Victoria Grycan zdradza nam jak osiągnęła taką sylwetkę! Jej sekretem jest...

Jak to zrobiła?

Victoria Grycan z chęcią pojawia się na salonach i pokazuje swoją nową, szczuplejszą sylwetkę. Trzeba przyznać, że wygląda coraz lepiej. Zapytaliśmy, jak do tego doszła.

Jest to efekt oczyszczania, który każdy może znaleźć w książce autorstwa mojej mamy "Moje Dolce Vita" - odpowiada nam Victoria Grycan. - Oczyszczanie zaczęłam stosować, podczas gdy mama pisała książkę.

Wiktoria Grycan KAPiF

Na czym polega ta dieta? Czy wspierana jest ćwiczeniami?

Podstawą naszego oczyszczania jest picie wody z syropem klonowym i pieprzem cayenne. Ten napój oczyszcza i jednocześnie pobudza pragnienie sprawiając, że jemy mało, a bardzo dużo pijemy. Do tego jedzenie 5-6 razy dziennie. Jak na razie nie ćwiczyłam zbyt regularnie, ale mam taki zamiar :)

Marta i Wiktoria Grycan KAPIF

Victoria mówi, że czuje się bardzo dobrze bez nadmiernych kilogramów:

Przy detoksie mamy utrata kilogramów jest cudownym efektem ubocznym, który osiągamy kiedy organizm pozbędzie się toksyn. Czuję się świetnie, jak każda dziewczyna przygotowana do lata.

Wiktoria Grycan KAPiF

 

Victoria Grycan poleca swój sposób każdemu:

Przepisy mamy są łatwe i smaczne, a przy tym działają cudownie, jednym ze składników, który wspomaga oczyszczanie jest olej arganowy, dzięki któremu poprawiła mi się cera i włosy. Mama zawsze nas wspiera i pomaga w realizacji naszych celów.

13. URODZINY FASHION MAGAZINE, Soho Factory, 11.04.2013, fot. WBF/Piotr Podlewski WBF

Dlaczego podjęła się tego przedsięwzięcia?

Pierwszym celem było sprawdzenie, czy detoks mamy naprawdę działa :) a teraz po prostu pozostał mi nawyk częstego jedzenia i nie muszę sobie niczego odmawiać. Zaletą tego typu oczyszczania jest brak ograniczeń, a efekty mobilizują do dalszej kontynuacji. Ważne, żeby było zdrowo i smacznie.

Wygląda na to, że sposób jest naprawdę łatwy i wręcz przyjemny. Ale przede wszystkim daje efekty!

Marta i Wiktoria Grycan KAPiF

Emes