Kate Rozz zastąpi Joannę Krupę w "Top model"? Mamy komentarz osoby z TVN-u!

Czyżby Kate Rozz ostrzyła pazurki na posadę Krupy?
Kate Rozz zastąpi Joannę Krupę? Czyżby Kate Rozz ostrzyła pazurki na posadę Krupy? W mediach pojawiła się informacja, że Joanna Krupa straci posadę jurorki w "Top model". Podobno ma ją zastąpić była partnerka Piotra Adamczyka Kate Rozz. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Joanna Krupa straci posadę jurorki w "Top model". Problemem stało się podobno to, że Krupa za dobrze nauczyła się rodzimego języka: - Joanna stała się mało atrakcyjna dla widzów, za dobrze zaczęła mówić po polsku. Straciła swój urok Dżołany z pierwszej serii. W dodatku kosztowała zbyt dużo. Nie przekładało się to na oglądalność. Nowego kontraktu więc nie będzie - miała powiedzieć osoba z produkcji w rozmowie z Se.pl. Tabloid dowiedział się, że Krupę ma zastąpić Kate Rozz, która też ma doświadczenie na wybiegach: Jak udało się dowiedzieć "Super Expressowi", jej miejsce w show ma zająć była partnerka Piotra Adamczyka Kate Rozz. Wszak to też modelka, która poznała światowe wybiegi - dywagował Se.pl. Sprawdziliśmy informację u źródła. Osoba zajmująca się PR-em "Top model" zdecydowanie zaprzeczyła tym doniesieniom. - Stacja TVN aktualnie skupia się na nadchodzącej ramówce, w której analogicznie do poprzednich edycji programu "Top Model" nie będzie - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Marta Fiedczak-Olejarz z zespołu PR TVN. Stacja na razie nie planuje współpracy z (niedługo już byłą) żoną Piotra Adamczyka: W aktualnej ramówce stacji widzowie nie zobaczą żadnego programu z udziałem Kate Rozz - dodała Fiedczak-Olejarz.

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Joanna Krupa straci posadę jurorki w "Top model". Problemem stało się podobno to, że Krupa za dobrze nauczyła się rodzimego języka:

Joanna stała się mało atrakcyjna dla widzów, za dobrze zaczęła mówić po polsku. Straciła swój urok Dżołany z pierwszej serii. W dodatku kosztowała zbyt dużo. Nie przekładało się to na oglądalność. Nowego kontraktu więc nie będzie - miała powiedzieć osoba z produkcji w rozmowie z Se.pl.

Joanna Krupa Kapif

Tabloid dowiedział się, że Krupę ma zastąpić Kate Rozz, która też ma doświadczenie na wybiegach:

Jak udało się dowiedzieć "Super Expressowi", jej miejsce w show ma zająć była partnerka Piotra Adamczyka Kate Rozz. Wszak to też modelka, która poznała światowe wybiegi - dywagował Se.pl.

Kate Rozz WBF

Sprawdziliśmy informację u źródła. Osoba zajmująca się PR-em "Top model" zdecydowanie zaprzeczyła tym doniesieniom.

Stacja TVN aktualnie skupia się na nadchodzącej ramówce, w której analogicznie do poprzednich edycji programu "Top Model" nie będzie - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Marta Fiedczak-Olejarz z zespołu PR TVN.

Stacja na razie nie planuje współpracy z (niedługo już byłą) żoną Piotra Adamczyka:

W aktualnej ramówce stacji widzowie nie zobaczą żadnego programu z udziałem Kate Rozz - dodała Fiedczak-Olejarz.

Kate Rozz EastNews

Żałujecie?

Vic