Majewski, Prokop, a może Kazadi? Kto poprowadzi "X-Factor"?

Kogo byście wybrali?
Kto poprowadzi "X-Factor"? Majewski, Prokop, a może Kazadi? Kto zostanie nowym gospodarzem "X-Factora"? Najczęściej wymieniane są trzy nazwiska: Patricia Kazadi, Marcin Prokop i Szymon Majewski Jarosław Kuźniar po dwóch edycjach zrezygnował z prowadzenia "X-Factor". Od kilku dni trwają więc spekulacje, kto zostanie nowym gospodarzem show. Najczęściej wymieniane są trzy nazwiska: Patricia Kazadi, Marcin Prokop i Szymon Majewski. Kazadi sprawdziła się jako prowadząca "You Can Dance", Prokop to już stary wyjadacz, a Majewski nie ma obecnie programu, więc "X-Factor" byłby jak znalazł. Jednak z tego, co udało nam się ustalić, wynika, że decyzja nie została jeszcze podjęta: "Na razie będą precastingi, na których nie jest potrzebny prowadzący, wszystkiego dowiemy się pewnie chwilę przed rozpoczęciem castingów z jurorami, a te zaplanowane są na początek przyszłego roku. Marcin Prokop jest mało prawdopodobnym wyborem, prowadzi już kilka programów" - mówi nam nasze źródło w TVN. Jarosław Kuźniar zrezygnował z "X-Factor", aby skupić się na publicystyce. "W przyszłym roku będzie akurat dwadzieścia lat, odkąd zacząłem pracę, i pomyślałem sobie, że to jest taki moment, w którym człowiek powinien się zdecydować, czy idzie tu, czy idzie tam. W obie strony siłą rzeczy iść się nie da. Lubię TVN24, ja się tu czuję jak ryba w wodzie" - tłumaczył swoją decyzję w wywiadzie dla Tvn.pl.

Jarosław Kuźniar po dwóch edycjach zrezygnował z prowadzenia "X-Factor". Od kilku dni trwają więc spekulacje - kto zostanie nowym gospodarzem show? Najczęściej wymieniane są trzy nazwiska: Patricia Kazadi, Marcin Prokop i Szymon Majewski. Kazadi sprawdziła się jako prowadząca "You Can Dance", Prokop to już stary wyjadacz, a Majewski nie ma obecnie programu, więc "X-Factor" byłby jak znalazł. Jednak z tego, co udało nam się ustalić wynika, że decyzja nie została jeszcze podjęta:

Na razie będą precastingi, na których nie jest potrzebny prowadzący, wszystkiego dowiemy się pewnie chwilę przed rozpoczęciem castingów z jurorami, a te zaplanowane są na początek przyszłego roku. Marcin Prokop jest mało prawdopodobnym wyborem, prowadzi już kilka programów - mówi nam nasze źródło w TVN.

Jarosław Kuźniar zrezygnował z "X-Factor", by skupić się na publicystyce.

W przyszłym roku będzie akurat dwadzieścia lat odkąd zacząłem pracę i pomyślałem sobie, że to jest taki moment, w którym człowiek powinien się zdecydować, czy idzie tu, czy idzie tam. W obie strony siłą rzeczy iść się nie da. Lubię to swoje studio tutaj [TVN24- przyp. redakcji], ja się tu czuję czasem za bardzo jak ryba w wodzie - tłumaczył swoją decyzję w wywiadzie dla Tvn.pl.

A kogo Wy widzicie w roli prowadzącego "X-Factor"?

Alfa

Kto powinien zostać prowadzącym X-Factor?
Więcej o:
Komentarze (8)
Majewski, Prokop, a może Kazadi? Kto poprowadzi "X-Factor"?
Zaloguj się
 • jablonexkociak

  Oceniono 11 razy 3

  Po wczorajszym "wywiadzie" na "łamach" plota z Patrisiom Kazabi stawiam właśnie na nią.
  dziwna sytuacja,komentować nie można było...
  Chciałem zapytać się ,jak tam czuje się babcia i goryle w Kongo...

 • kotbury

  Oceniono 2 razy 0

  Ludzie, którzy cokolwiek sobą reprezentują powinni zbojkotować uczestnictwo w tym programie, jeżeli jurorem ma zostać Siwiec - łysiec - piździec. Przecież ta pani prezentuje loty na tym samym poziomie co Agnieszka Orzechowska. Nawet dla Kazadi to obciach pokazać się z tą kukłą analną

 • pan.malowany

  Oceniono 10 razy -2

  Proponuje Biedronia, ma takie parcie na szklo.

 • kolczyki.toledo

  Oceniono 3 razy -3

  JUŻ WKRÓTCE MIKOŁAJKI, KUP BLISKIEJ OSOBIE ORYGINALNY PREZENT www.kolczyki-toledo.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX