Uczestnicy "Kuchennych rewolucji" pozwą TVN! Mamy komentarz właścicieli restauracji i stacji

Właściciele restauracji są oburzeni.

W zeszłym tygodniu mieliśmy szansę oglądać naprawdę wyjątkowy odcinek "Kuchennych rewolucji". Tym razem metamorfoza lokalu zakończyła się totalną klapą! Gessler była oburzona i zabroniła używać jej nazwiska jako reklamy restauracji "Matlamara" (więcej  o tym odcinku przeczytasz tutaj). Właściciele również czują się urażeni i... zamierzają iść do sądu!

Magda Gessler, Kuchenne rewolucje TVN

Właścicielka, Alicja Czysz, uważa, że w programie przedstawiono jej restaurację w sposób niezgodny z prawdą. Portal Pless.pl opublikował oświadczenie oburzonej kobiety.

Można zgodzić się z każdą krytyką pod jednym warunkiem, że jest prawdziwa. Proces karny, a raczej jego wynik, poświadczy po czyjej stronie jest prawda.

Kuchenne rewolucje, magda gessler TVN

Zdaniem kobiety to sąd powinien zawyrokować o tym, czy realizatorzy "Kuchennych rewolucji" dokonali manipulacji.

Nie pozwolimy, aby tak perfidna manipulacja słowna oderwana kompletnie od kontekstu tematu obeszła się bez echa. Jeśli ktoś czuje się winny, to nie robi z tego sprawy karnej w sądzie. Prawda zawsze wyjdzie na jaw, a wówczas sami Państwo ocenicie, ile taki program jest wart.

Właściciele grożą pozwami, manifestują w mediach swój niesmak, jednak z ich strony nie znikła nadal galeria ze zdjęciami z kolacji z Magdą Gessler. Natomiast nazwa i menu jest nadal takie samo jak przed rewolucją, mimo dość ostrego żądania Gessler:

Moje nazwisko znika w ciągu minuty! Zostaje ta pani Matamaramaramara, bo to jest koszmar, a nie mara. Ja stąd znikam. Absolutnie nie podpisuję się pod tą rewolucją.

Magda Gessler Screen z http://matalmara.pl/galeria.html

Pan Marian, właściciel "Matalmary", w rozmowie z Plotek.pl tłumaczy to następująco:

Nie będę ukrywał, że taki fakt miał miejsce. Kolacja z panią Magdą była, więc czemu miałbym to ukrywać.

Skoro jednak Magda Gessler tak bardzo nadszarpnęła wizerunek restauracji, że aż muszą pozywać producentów, to czemu właściciele nie chcą się od niej odciąć?

Nie zastanawiałem się jeszcze nad tym, żeby nagle jakoś tak na szybko to wszystko wycinać - odpowiedział pan Marian.

Póki co na razie jednak wszystkie żale właścicieli lokalu znalazły się jedynie w internecie.

Nie wiem nic o tym, żeby wpłynęło do stacji jakiekolwiek pismo w tej sprawie - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Ewelina Wiśniewska z zespołu PR stacji TVN.

zuz

Więcej o:
Komentarze (32)
Uczestnicy "Kuchennych rewolucji" pozwą TVN! Mamy komentarz właścicieli restauracji i stacji
Zaloguj się
 • malinab

  Oceniono 159 razy 147

  Pani właścicielka z gniazdem na głowie i krzaczastymi brwiami chciała mieć reklamę i tylko po to zaprosiła Gessler. Od początku miała plan,że po rewolucji będą robić po swojemu,ale nazwisko Gessler zrobi PR. To się hrabina przeliczyła!!!!!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 110 razy 104

  To po kie licho zapraszała Gessler?
  Chyba tylko po to, żeby teraz gwiazdorzyć.

 • eja

  Oceniono 96 razy 90

  Gessler miała racje dziwni ludzie po co zgłaszali się do programu!

 • kronopio77

  Oceniono 77 razy 63

  Tym razem Gessler miała rację. Ta "restauracja" to wzór bezguścia, jesli chodzi o architekturę i wystrój, oraz złego smaku, jeśli chodzi o menu. "Wiejska chata" która chce być Wersalem.

 • shazza25

  Oceniono 61 razy 57

  ta właścicielka widać było że ma coś z glową burbonka heh jak taka mądra to po co zapraszała Panią Magdę do tej restauracji jak i tak na końcu odcinka widać było że jest mądrzejsza od Niej Psychiatryk się kłania tej Pani

 • chrabia

  Oceniono 56 razy 50

  wypowiedzi tej wlascicielki to jakis belkot. o co jej chodzi i jakie przestepstwo zarzuca? cos mi sie zdaje ze pomylila proces cywilny z karnym.

 • espertka88

  Oceniono 51 razy 47

  Oglądałam ten odcinek i muszę przyznać że właścicielka była wyjątkowo chamska.Nie dała sobie pomóc chociaż była okazja.I nie dziwię się Magdzie Gessler że ogłosiła "klapę" .Właścicielka sama jest sobie winna.

 • senta

  Oceniono 46 razy 44

  Dzidzia-Piernik w czarnych rajstopach i różowej sukience zrobiła z restauracji "Wersal" ,takiej tandety nie widziałam ....Ta pani "hrabini" powinna iść się leczyć ,od początku programu było widać że nie da się jej pomóc ,wysokie aspiracje a słoma jej z butów wychodzi..Najlepiej jak otworzy budkę z zapiekankami lub z kebabem ona przecież nie chce żywić ZUS-owców.Magda miała rację nie podpisując się pod tą rewolucją .

 • nkwd

  Oceniono 52 razy 40

  Pani Właścicielko,mówiła Pani w programie,że jest zafascynowana okresem baroku i rokoko.
  ROKOKO to Pani ma ale w swoim móżdżku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX