałam bardzo napięty grafik. Teraz jednak znów powrócę do nawyków, jakich nabrałam podczas programu. Kiedy trwało Top Model, schudłam 5 kg, po jego zakończeniu kolejne 4 kg. Codziennie trenowałam. Ćwiczyłam też chodzenie na obcasach i teraz idzie mi bardzo dobrze - powiedziała nam. Nic dziwnego, na nasze pytanie, co dzisiaj zjadła, odpowiedziała krótko: - Tylko jogurt. Renacie marzy się w przyszłości praca w Azji, bo tam modelki dużo zarabiają: - Marzy mi się praca z najlepszymi projektantami i fotografami. Na początku na pewno będę pracować w Polsce. Później chcę pracować w Azji, w Polsce nie da się zbyt dużo zarobić na modelingu - wyjaśniła. Udział w "Top model" sprawił, że stała się rozpoznawalna. Okazuje się, że fani zaczepiają ją w zaskakujących miejsca i nie pozwalają nawet zjeść w spokoju posiłku. - Rozpoznawalność faktycznie jest trochę męcząca, ale jednocześnie bardzo miła. Ostatnio poszłam do Złotych Tarasów na obiad, ale nie mogłam go zjeść, ponieważ cały czas podchodzili do mnie fani. Świadomość, że zdjęcie ze mną sprawi im mega przyjemność, jest naprawdę miła, dlatego pozowałam z nimi do fotek i dawałam autografy - powiedziała.

Renata Kurczab nie zwyciężyła co prawda "Top model", ale dotarła do ścisłego finału. Piękna szatynka była faworytką Joanny Krupy. Modelka wyznała, że liczyła na to, że to właśnie Renata wygra program.

Przyznam się, że byłam troszkę w szoku, że Renata odpadła, bo była jedną z moich faworytek - powiedziała w "Dzień dobry TVN".

Zalet Renaty nie mogła też nachwalić się sama Anja Rubik.

Zdecydowanie wybrałabym Renatę. Renata była moim numerem 1. Sądzę, że Renata bardzo się nadaje fizycznie, żeby coś  osiągnąć za granicą. Jest wysoko szczupła, piękna, ma wyjątkowe usta, jest fotogeniczna - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Saif Mahid, który w finale show pełnił honory jurora, też mówił, że jeśli już to jego faworytką jest Renata albo "Marczela". A jak na dojście do finału zareagowała sama Renata? Zapytaliśmy ją o to!

To było dla mnie ogromne zaskoczenie. Naprawdę nie spodziewałam się tylu pozytywnych opinii ze strony ludzi świata mody. Dodało mi to wiele pewności siebie. Uwierzyłam, że chyba rzeczywiście się do tego nadaję. Bardzo się ucieszyłam - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Top Model, odcinek 9, edycja 3, na zdj?ciu - Renata Kurczab; fot. TVN / Marcin Tyszka x-news

Modelka bardzo przyłożyła się, żeby schudnąć. Zrzuciła już prawie 10 kg!

Ostatnio nie miałam czasu zadbać o siebie, tak jakbym chciała, bo miałam bardzo napięty grafik. Teraz jednak znów powrócę do nawyków, jakich nabrałam podczas programu. Kiedy trwało Top Model schudłam 5 kg, po jego zakończeniu kolejne 4 kg. Codziennie trenowałam. Ćwiczyłam też chodzenie na obcasach i  teraz idzie mi bardzo dobrze - powiedziała nam.

Nic dziwnego, na nasze pytanie, co dzisiaj zjadła, odpowiedziała krótko:

Tylko jogurt.

Renata Kurczab TVN/X-News

Renacie marzy się w przyszłości praca w Azji, bo tam modelki dużo zarabiają:

Marzy mi się praca z najlepszymi projektantami i fotografami. Na początku na pewno będę pracować w Polsce. Później chcę pracować w Azji, w Polsce nie da się zbyt dużo zarobić na modelingu - wyjaśniła.

Top Model, odcinek 12, edycja 3, na zdj?ciu - Renata Kurczab; fot. TVN / Suresh Natarajan TVN/X-News

Udział w "Top model" sprawił, że stała się rozpoznawalna. Okazuje się, że fani zaczepiają ją w zaskakujących miejsca i nie pozwalają nawet zjeść w spokoju posiłku.

Rozpoznawalność faktycznie jest trochę męcząca, ale jednocześnie bardzo miła. Ostatnio poszłam do Złotych Tarasów na obiad, ale nie mogłam go zjeść, ponieważ cały czas podchodzili do mnie fani. Świadomość, że zdjęcie ze mną sprawi im mega przyjemność jest naprawdę miła, dlatego pozowałam z nimi do fotek i dawałam autografy - powiedziała.

Renata Kurczab Forum

Renacie życzymy spełnienia marzeń i planów zawodowych. Kibicowaliście jej?

aga/ Vic