Doda kręci klip w... osiedlowym spożywczaku![ZDJĘCIA]

Doda kręci klip w nietypowej scenerii.
Doda kręci klip w... spożywczaku! Nietypowa sceneria nowego teledysku celebrytki. Doda spędziła wtorek pracowicie. Kręciła teledysk do piosenki "Fuck it", w którym gościnnie wystąpił Fokus. Pierwsze ujęcia powstały... w sklepie spożywczym. Doda spędziła ostatni wtorek bardzo pracowicie. Kręciła teledysk do piosenki "Fuck it". Pierwsze ujęcia powstały po południu w sklepie spożywczym na warszawskiej Woli. Artystka, ubrana w obcisłe spodnie, różowy żakiet i wysokie szpilki, przyjechała na plan, gdy był już tam Fokus. On także gra w klipie. Mało tego - Doda i raper wcielają się w zakochaną parę! - Będą także ujęcia kręcone w łóżku - mówi nam Doda. Po sklepiku, część ujęć powstanie bowiem jeszcze w mieszkaniu oraz w centrum Warszawy. Doda i Fokus będą jeździć po mieście na motorze! Reżyserem klipu jest sam Xawey Żuławski. - Czemu się zgodził? Najwyraźniej urok i charyzma Dody go przekonały - mówi Zbyszek Niedziałek, menadżer Dody. Fokus był także razem z Dodą na planie teledysku. Mimo że to nie on musiał cały dzień występować w niebotycznie długich szpilkach, to właśnie Doda miała o wiele lepszy humor niż on. - Paktofonika? Ja już rzygam Paktofoniką - oznajmił nam na powitanie raper. Fokus był mało rozmowny. A w przerwach między ujęciami raczył się piwem w pobliskiej pizzerii. Utwór "Fuck it" powstał w 2011 roku jednak dopiero teraz artystka kręci do niego klip. Wielu zaskoczyło, że w produkcję piosenki zaangażował się - Fokus. Raper znany jako przedstawiciel niekomercyjnego hip-hopu, członek kultowej Paktofoniki, wykonał w "Fuck it" kilka rapowych wstawek. Jak poradził sobie w klipie? Czekamy na efekt końcowy.

Doda spędza dzisiaj dzień bardzo pracowicie. Kręci teledysk do piosenki "Fuck it". Pierwsze ujęcia powstały po południu w sklepie spożywczym na warszawskiej Woli. Artystka, ubrana w obcisłe spodnie, różowy żakiet i wysokie szpilki, przyjechała na plan, gdy był już tam Fokus. On także gra w klipie. Mało tego - Doda i raper wcielają się w zakochaną parę!

Będą także ujęcia kręcone w łóżku - mówi nam Doda.

Po sklepiku, część ujęć powstanie bowiem jeszcze w mieszkaniu oraz w centrum Warszawy. Doda i Fokus będą jeździć po mieście na motorze! Reżyserem klipu jest sam Xawey Żuławski.

Czemu się zgodził? Najwyraźniej urok i charyzma Dody go przekonały - mówi Zbyszek Niedziałek, menadżer Dody.

Fokus był także razem z Dodą na planie teledysku. Mimo że to nie on musiał cały dzień występować w niebotycznie długich szpilkach, to właśnie Doda miała o wiele lepszy humor niż on.

Paktofonika? Ja już rzygam Paktofoniką - oznajmił nam na powitanie raper.

Fokus był mało rozmowny. A w przerwach między ujęciami raczył się piwem w pobliskiej pizzeri.

Utwór "Fuck it" powstał w 2011 roku jednak dopiero teraz artystka kręci do niego klip. Wielu zaskoczyło, że w produkcję piosenki zaangażował się - Fokus. Raper znany jako przedstawiciel niekomercyjnego hip-hopu, członek kultowej Paktofoniki, wykonał w "Fuck it" kilka rapowych wstawek. Jak poradził sobie w klipie? Czekamy na efekt końcowy.

Więcej o:
Komentarze (13)
Doda kręci klip w... osiedlowym spożywczaku![ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 10

  "Doda kręci klip w... osiedlowym spożywczaku!" Właściwa osoba na właściwym miejscu.
  Tytuł piosenki dobitnie świadczy o poziomie "artystki" - ani śmieszne, ani dowcipne, ani ekscytujące, ani nawet bulwersujące. Po prostu płaskie i chamskie.

 • morgana50

  Oceniono 10 razy 6

  a lodzia powolutku, pomalutku wraca...do korzeni !!! różu coraz więcej, coraz odważniej, koraliczki przyczepiane w różne dziwne miejsca...na twarzy już się nie zawsze świeci, ale wygląd coraz bardziej zdzirowaty! ot, cała lodzia ...

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 5

  na zdjeciu-po lewej stronie jakas baba maluje przyglupa-a to cos po prawej to co to?jakies resztki spustu zawodnika sumo?(plci nie jestem w stanie okreslic.)

 • opetany

  Oceniono 15 razy 5

  "Paktofonika? Ja już rzygam Paktofoniką - oznajmił nam na powitanie raper" Doda? Rzygam Dodą.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 16 razy 4

  Nie wiem, co to Fokus, ale widzę w newsie, że on taki niekomercyjny, że szkoda gadać. Niekomercja całkiem dobrze się sprzedaje. Profesjonalista w każdym calu - w przerwie między ujęciami chlał piwsko.
  O Żuławskim nie wspomnę, bo on dawno się już skończył. Ciechanówa to ciechanówa - słabizna.

 • tandeta

  Oceniono 16 razy 4

  Słuchałam na Youtubie i to jest katastrofa jak on mógł upaśc tak nisko

 • misiek2619

  Oceniono 17 razy 1

  wygląda ślicznie więc i może klip będzie niezły ;) na pewno inny niż wszystkie

 • radzio20

  Oceniono 14 razy 0

  OOO Będzie MEGA :)

 • myladys

  Oceniono 9 razy -1

  fokus i doda? ; > zobaczymy jak to wyjdzie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX