Drużyna Beaty Kozidrak odpadła niesłusznie? Mamy komentarz TVP!

Jest afera?

We wtorek napisaliśmy o zamieszaniu związanym z wynikami głosowania w ostatnim odcinku "Bitwy na głosy" (Zamieszanie z SMS-ami w "Bitwie na głosy"? Drużyna Beaty Kozidrak odpadła niesłusznie?!). Sytuację skomentowało dla Plotek.pl Biuro Prasowe TVP:

Z całą stanowczością stwierdzamy, że nie doszło do pomyłki przy zliczaniu głosów na poszczególne drużyny biorące udział w „Bitwie na głosy”. Żaden wysłany sms nie został przypisany błędnie do innej drużyny. Głosy widzów zostały policzone prawidłowo i prawidłowo zostały podane wyniki głosowania: najwięcej głosów zdobyła drużyna Piotra Rubika, najmniej drużyna Beaty Kozidrak, i to ona pożegnała się z programem.
Podczas ostatniego odcinka Biuro Reklamy testowało możliwość zwiększenia interaktywności programu - do osób biorących udział w głosowaniu wysyłane były dodatkowe smsy, zachęcające do głosowania także na inne drużyny.
Ponieważ jednak spotkało się to z protestami fanów poszczególnych drużyn, Biuro Reklamy zaniecha tego typu działań w kolejnych odcinkach.

beata kozidrak, bitwa na głosy, tvp 2KAPIF

Przypomnijmy, że na Facebooku, na oficjalnym profilu drużyny prowadzonej przez Beatę Kozidrak pojawił się wpis sugerujący, że wyniki ostatniego głosowania mogły nie odzwierciedlać rzeczywistego poparcia, jakie wśród widzów miała piosenkarka. Osoby wysyłające sms-y na jej drużynę (oznaczoną numerem 5) miały w smsach zwrotnych otrzymać podziękowania za oddanie głosu na drużynę nr 6 (czyli tę prowadzoną przez Libera).

Czy tłumaczenia TVP Was przekonują?

Jax

Więcej o:
Komentarze (5)
Drużyna Beaty Kozidrak odpadła niesłusznie? Mamy komentarz TVP!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 17 razy 15

  Kolejny raz potwierdza się teza, że te konkursy smsowe to jedna bujda na resorach.

 • dadus

  Oceniono 4 razy 4

  A kto w ogóle wysyła smsy do tego typu programów szkoda kasy ...

 • 212

  Oceniono 5 razy 3

  ODPADŁA JEDNA Z LEPSZYCH DRUŻYN - JAK NIE NAJLEPSZA !!! CIEKAWA JESTEM KTO BĘDZIE TERAZ GŁOSOWAŁ SKORO I TAK WSZYSTKO JEST USTAWIONE , JA SIĘ ZDENERWOWAŁAM JAK OKAZAŁO SIĘ , ŻE MOJE SMSY NA DRUŻYNĘ KOZIDRAK POSZŁY NA KOGOŚ INNEGO ... I JAKOŚ MNIE NIE PRZEKONUJE TO OŚWIADCZENIE TVP !!! W SUMIE CO INNEGO MIELIBY NAPISAĆ " TAK PRZYNAJEMY SIĘ , MANIPULUJEMY SMSAMI " !!! ŻENADA !

 • askme

  Oceniono 1 raz -1

  JA NIE MAM TV WIĘC OGLĄDAM TYLKO ONLINE... ZNALAZŁAM SUPER STRONĘ http://www.kinomaniak.tv/pp/makos19872 ZNAJDZIESZ TAM WSZYSTKIE FILMY I SERIALE. PO ZALOGOWANIU BEZ LIMITU

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 18 razy -4

  Biuro Reklamy TVP rozesłało podobnej treści oświadczenie do różnych osób. Wystarczy się do niego zwrócić - wyślą nawet na prywatnego maila.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX