Iza Miko miała WYPADEK na planie nowego teledysku zespołu The Killers. Wiemy, co się stało!

Polska aktorka ma nogę w gipsie.
Miko złamała nogę na planie teledysku Na aktorkę spadły drzwi podczas nagrania nowego teledysku zespołu The Killers. Iza Miko podczas zdjęć do nowego klipu zespoły The Killers miała wypadek. Nagrywając jedną ze scen spadły na nią drzwi. Miko trafiła do szpitala ze złamaną nogą Iza Miko po raz kolejny miała okazję wystąpić w teledysku popularnego amerykańskiego zespołu The Killers. W piątek rozpoczęły się zdjęcia do nowego klipu. Niestety, gwiazda miała wielkiego pecha. Nagrywając jedną ze scen spadły na nią drzwi, a Miko wylądowała w szpitalu. Od razu podzieliła się tym faktem ze swoimi fanami na Twitterze. "Piątkowy wieczór na ostrym dyżurze" - opatrzyła zdjęcie komentarzem. W szpitalu okazało się, że gwiazda ma złamaną nogę i koniecznością było włożenie jej w gips. By nie być gołosłowną, takim zdjęciem też uraczyła swoich fanów. "Kontuzja na planie. Dziękuję pracownikom ostrego dyżuru za opiekę! Złamana noga i kilka szwów... Aktorstwo jest zdecydowanie niebezpieczne :-)" - dopisała. Niefortunny wypadek może teraz bardzo uprzykrzyć życie aktorce. W niedziele przylatuje bowiem do Polski, gdzie czeka ją wiele obowiązków zawodowych. Znana z ekologicznego trybu życia Miko, będzie nagrywała w kraju program o tej tematyce, który już wkrótce pojawi się na antenie TVP2. To nie koniec obowiązków pięknej Izy. Gwiazda spełnia się od niedawna jako producentka nowego filmu, którego konferencja prasowa odbyła się w maju Cannes. Z tej okazji poleci do Londynu, by spotkać się z aktorami "Desert Dancer". Już na początku października zaczynają się zdjęcia do nowej produkcji polskiej gwiazdy. Mamy nadzieję, że niefortunny wypadek na planie teledysku nie odbije się na jej obowiązkach zawodowych. Jedno jest pewne - do Polski przyleci z gipsem i o kulach. Liczymy również na to, że współpraca Miko i grupy The Killers nadal będzie tak owocna jak dotychczas. Siedem lat temu gwiazda dała się poznać amerykańskim artystom przy okazji produkcji klipu do kultowej już piosenki "Mr. Brightside". Nowy teledysk ma być jego kontynuacją.

Iza Miko po raz kolejny miała okazję wystąpić w teledysku popularnego amerykańskiego zespołu The Killers. W piątek rozpoczęły się zdjęcia do nowego klipu. Niestety, gwiazda miała wielkiego pecha. Nagrywając jedną ze scen spadły na nią drzwi, a Miko wylądowała w szpitalu. Od razu podzieliła się tym faktem ze swoimi fanami na Twitterze.

 

Iza Mikofot. Twitter

 

Piątkowy wieczór na ostrym dyżurze- opatrzyła zdjęcie komentarzem.

Aktorka w oczekiwaniu na prześwietlenie, zrobiła sobie nawet zdjęcie. Być może to odwracało jej uwagę od wielkiego bólu.

 

Iza Mikofot. Twitter

 

W szpitalu okazało się, że gwiazda ma złamaną nogę i koniecznością było włożenie jej w gips. By nie być gołosłowną, takim zdjęciem też uraczyła swoich fanów.

 

Iza Mikofot. Twitter

 

Kontuzjana planie.Dziękuję pracownikom ostrego dyżuru za opiekę!Złamana nogai kilkaszwów... Aktorstwo jest zdecydowanieniebezpieczne:-) - dopisała.

Niefortunny wypadek może teraz bardzo uprzykrzyć życie aktorce. W niedziele przylatuje bowiem do Polski, gdzie czeka ją wiele obowiązków zawodowych. Znana z ekologicznego trybu życia Miko, będzie nagrywała w kraju program o tej tematyce, który już wkrótce pojawi się na antenie TVP2. To nie koniec obowiązków pięknej Izy. Gwiazda spełnia się od niedawna jako producentka nowego filmu, którego konferencja prasowa odbyła się w maju Cannes. Z tej okazji poleci do Londynu, by spotkać się z aktorami "Desert Dancer". Już na początku października zaczynają się zdjęcia do nowej produkcji polskiej gwiazdy.

Cannes. (Francja) 18.05.2012, 65. Festiwal Filmowy Cannes 2012, nz. Izabella Miko    Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Mamy nadzieję, że niefortunny wypadek na planie teledysku nie odbije się na jej obowiązkach zawodowych. Jedno jest pewne- do Polski przyleci z gipsem i o kulach. Liczymy również na to, że współpraca Miko i grupy The Killers nadal będzie tak owocna jak dotychczas. Siedem lat temu gwiazda dała się poznać amerykańskim artystom przy okazji produkcji klipu do kultowej już piosenki "Mr. Brightside". Nowy teledysk ma być jego kontynuacją.

 

Iza Mikofot. screen Youtube

RK