Byliśmy pod kościołem, w którym Ola Kwaśniewska wzięła ślub! Zobacz, co się tam działo!

Dziś ślub Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha!

Byliśmy pod kościołem, w którym Ola Kwaśniewska wzięła ślub! Już na ponad godzinę przed planowaną ceremonią przy wejściu do kościoła ustawiła się grupka fotoreporterów, którzy niemal bili się o to, by zająć jak najlepsze miejsca!

 

 

To w tym właśnie kościele odbył się ślub Oli. Pogoda była typowo jesienna, wprost idealna na wielką uroczystość. Przestało padać i pojawiło się piękne słońce.

Aleksandra Kwaśniewska

Informacja o ślubie była zamieszczona w gablotce, na samym dole listy. Ślub miał odbyć się o godzinie 18. Kościół udekorowano białymi różami - gości przy wejściu witała piękna przystrojona brama. Podobnie przyozdobiono ołtarz.

Aleksandra Kwaśniewska, ślub Plotek Exclusive

W pewnym momencie pojawiły się grupki fotoreporterów, którzy wymieniali się plotkami i informacjami dotyczącymi ceremonii. Pewnie każdy z nich zastanawiał się, jaką zająć pozycję, by wykonać jak najlepsze zdjęcia młodej parze.

Aleksandra Kwaśniewska, ślub Plotek Exclusive

Wielki, głośny ślub zainteresował również gapiów. Okazało się, że wiele osób przyszło specjalnie, by zobaczyć najgłośniejszy ślub roku. Gdy zebrała się większa ilość osób, zaciekawieni przypadkowi przechodnie przystawali i z zaciekawieniem pytali, co tu się będzie działo. Gdy tylko słyszeli odpowiedź, zajmowali dogodne miejsce i z niecierpliwością oczekiwali na przyjazd byłego prezydenta, jego małżonki i oczywiście Oli Kwaśniewskiej z jej przyszłym małżonkiem.

Aleksandra Kwaśniewska, ślub. Plotek Exclusive

W powietrzu czuć było wielkie poruszenie. Za kilkanaście minut na tym placu miało się pojawić wiele znakomitych osobistości, zaproszonych przez młodą parę. Lista gości była imponująca.

Aleksandra Kwaśniewska, ślub. Plotek Exclusive

Aleksandra Kwaśniewska, ślub Plotek Exclusive

Fotoreporterzy się ożywili, gdy przyjechała para młoda, która brała ślub przed córką byłego prezydenta. Państwo młodzi byli bardzo zestresowani obecnością tak wielu osób przed kościołem.

Aleksandra Kwaśniewska, ślub Plotek Exclusive

Pojawiali się pierwsi goście, politycy i gwiazdy, m.in. Irena Santor, Edyta Herbuś, Natalia Kukulska, Grzegorz Napieralski, Waldemar Dąbrowski... Na widok Kuby Wojewódzkiego, którego również zaproszono, gapie zareagowali bardzo emocjonalnie. Dało się słyszeć niepochlebne opinie starszych pań i zachwyty nastolatek...

Ceremonia opóźniła się o prawie pół godziny. W tłumie słychać było zniecierpliwione głosy starszych osób, które nie mogły doczekać się na przybycie młodej pary. Jedna z nich zażartowała nawet:

A może nasza Ola się rozmyśliła- wybuchła śmiechem, przyglądająca się wszystkiemu wesoła emerytka.

Gdy Ola pojawiła się z rodzicami, tłum oszalał. Wszyscy zaczęli bić brawo. Zrobiło się także bardzo nerwowo, ze względu na tłum starszych kobiet, które za wszelką cenę chciały zobaczyć, jak wygląda panna młoda. Fotoreporterzy wraz z oficerami BORu starali się powstrzymać napierających gapiów.

Ola Kwaśniewska wyglądała pięknie w sukni projektu Sabriny Pilewicz. Włosy upięte w wysoki kok, do niego doczepiony welon. Z uśmiechem na twarzy szła (a właściwie przeciskała się w tłumie) w kierunku wejścia do kościoła. Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy byli w świetnych humorach, promiennie uśmiechali się do tłumów...

Po wejściu pary młodej z rodzicami do kościoła, tłum się uspokoił. Wiele osób rozeszło się do domów, by ustąpić miejsca tym, który chcieli zobaczyć parę młodą wychodzącą z kościoła.

Aleksandra Kwaśniewska, ślub Plotek Exclusive

Wszyscy oczekują na parę młodą. Przed wejściem tłum gapiów, ustawiła się także orkiestra.

Aleksandra Kwaśniewska, ślub Plotek Exclusive

Wszyscy chcą mieć pamiątkę ze ślubu Oli i robią zdjęcia. Orkiestra przygotowuje się do gry.

Aleksandra Kwaśniewska, ślub Plotek Exclusive

Vic

Więcej o: