Nergal w "koloratce". Skąd ją wziął? Jej projektantka opowiedziała nam, jak powstała!

Nergal będzie teraz fashionistą?
Nergal w koloratce Projektantka opowiedziała, jak powstała W niedawnym "Pytaniu na śniadanie" Nergal wystąpił w czarnej marynarce, skórzanych spodniach i kołnierzyku, który z daleka do złudzenia przypominał koloratkę. Nergal prowokowanie ma chyba po prostu we krwi. Nawet w telewizji śniadaniowej nie mógł pojawić się w zwyczajnym stroju. W niedawnym "Pytaniu na śniadanie" lider Behemotha wystąpił w czarnej marynarce, skórzanych spodniach, a wisienkę na torcie stanowił oryginalny kołnierzyk, który z daleka do złudzenia przypominał koloratkę. W rzeczywistości ten nietypowy dodatek to dzieło młodej polskiej projektantki Anety Oleszkiewicz. - Kołnierzyk ten powstał specjalnie dla Nergala, oczywiście dostał go w prezencie. Adam zobaczył ten kołnierzyk i od razu zaiskrzyło, dlatego też go założył :-) - mówi nam Aneta. Nergal staje się prawdziwym fashionistą, nie umknęło mu, że oryginalne kołnierzyki to teraz ostatni krzyk mody. Dodatki od Oleszkiewicz noszą wszystkie polskie gwiazdy, m.in. Natalia Siwiec czy Anna Wendzikowska. Jeżeli ktoś z Was także chciałby dołączyć do tego grona, na podobny do nergalowego kołnierzyk musi wydać 199 zł (jest to cena promocyjna). Niestety ten dostępny dla wszystkich klientów sklepu ma krzyż w dobrą stronę.

Nergal prowokowanie ma chyba po prostu we krwi. Nawet w telewizji śniadaniowej nie mógł pojawić się w zwyczajnym stroju.

 

n/z Adam Nergal Darski    Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 Forum

 

We niedawnym "Pytaniu na śniadanie" lider Behemotha wystąpił w czarnej marynarce, skórzanych spodniach, a wisienkę na torcie stanowił oryginalny kołnierzyk, który z daleka do złudzenia przypominał koloratkę. W rzeczywistości ten nietypowy dodatek, to dzieło młodej polskiej projektantki Anety Oleszkiewicz.

Kołnierzyk ten powstał specjalnie dla Nergala, oczywiście dostał go w prezencie. Adam zobaczył ten kołnierzyk i od razu "zaiskrzyło", dlatego też go założył :-) - mówi nam Aneta.

Nergal staje się prawdziwym fashionistą, nie umknęło mu, że oryginalne kołnierzyki to teraz ostatni krzyk mody. Dodatki od Oleszkiewicz noszą wszystkie polskie gwiazdy m. in. Natalia Siwiec czy Anna Wendzikowska.

Natalia Siwiec, kołnierzyk, my collar Screen z Facebook.com

Jeżeli ktoś z Was także chciałby dołączyć do tego grona, na podobny do nergalowego kołnierzyk musi wydać 199 zł (jest to cena promocyjna). Niestety ten dostępny dla wszystkich klientów sklepu ma krzyż w dobrą stronę.

 

My collar, kołnierzyk od Anety Oleszkiewicz Screen z Facebook.com

 

 

n/z Adam Nergal Darski    Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 Forum

 

zuz