Prezydent Komorowski będzie gościem Jakóbiaka? Znamy szczegóły!

Łukasz Jakóbiak zrobił sobie "sweet focię" z prezydentem!

Łukasz Jakóbiak, prowadzący internetowy talk-show "20m2 Łukasza" pnie się coraz wyżej i to dosłownie! Dziennikarz zamieścił na Facebooku zdjęcie z prezydentem, Bronisławem Komorowskim! Jakóbiak opowiedział nam, jak doszło do spotkania z głową państwa:

Zostałem poproszony przez Kancelarię Prezydenta o prowadzenie, wspólnie z profesorem Tomaszem Nałęczem,  spotkania z Prezydentem RP - wyjaśnił w rozmowie z Plotek.pl.

Łukasz Jakóbiak, Bronisław KomorowskiScreen z Facebook.com

Spotkanie z prezydentem odbyło się w Ciechanowcu. Gościł na nim także Michał Piróg, tancerze "You can dance" i gwiazdy z seriali, czytamy na Wysokomazowiecki24.pl. Jakóbiak nie byłby sobą, gdyby nie zaprosił Komorowskiego do swojego programu:

Znając moje szalone pomysły i motto, że nie ma rzeczy niemożliwych, pewne jest, że skorzystałem z okazji, aby zaprosić Bronisława Komorowskiego do swoich " 20m2". Pewne jest, że jeżeli przyjdzie do kawalerki to będzie dla mnie olbrzymi zaszczyt - wyjaśnił nam Jakóbiak.

Łukasz Jakóbiak, Bronisław KomorowskiScreen z Facebook.com

Dotychczas Jakóbiak rozmawiał w swoim programie głównie z gwiazdami show-biznesu, byłaby to rzeczywiście dosyć istotna odmiana. Prowadzący talk-show słynie z robienia sobie fotek ze znanymi osobami. Tym razem nie mogło być inaczej: dziennikarz  pstryknął sobie fotkę "z ręki" z prezydentem! Okazuje się, że Bronisław Komorowski nie miał nic przeciwko takiemu objawowi sympatii:

Jako prowadzący to spotkanie miałem swobodny dostęp do Prezydenta, po zaproszeniu do "20m2", zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie dla fanów programu. Prezydent zareagował pozytywnie na zdjęcie z ręki. Pozytywnie też odebrałem Pana Prezydenta - wyjaśnił nam Jakóbiak.

Przy okazji Jakóbiak miał okazję zwiedzić nieco bogatsze wnętrza niż jego skromna kawalerka ;) Zdjęciami ze spotkania pochwalił się oczywiście na swoim Facebooku.

Łukasz Jakóbiak, Bronisław KomorowskiScreen z Facebook.com

Fotkę podpisał:

Łukasz Jakóbiak, Bronisław KomorowskiScreen z Facebook.com

Myślicie, że Komorowski da się namówić i skorzysta z zaproszenia do programu? Trzymamy za to mocno kciuki! Oglądanie prezydenta w kawalerce Jakóbiaka byłoby z pewnością niecodziennym widokiem :)

Vic