Aktorka "M jak miłość" przyłapana w... barze mlecznym. Co jadła?

Nie gwiazdorzy.
Aktorka "M jak miłość" w barze mlecznym Co jadła? Iga Krefft, która gra Ulę w "M jak miłość", wybrała się w niedzielę na obiad do Mleczarni. To bar mleczny w centrum Warszawy Albo jest oszczędna, albo normalna. Iga Krefft, która gra Ulę w "M jak miłość", wybrała się w niedzielę na obiad do Mleczarni. To bar mleczny w centrum Warszawy, który serwuje dobre, niezbyt drogie jedzenie. - Przyszła z koleżanką. Widać była to jej pierwsza wizyta, bo weszły i zapytały, czy mogą zapłacić kartą, a gdy się okazało, że nie, poszły do bankomatu i parę minut później wróciły z gotówką - opowiada nasz informator. Iga zamówiła pierś kurczaka z grilla z kaszą gryczaną (10,90 zł) i surówkę z kapustą pekińską. Bez makijażu i w dżinsach wyglądała jak zwykła dziewczyna. - Nie gwiazdorzyła, nie starała się na siłę zwracać uwagi. Kompletnie wmieszała się w tłum klientów baru - relacjonuje nasze źródło. Podobno Iga zarabia miesięcznie w serialu ponad 30 tysięcy złotych. No ale to oczywiście nie powód, by szastać pieniędzmi i jadać np. w restauracji z gwiazdką Michelina, prawda?

Albo jest oszczędna, albo normalna. Iga Krefft, która gra Ulę w "M jak miłość", wybrała się w niedzielę na obiad do Mleczarni. To bar mleczny w centrum Warszawy, który serwuje dobre, niezbyt drogie jedzenie.

Przyszła z koleżanką. Widać była to jej pierwsza wizyta, bo weszły i zapytały, czy mogą zapłacić kartą, a gdy się okazało, że nie, poszły do bankomatu i parę minut później wróciły z gotówką - opowiada nasz informator.

Iga Krefft, Marcin TurskiKapif

Iga zamówiła pierś kurczaka z grilla z kaszą gryczaną (10,90 zł) i surówkę z kapustą pekińską. Bez makijażu i w dżinsach wyglądała jak zwykła dziewczyna.

Nie gwiazdorzyła, nie starała się na siłę zwracać uwagi. Kompletnie wmieszała się w tłum klientów baru - relacjonuje nasze źródło.

 Iga Krefft FORUM/Krzysztof Jarosz

Podobno Iga zarabia miesięcznie w serialu ponad 30 tysięcy złotych. No ale to oczywiście nie powód, by szastać pieniędzmi i jadać np. w restauracji z gwiazdką Michelina, prawda?

Pegaz

Więcej o:
Komentarze (19)
Aktorka "M jak miłość" przyłapana w... barze mlecznym. Co jadła?
Zaloguj się
 • martuchaaaa

  Oceniono 133 razy 127

  matko, to ci dopiero sensacja - dziewczyna poszła zjeść w barze mlecznym.

 • atr8

  Oceniono 66 razy 60

  Przyłapana? Pewnie widelce wynosiła...

 • majaeczka

  Oceniono 64 razy 56

  Maaatkoooo ..przyłapana?Czy wy zupełnie zdurnieliście?!Chciała dziewczyna zjeść jedzonko /jak u mamy/ to poszła do baru!Waszym zdaniem,pewnie powinna pójść do restauracji chińskiej,japońskiej,turackięj,albo włoskiej i koniecznie zjeść pizzę?

 • nuuuda

  Oceniono 39 razy 35

  Wstrząsające. NIepotrzebnie przeczytałam, bo teraz nie zasnę, jestem w szoku...

 • pudelek.pl

  Oceniono 38 razy 28

  D jak Dupa, M jak Mleko , P jak Pudelek

 • zbynio4

  Oceniono 11 razy 11

  ja pierdziele wiec bycie normlnym w tym kraju jest wg plotka nienormalne ... czy wam sie w tej Polsce juz calkiem we lbach powywracalo?

 • do_podziwu

  Oceniono 22 razy 10

  Pegaz - jak jest "Exclusive"- to znaczy rekalama i to platna - Baru Mlecznego w centrum Warszawy co serwuje -pierś kurczaka z grilla z kaszą gryczaną (10,90 zł) i surówkę z kapustą pekińską-.a aktorka przylapana ,dla tego Waszego zrodla to iPhona kupcie to i zdjecie nastepnym razem dodacie. Swoja droga 30 000 tys miesiecznie - niech ten serial "M jak milosc" ,trwa o wiele dluzej jak prawdziwa milosc- dziewczyna ma super prace, szkoda gdyby sie skonczyla. Prezydent RP ma tylko 20 000 tys .

 • browaryr

  Oceniono 17 razy 7

  pegaz-tez bys pewnie zezarł zupe w barze ale stazyk w plocie slabo platny nie???

 • szczepa

  Oceniono 3 razy 3

  Nominacja w kategorii "WYDARZENIE ROKU"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX