Magdalena Walach odejdzie z "M jak miłość"?

Czy kolejna aktorka opuści serial?
Walach odejdzie z "M jak miłość"? MTL Maxfilm zaprzecza doniesieniom, że Magdalena Walach opuści "M jak miłość". Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że z "M jak miłość" odejdzie Magdalena Walach. Przedstawiciele MTL Maxfilm mówią, że nie są to prawdziwe informacje. Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że z "M jak miłość" odejdzie Magdalena Walach, wcielająca się w rolę prokurator Agnieszki. Po głośnej rezygnacji Joanny Koroniewskiej z roli Małgosi Mostowiak byłaby to już prawdziwa plaga! Karolina Baranowska z produkcji serialu jednoznacznie zaprzecza: - Nie są to prawdziwe informacje. Nic się nie zmieni. Magdalena Walach będzie wciąż grać w serialu, a media piszą różne rzeczy - powiedziała Karolina Baronowska z MTL Maxfilm w rozmowie z Plotek.pl. Skoro niedługo zwolni się miejsce Małgosi Mostowiak, to może rola Walach zostanie rozbudowana? - Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć - odpowiedziała nam tajemniczo Karolina Baranowska. - Odcinki są kręcone z dużym wyprzedzeniem, nie ma jeszcze decyzji, co się stanie z wątkiem Koroniewskiej. Póki co, wiemy co się będzie działo z wątkiem Walach w najbliższej przyszłości: - Agnieszka (Walach) spotka się z Martą (Dominika Ostałowska) i będzie ją próbowała przepraszać za zdradę z Andrzejem (Krystian Wieczorek) - zdradziła nam Baranowska. Zapowiada się ciekawie. Myślicie, że to były plotki i Walach zostanie w serialu? A może w nagrodę za to jej rola będzie rozbudowana na miarę Koroniewskiej?

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że z "M jak miłość" odejdzie Magdalena Walach, wcielająca się w rolę prokurator Agnieszki. Po głośnej rezygnacji Joanny Koroniewskiej z roli Małgosi Mostowiak byłaby to już prawdziwa plaga! Karolina Baranowska z produkcji serialu jednoznacznie zaprzecza:

Nie są to prawdziwe informacje. Nic się nie zmieni. Magdalena Walach będzie wciąż grać w serialu, a media piszą różne rzeczy - powiedziała Karolina Baronowska z MTL Maxfilm w rozmowie z Plotek.pl.

Walach Magda Magdalena fot. Kapif

Skoro niedługo zwolni się miejsce Małgosi Mostowiak, to może rola Walach zostanie rozbudowana?

Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć - odpowiedziała nam tajemniczo Karolina Baranowska. - Odcinki są kręcone z dużym wyprzedzeniem, nie ma jeszcze decyzji, co się stanie z wątkiem Koroniewskiej.

Póki co, wiemy co się będzie działo z wątkiem Walach w najbliższej przyszłości:

Agnieszka (Walach) spotka się z Martą (Dominika Ostałowska) i będzie ją próbowała przepraszać za zdradę z Andrzejem (Krystian Wieczorek) - zdradziła nam Baranowska.

Magdalena Walach, M jak miłośćMateriały prasowe

Zapowiada się ciekawie. Myślicie, że to były plotki i Walach zostanie w serialu? A może w nagrodę za to jej rola będzie rozbudowana na miarę Koroniewskiej?

Koroniewska Joannafot. KAPIF

Vic

plotekplotek