Dorota Gardias wybrała już imię dla swojego dziecka!

Dorota Gardias wiem jak da na imię córeczce.

Jeszcze kilka tygodni temu Dorota Gardias chciała swojej córeczce dać na imię Róża. Jednak jest to już nieaktualne! Jak się dowiedzieliśmy od menadżera gwiazdy, Patryka Wolskiego, dziewczynka będzie nazywać się inaczej.

Dorota da na córce na imię Hanna - powiedział w rozmowie z nami.

Warszawa, 27.04.2013. Otwarcie salonu Peticado.N.z Dorota Gardias. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM FORUM/Krzysztof Jarosz

Wygląda na to, że pogodynka uległa modzie na klasyczne imiona. Według zapewnień Gardias, przy wyborze nie kierowała się trendami.

Ważne jest, jakie znaczenie ma dane imię, jaką niesie ze sobą energię - powiedziała w "DDTVN".

Dorota Gardias Kapif

Sprawdziliśmy więc, jakie znaczenie ma imię Hanna. Wygląda na to, że córeczka Gardias, choć media będą ją obserwowały, od pierwszych dni życia, raczej nie uderzy woda sodowa do głowy.

Hanna to imię pochodzenia hebrajskiego i oznacza "wdzięk lub łaska", powstało z tego samego imienia hebrajskiego co Anna - imienia Hannah. Hanna od dziecka jest bardzo zdyscyplinowana i samodzielna, a także niezwykle grzeczna oraz twarda - nigdy nie płacze, gdzie się przewróci tylko stale próbuje dalej.  To twardo stąpająca po ziemi realistka, która idzie pod prąd pokonując stale własne słabości.  Znaczenie imienia Hanna mówi nam również, że kocha ona dom i rodzinę, marzy by mieć ją jak największą. Z drugiej strony lubi zachowywać w niej dyscyplinę przez co dzieci bardzo często się buntują - czytamy na stronie znaczenieimion.org.

Dorota Gardias KAPIF

 

A jak Wam się podoba imię, które Gardias wybrała dla swojej córeczki?

karo

Jak Ci się podoba imię córeczki Doroty Gardias?