Dżaga - sobowtór Dody - nagrał piosenkę! Chce przeprowadzić rewolucję! Tylko nam zdradził jaką!

Sobowtór Dody rozpoczyna własną karierę.

Doda zaczyna nam się jawić jako prawdziwy król Midas polskiego show-biznesu. Cokolwiek lub kogokolwiek dotknie, zamienia się w złoto. Tak się stało z Majdanem, Nergalem, a teraz być może z Dżagą! Sobowtór Dody wydaje bowiem płytę! Nagrał już nawet pierwszą piosenkę.

 

Dzaga, Doda Rabczewska Dorota Kapif

 

Dżaga, czyli Mariusz Ząbkowski, nie tylko przebiera się za Dodę i występuje z nią na scenie. Od podstawówki jest także jej najbliższym przyjacielem. Okazuje się, że jego dotychczasowe dokonania zainspirowały go rozpoczęcia solowej kariery.

Od 7 lat występuję jako sobowtór Dody z sukcesami. Imponuję tym wielu ludziom, bo to niezwykle trudne być facetem i występować w damskim przebraniu w kraju mało tolerancyjnym i otwartym na takie dziwactwa. Mam jednak świadomość tego, że mi się udaje. Dlatego kto inny, jak nie ja, może nawoływać innych do malej rewolucji - mówi nam Dżaga.

Jaką rewolucję chce przeprowadzić Dżaga? Wszystko ma zdradzać piosenka "Polish Revolution" promująca jego płytę.

Sama piosenka opowiada o tym, że nie da rady mnie zmienić, bo tego nie chcę. Świetnie się czuję w swojej scenicznej skórze kobieco-męskiej hybrydy - zapewnił nas Dżaga.

 

sobowtór, dżaga, koncert, dorota rabczewska, doda generalniedzaga.bloog.pl

 

 

Gdzie więc widoczne są owe zmiany, o których mówił wcześniej?

Ewolucja zachodzi w moim wyglądzie zewnętrznym, co dało się zobaczyć podczas Parady Równości, gdzie wspólnie z Dodą zaprezentowaliśmy nasz wspólny utwór "Twa energia", utrzymujący się do dziś w pozycji lidera w wielu rankingach np.4fun i Bravo - chwali się Dżaga.

 

 DODA Dorota Rabczewska kapif

 

Dżaga z butą jednak zapowiada, że jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, to w jego przypadku nic nie jest pewne. Nadal nie wiemy więc, czy płytę wyda jako mężczyzna, kobieta, a może jako kobieco-męska hybryda.

Do momentu wydania płyty pewnie w ogóle mi odwali wizerunkowo. Jednak zmieniam się również wewnętrznie. Jako artysta i chcę stworzyć coś swojego.

Czego więc możemy spodziewać się po jego własnej płycie?

"Polish Revolution" zwiastuje moja pierwszą płytę, która prawdopodobnie ukaże się jeszcze w tym roku. Będzie zawierała 11 piosenek w starym dobrym rockowym klimacie.

Cóż wygląda na to, że królowa Doda, niczym Midas, już zamieniła swojego przyjaciela w złoto. Jednak czy zacznie on błyszczeć swoim blaskiem czy jedynie odbitym? Czas pokaże. Do końca roku i tym samym do premiery krążka Dżagi zostały ponad 2 miesiące... Tymczasem posłuchajcie "Polish Revolution"i sami oceńcie piosenkę!

Jak Ci się podoba piosenka Dżagi?