18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Aktorka "M jak miłość" o odważnej sesji w Playboyu: Nie mam problemu z NAGOŚCIĄ

Joanna Majstrak opowiedziała nam o kulisach sesji.
Aktorka "M jak miłość" w "Playboyu" Joanna Majstrak opowiedziała nam o kulisach sesji Joanna Majstrak, która w "M jak miłość' gra prostytutkę, w trakcie sesji dla "Playboya" przeistoczyła się w wampa! Od razu widać, że akceptuje swoje ciało. Joanna Majstrak, która w serialu "M jak miłość' gra prostytutkę, w trakcie sesji dla "Playboya" przeistoczyła się w prawdziwego wampa! Widać, że aktorka akceptuje swoje ciało i nie ma problemu z rozbieraniem się przed obiektywem. Seksowna blondynka wystąpiła w naprawdę odważnej sesji. Sama przyznaje, że świetnie się bawiła w trakcie i chętnie zrobiłaby to jeszcze raz: "Bardzo fajnie bawiłam się pozując nago dla "Playboya". Nie mam problemu z nagością i akceptuję swoje ciało, dlatego sesja sprawiła mi dużo radości. Atmosfera na sesji była cudowna. Czułam się wyjątkowo. Każdej dziewczynie życzę takiej sesji, bo to świetna pamiątka. Pewnie w przyszłości ją powtórzę" - wyznała w rozmowie z Plotek.pl. Mimo nowego dla aktorki otoczenia, Majstrak mogła liczyć na sprawdzonego w boju fotografa. Dzięki niemu czuła się jeszcze bardziej dopieszczona: "Miałam ten komfort, że zdjęcia robił Maxwell, z którym już wcześniej pracowałam. Jest bardzo profesjonalny i przez to sesja poszła sprawnie" - wyjaśniła w rozmowie z Plotek.pl. Zanim Majstrak wzięła udział w profesjonalnej sesji dla "Playboya" , rozgrzewała fanów odważnymi zdjęciami. Aktorka zamieściła na profilu na Facebooku fotkę, na której pozuje ubrana w jedynie ciasno zawiązaną wokół biustu chustę. Chcielibyście zobaczyć ją w kolejnej sesji?

Joanna Majstrak, która w serialu "M jak miłość' gra prostytutkę, w trakcie sesji dla "Playboya" przeistoczyła się w prawdziwego wampa! Widać, że aktorka akceptuje swoje ciało i nie ma problemu z rozbieraniem się przed obiektywem. Seksowna blondynka wystąpiła w naprawdę odważnej sesji. Sama przyznaje, że świetnie się bawiła w trakcie i chętnie zrobiłaby to jeszcze raz:

Bardzo fajnie bawiłam się pozując nago dla "Playboya". Nie mam problemu z nagością i akceptuję swoje ciało, dlatego sesja sprawiła mi dużo radości. Atmosfera na sesji była cudowna. Czułam się wyjątkowo. Każdej dziewczynie życzę takiej sesji, bo to świetna pamiątka. Pewnie w przyszłości ją powtórzę - wyznała w rozmowie z Plotek.pl.

Joanna MajstrakPlayboy

Mimo nowego dla aktorki otoczenia, Majstrak mogła liczyć na sprawdzonego w boju fotografa. Dzięki niemu czuła się jeszcze bardziej dopieszczona:

Miałam ten komfort,  że zdjęcia robił Maxwell, z którym już wcześniej pracowałam. Jest bardzo profesjonalny i przez to sesja poszła sprawnie - wyjaśniła w rozmowie z Plotek.pl.

Joanna MajstrakPlayboy

Zanim Majstrak wzięła udział w profesjonalnej sesji dla "Playboya" , rozgrzewała fanów odważnymi zdjęciami. Aktorka zamieściła na profilu na Facebooku fotkę, na której pozuje ubrana w jedynie ciasno zawiązaną wokół biustu chustę. Chcielibyście zobaczyć ją w kolejnej sesji?

Joanna MajstrakFacebook.com

Vic