Facebookowa aferka! Edyta Herbuś wyszła za mąż? Znamy PRAWDĘ!

Herbuś musi uważać na słowa.
Edyta Herbuś wyszła za mąż? Znamy prawdę Herbuś musi uważać na słowa. "To tylko jakieś koszmarne nieporozumienie! Edyta Herbuś nadal jest panną. Określenie "zamężna" odnosiło się do jej koleżanki" - powiedziała menadżerka aktorki Dziś z samego rana na Facebooku zawrzało. Wszystko za sprawą komentarza, który pod swoim zdjęciem umieściła Edyta Herbuś - w mgnieniu oka wszyscy uznali ją za mężatkę! Całą sprawę na swoim profilu nagłośnił bloger Barto Rebell. Okazuje się, że zamążpójście tancerki jest jedynie plotką. A o co poszło? Pod jednym ze zdjęć, które znalazły się w albumie Okiem Komara, znajoma tancerki pochwaliła stylizację Edyty :"Kochana, wyglądasz przepieknie! Buziak!". Hebruś w odpowiedzi napisała: "Perełko moja kochana...zamężna...:)". Tych kilka słów sporo namieszało. Wielu użytkowników uznało, że to właśnie Edyta Herbuś zmieniła stan cywilny. Posypały się nawet gratulacje. Ofiarą pomyłki padła także redakcja "Vogule Poland": "Pani Edyta Herbuś po rozstaniu z panem Mariuszem Trelińskim nie próżnuje! Nie minął miesiąc, a znana tancerko-aktorka już podarowała komuś swój wianek. Redakcja "Vogue Poland" życzy dużo szczęścia na nowej drodze życia". Mamy niestety przykrą wiadomość dla wszystkich, którzy doszukiwali się sensacji w życiu Edyty Herbuś. Menadżerka artystki, Małgorzata Herde, ucina w rozmowie z Plotek.pl wszelkie spekulacje. "To tylko jakieś koszmarne nieporozumienie! Edyta Herbuś nadal jest panną. Określenie "zamężna" odnosiło się do jej koleżanki" - powiedziała. Cisi wielbiciele Edyty z pewnością odetchnęli z ulgą. Tancerka nadal jest wolna.

Dziś z samego rana na Facebooku zawrzało. Wszystko za sprawą komentarza, który pod swoim zdjęciem umieściła Edyta Herbuś - w mgnieniu oka wszyscy uznali ją za mężatkę! Całą sprawę na swoim profilu nagłośnił bloger Barto Rebell. Okazuje się, że zamążpójście tancerki jest jedynie plotką. A o co poszło?

 

Edyta Herbuś Screen z Facebook.com

 

Pod jednym ze zdjęć, które znalazły się w albumie Okiem Komara, znajoma tancerki pochwaliła stylizację Edyty.

Kochana wygladasz przepieknie!! Buziak!

Hebruś w odpowiedzi napisała:

Perełko moja kochana...zamężna...:)

Tych kilka słów sporo namieszało. Wielu użytkowników uznało, że to właśnie Edyta Herbuś zmieniła stan cywilny. Posypały się nawet gratulacje.

Edyta Herbuś Screen z Facebook.com

 

 

Ofiarą pomyłki padła także redakcja " Vogule Poland".

Pani Edyta Herbuś po rozstaniu z panem Mariusz Treliński nie próżnuje! Nie minął miesiąc, a znana tancerko - aktorka już podarowała komuś swój wianek. Redakcja Vogule Poland życzy dużo szczęścia na nowej drodze życia!

Mamy niestety przykrą wiadomość dla wszystkich, którzy doszukiwali się sensacji w życiu Edyty Herbuś. Menadżerka artystki, Małgorzata Herde ucina w rozmowie z Plotek.pl wszelkie spekulacje.

To tylko jakieś koszmarne nieporozumienie! Edyta Herbuś nadal jest panną. Określenie "zamężna" odnosiło się do jej koleżanki.

Cisi wielbiciele Edyty z pewnością odetchnęli z ulgą. Tancerka nadal jest wolna.

zuz