Świat się kończy! Jola Rutowicz napisała książkę!

Czemu ona nam to robi?!
Jola Rutowicz napisała książkę! Czemu ona nam to robi?! Jola Rutowicz wydaje książkę. Jak mówi sama celebrytka, "Inna" ma być poświęcona kulisom polskiego show-biznesu i pożegnaniem autorki z tym środowiskiem Myśleliśmy, że nic nas już w polskim show-biznesie nie zaskoczy. A jednak... Okazuje się, że najsłynniejsza fanka jednorożców - Jola Rutowicz, właśnie napisała książkę. Uwaga, to nie żart! Jola uznała, że to właśnie teraz nadszedł czas na jej wielkie pożegnanie z show-biznesem. Jak zdradziła nam sama celebrytka, jej publikacja, zatytułowana "Inna", ma być mocnym akcentem na zakończenie jej kariery (sic!). - Książka będzie poświęcona kulisom polskiego show-biznesu. Teraz chcę zacząć nowe, normalne życie i dlatego w tej książce podsumowuję całą moją karierę. Chcę teraz zniknąć z mediów i założyć rodzinę u boku swojego narzeczonego Chrisa - powiedziała nam Jola. Dla wszystkich tych, którzy być może nie pamiętają, kim jest Jola Rutowicz, przypominamy jej historię. W 2007 roku wygrała 4. edycję Big Brothera. Nadal jednak nie wiadomo, czym dokładnie ujęła telewidzów. Dzięki reality show rozpoczęła się jej wielka kariera w mediach. Występowała potem w różnego rodzaju programach telewizyjnych, np. "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Big Brother VIP". Rutowicz może się nawet pochwalić okładką w CKM-ie. Obecnie Jola rozkręca swój mały biznes - ma swoją autorską linię biżuterii. Posiada także stronę internetową, z której dowiedzieliśmy się, że istnieje także fanclub Rutowicz. Cóż, pozostaje nam jedynie trzymać Jolę za słowo i liczyć na to, że faktycznie książka "Inna" jest pożegnaniem Rutowicz z show-biznesem.

Myśleliśmy, że nic nas już w polskim show-biznesie nie zaskoczy. A jednak... Okazuje się, że najsłynniejsza fanka jednorożców - Jola Rutowicz właśnie napisała książkę. Uwaga, to nie żart!

Jola Rutowicz

Jola uznała, że to właśnie teraz nadszedł czas na jej wielkie pożegnanie z show-biznesem. Jak zdradziła nam sama celebrytka, jej publikacja, zatytułowana "Inna", ma być mocnym akcentem na zakończenie jej kariery (sic!).

Książka będzie poświęcona kulisom polskiego show-biznesu. Teraz chcę zacząć nowe, normalne życie i dlatego w tej książce podsumowuję całą moją karierę. Chcę teraz zniknąć z mediów i założyć rodzinę u boku swojego narzeczonego Chrisa- powiedziała nam Jola.

Jola Rutowicz

Dla wszystkich tych, którzy być może nie pamiętają, kim jest Jola Rutowicz, przypominamy jej historię. W 2007 roku wygrała 4. edycję Big Brothera. Nadal jednak nie wiadomo, czym dokładnie ujęła telewidzów. Dzięki reality show rozpoczęła się jej wielka kariera w mediach. Występowała potem w różnego rodzaju programach telewizyjnych np. "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Big Brother VIP".  Rutowicz może się nawet pochwalić okładką w CKM-ie.

Jola Rutowicz/ fot. Witek Berkan/produkcja:Piotr Młynarski,współpraca Robert Baka,Stylizacja:Anita Sadowska, Make-up Iza Adamczyk, Fryzury Sławek Oczajca, Scenografia Luiza Nowicka /09.12.08/CKM

Obecnie Jola rozkręca swój mały biznes - ma swoją autorską linię biżuterii. Posiada także stronę internetową, z której dowiedzieliśmy się, że istnieje także fanclub Rutowicz.

Cóż pozostaje nam jedynie trzymać Jolę za słowo i liczyć na to, że faktycznie książka "Inna" jest pożegnaniem Rutowicz z show-biznesem.

zuz