Dżaga - sobowtór Dody - nagrał piosenkę! Chce przeprowadzić rewolucję! Tylko nam zdradził jaką!

Sobowtór Dody rozpoczyna własną karierę.

Doda zaczyna nam się jawić jako prawdziwy król Midas polskiego show-biznesu. Cokolwiek lub kogokolwiek dotknie, zamienia się w złoto. Tak się stało z Majdanem, Nergalem, a teraz być może z Dżagą! Sobowtór Dody wydaje bowiem płytę! Nagrał już nawet pierwszą piosenkę.

 

Dzaga, Doda Rabczewska Dorota Kapif

 

Dżaga, czyli Mariusz Ząbkowski, nie tylko przebiera się za Dodę i występuje z nią na scenie. Od podstawówki jest także jej najbliższym przyjacielem. Okazuje się, że jego dotychczasowe dokonania zainspirowały go rozpoczęcia solowej kariery.

Od 7 lat występuję jako sobowtór Dody z sukcesami. Imponuję tym wielu ludziom, bo to niezwykle trudne być facetem i występować w damskim przebraniu w kraju mało tolerancyjnym i otwartym na takie dziwactwa. Mam jednak świadomość tego, że mi się udaje. Dlatego kto inny, jak nie ja, może nawoływać innych do malej rewolucji - mówi nam Dżaga.

Jaką rewolucję chce przeprowadzić Dżaga? Wszystko ma zdradzać piosenka "Polish Revolution" promująca jego płytę.

Sama piosenka opowiada o tym, że nie da rady mnie zmienić, bo tego nie chcę. Świetnie się czuję w swojej scenicznej skórze kobieco-męskiej hybrydy - zapewnił nas Dżaga.

 

sobowtór, dżaga, koncert, dorota rabczewska, doda generalniedzaga.bloog.pl

 

 

Gdzie więc widoczne są owe zmiany, o których mówił wcześniej?

Ewolucja zachodzi w moim wyglądzie zewnętrznym, co dało się zobaczyć podczas Parady Równości, gdzie wspólnie z Dodą zaprezentowaliśmy nasz wspólny utwór "Twa energia", utrzymujący się do dziś w pozycji lidera w wielu rankingach np.4fun i Bravo - chwali się Dżaga.

 

 DODA Dorota Rabczewska kapif

 

Dżaga z butą jednak zapowiada, że jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, to w jego przypadku nic nie jest pewne. Nadal nie wiemy więc, czy płytę wyda jako mężczyzna, kobieta, a może jako kobieco-męska hybryda.

Do momentu wydania płyty pewnie w ogóle mi odwali wizerunkowo. Jednak zmieniam się również wewnętrznie. Jako artysta i chcę stworzyć coś swojego.

Czego więc możemy spodziewać się po jego własnej płycie?

"Polish Revolution" zwiastuje moja pierwszą płytę, która prawdopodobnie ukaże się jeszcze w tym roku. Będzie zawierała 11 piosenek w starym dobrym rockowym klimacie.

Cóż wygląda na to, że królowa Doda, niczym Midas, już zamieniła swojego przyjaciela w złoto. Jednak czy zacznie on błyszczeć swoim blaskiem czy jedynie odbitym? Czas pokaże. Do końca roku i tym samym do premiery krążka Dżagi zostały ponad 2 miesiące... Tymczasem posłuchajcie "Polish Revolution"i sami oceńcie piosenkę!

Jak Ci się podoba piosenka Dżagi?
Więcej o:
Komentarze (28)
Dżaga - sobowtór Dody - nagrał piosenkę! Chce przeprowadzić rewolucję! Tylko nam zdradził jaką!
Zaloguj się
 • dedaa66

  Oceniono 11 razy 5

  robi karierę na plecach DOdy....

 • misiek2619

  Oceniono 13 razy 5

  piosenka chwytliwa i nie najgorsza , ale angeilski tragedia

 • dodosdontquack

  Oceniono 8 razy 4

  doda ma dwa razy wiekszy power w glosie niz ten facet... powinien sie bardziej postarac albo po prostu nauczyc spiewac, bo poki co to troche cieniutko... no bad feelings, punks

 • zuzanna15

  Oceniono 8 razy 4

  jeeezuuuuu! czy my musimy być taką wiochą????????? ludzie!!!! o czym wy pier.do.li.cie????
  jakieś dody i dżagi!!!! samozwańcze gwiazdy, które powinny działać w ciechanowie i (najbliższej!) okolicy,
  "podbijają" świat!!!! KUR WA MAĆ

 • ele

  Oceniono 7 razy 3

  jeeej, trochę kiepsko. A angielski tragedia. Jeżeli ktoś nie zna tego języka nie powinien w nim śpiewać. Wystawia się tylko na pośmiewisko. Nie wiem co go do tego skłoniło.. Teraz pozostaje się tylko uśmiechnąć i zapomnieć. mam nadzieję, że płyta jednak nie wyjdzie.

 • aldonathebest

  Oceniono 2 razy 2

  Rosyjska Dzaga :P

  http://www.youtube.com/watch?v=EMUx01Yl-mE&feature=plcp

 • aldonathebest

  Oceniono 2 razy 2

  Tu jeden taki z pokroju Dzagi nagral piosenkę Pirat z Karaibow po rosyjsku :))) Moze to jakas inspiracja dla Dzagi????? :P

  http://www.youtube.com/watch?v=EMUx01Yl-mE&feature=plcp

 • rumhelka

  Oceniono 3 razy 1

  Tylko jedno przychodzi mi do głowy jak patrzę na tę parę- psychiatryk!

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 1

  co to zacw...????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX