Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wzięli ŚLUB! Od teraz księżniczka nazywa się...

Aktorka poślubiła ukochanego.
Czartoryska i Niemczycki wzięli ŚLUB! Aktorka poślubiła ukochanego Do niedawna Anna Czartoryska zapewniała, że szykuje się do ślubu w czerwcu. Tymczasem aktorka w tajemnicy wyszła za mąż za Michała Niemczyckiego już 1 kwietnia. Tego chyba nikt się nie spodziewał! Jeszcze do niedawna Anna Czartoryska zapewniała, że szykuje się do ślubu w czerwcu. Tymczasem aktorka w tajemnicy wyszła za mąż za Michała Niemczyckiego już 1 kwietnia! "Tak, potwierdzam. Anna Czartoryska wzięła ślub 1 kwietnia z Michałem Niemczyckim, od dzisiaj nazywa się Niemczycka. I nie jest to prima aprilis" - powiedział menadżer Czartoryskiej, Paweł Bieńkowski, w rozmowie z Plotek.pl. Para zdała więc egzamin z wodzenia za nos media, bo informacja o ślubie wypłynęła dopiero teraz! W jednym jednak Czartoryska miała rację: "Wesele odbędzie się w czerwcu" - zapewnił nas menadżer. Annie Niemczyckiej udało się więc uniknąć losu Aleksandry Kwaśniewskiej i na jej ślubie byli rzeczywiście tylko najbliżsi. Ciekawe, czy i dokładny termin wesela uda im się utrzymać w tajemnicy. Michałowi i Annie Niemczyckiej życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Jeszcze do niedawna Anna Czartoryska zapewniała, że szykuje się do ślubu w czerwcu. Tymczasem aktorka w tajemnicy wyszła za mąż za Michała Niemczyckiego już 1 kwietnia!

Tak, potwierdzam. Anna Czartoryska wzięła ślub 1 kwietnia z Michałem Niemczyckim, od dzisiaj nazywa się Czartoryska-Niemczycka. I nie jest to prima aprilis - powiedział menadżer Czartoryskiej, Paweł Bieńkowski, w rozmowie z Plotek.pl.

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki KAPIF

Para zdała więc egzamin z wodzenia za nos media, bo informacja o ślubie wypłynęła dopiero teraz! W jednym jednak Czartoryska miała rację:

Wesele odbędzie się w czerwcu - zapewnił nas menadżer.

anna czartoryska, michał niemczycki Kapif

Annie już teraz Niemczyckiej udało się więc uniknąć losu Aleksandry Kwaśniewskiej i na jej ślubie byli rzeczywiście tylko najbliżsi. Ciekawe, czy i dokładny termin wesela uda im się utrzymać w tajemnicy. Michałowi i Annie Niemczyckiej życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Anna Czartoryska, Michał Niemczycki wbf

Vic