Hubert Urbański i Magda Mielcarz wylatują z "The Voice of Poland"?! Wiemy, kto ma ich zastąpić!

Zmiany, zmiany...
Zmiany w "The Voice of Poland"? Hubert Urbański i Magda Mielcarz wylatują z "The Voice of Poland"?! - Mówi się w kuluarach, że swoje posady w "The Voice of Poland" stracili m. in. Hubert Urbański i Magda Mielcarz! Urbański ma być też podobno zwolniony z TVP2. Nowy Rok, nowa edycja i nowi prowadzący. Tak można w skrócie podsumować obecny status quo muzycznego talent-show Telewizji Polskiej "The Voice of Poland". Ponoć szefowie stacji zdecydowali, że program powróci wiosną na antenę jednak zostanie odświeżony skład całej ekipy. - Mówi się w kuluarach, że swoje posady stracili m. in. Hubert Urbański i Magda Mielcarz! Tego duetu nie zobaczymy już w kolejnej edycji show - twierdzi nasze źródło. Okazuje się, że Hubert Urbański może pożegnać się nie tylko z "The Voice of Poland". Urbański traci też pracę w Dwójce - dodaje nasz informator. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, pierwszy precatnig do nowej edycji talent-show odbył się 15 grudnia w Warszawie. Kto przejdzie przez ten etap, zostanie dopuszczony do castingów z udziałem trenerów, jednak nie będą to te same osoby, co w zeszłym roku. Zmieni się także skład jury. Póki co, kto zasiądzie na słynnych obrotowych fotelach, jest tajemnicą. Na razie wiemy, kto prawdopodobnie zastąpi Huberta Urbańskiego i Magdę Mielcarz. W 2. edycji "The Voice of Poland" gospodarzami programu będą Katarzyna Zielińska i Mateusz Szymkowiak - twierdzi nasze źródło. Mateusza Szymkowiaka do tej pory mogliśmy oglądać regularnie, choć stosunkowo od niedawna, w roli prowadzącego "Pytanie na śniadanie". Kasia Zielińska natomiast już od wielu lat jest stałym gościem w Telewizji Polskiej. "Barwy szczęścia" czy "Kocham cię Polsko" z udziałem Zielińskiej są chętnie oglądane przez widzów produkcji. Czy duet Szymkowiak-Zielińska sprawdzi się w talent-show? Okaże się już wiosną.

Nowy Rok, nowa edycja i nowi prowadzący. Tak można w skrócie podsumować obecny status quo muzycznego talent-show Telewizji Polskiej "The Voice of Poland". Ponoć szefowie stacji zdecydowali, że program powróci wiosną na antenę jednak zostanie odświeżony skład całej ekipy.

Mówi się w kuluarach, że swoje posady stracili m. in. Hubert Urbański i Magda Mielcarz! Tego duetu nie zobaczymy już w kolejnej edycji show - twierdzi nasze źródło.

Hubert UrbańskiKapif

Okazuje się, że Hubert Urbański może pożegnać się nie tylko z "The Voice of Poland".

Urbański prawdopodobnie straci też pracę w Dwójce - dodaje nasz informator.

magda mielcarzKapif

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, pierwszy precatnig do nowej edycji talent-show odbył się 15 grudnia w Warszawie. Kto przejdzie przez ten etap, zostanie dopuszczony do castingów z udziałem trenerów, jednak nie będą to te same osoby, co w zeszłym roku. Zmieni się także skład jury. Póki co, kto zasiądzie na słynnych obrotowych fotelach, jest tajemnicą. Na razie wiemy, kto prawdopodobnie zastąpi Huberta Urbańskiego i Magdę Mielcarz.

W 2. edycji "The Voice of Poland" gospodarzami programu będą prawdopodobnie Katarzyna Zielińska i Mateusz Szymkowiak. Ona sprawdziła się jako jurorka w "Bitwie na głosy, a on prowadził kulisy pierwszej edycji "The Voice of Poland" i świetnie mu poszło  - twierdzi nasze źródło.

Mateusz SzymkowiakKapif

Mateusza Szymkowiaka do tej pory mogliśmy oglądać regularnie, choć stosunkowo od niedawna, w roli prowadzącego "Pytanie na śniadanie".Kasia Zielińska natomiast już od wielu lat jest stałym gościem w Telewizji Polskiej. "Barwy szczęścia" czy "Kocham cię Polsko" z udziałem Zielińskiej są chętnie oglądane przez widzów produkcji.

Kasia Zielińska, graziaWBF

Czy duet Szymkowiak-Zielińska sprawdzi się w talent-show? Okaże się już wiosną.

zuz

Więcej o:
Komentarze (8)
Hubert Urbański i Magda Mielcarz wylatują z "The Voice of Poland"?! Wiemy, kto ma ich zastąpić!
Zaloguj się
 • wlczkj

  Oceniono 34 razy 22

  Tylko nie Szymkowiak!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 19 razy 17

  Co to za palancina w okularach?

 • kkuba

  Oceniono 15 razy 15

  ku*wa, dlaczego Telewizja Publiczna daje pracę zniewieściałemu głąbowi z wadą wymowy?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 17 razy 15

  "Urbański na traci też pracę w Dwójce - dodaje nasz informator" - to ten wasz informator równie piśmienny jak wy.

  Macie jeszcze newsa, partacze - http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/agnieszka-szulim-przechodzi-z-tvp2-do-tvn-poprowadzi-dwa-programy :)

 • mordoklej

  Oceniono 15 razy 13

  Co to za pajac?!?

 • jason.

  Oceniono 2 razy 2

  Towarzyszu Stalin i inne potwory dziękujemy.

 • gagula

  Oceniono 6 razy 0

  pewnie się sprawdzą, ale jak nie lubie Urbańskiego tak w roli prowadzącego mi się podobał .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX