Farna i Jula się NIE LUBIĄ? "Pilnujemy, żeby nie miały nagrań w TE SAME dni"

Bitwa na głosy czy bitwa na gwiazdy?
Farna i Jula się nie lubią? Bitwa na głosy czy bitwa na gwiazdy? Jak donosi nasze źródło, Ewa Farna jest ponoć bardzo niezadowolona z faktu, że Jula też załapała się do "Bitwy na głosy". Podobno unika wspólnych zdjęć z Julą. Ewa Farna i Jula. Właśnie te dwie młode utalentowane dziewczyny zobaczymy w sobotę w "Bitwie na głosy". Ta pierwsza będzie trenerką drużyny z Sosnowca, a druga - zespołu z Łomży. Jak donosi nasze źródło z produkcji programu, Farna jest ponoć bardzo niezadowolona z faktu, że Jula też załapała się do show TVP. - Widać, że Farna czuje się bardzo zagrożona. Obie przecież mają publiczność w podobnym wieku. Unika wspólnych zdjęć z Julą i stara się z nią w ogóle nie stykać - mówi nasze źródło. Jula ponoć świetnie sobie radzi. Cierpliwie znosi wielogodzinne sesje i nagrania. - To świeżynka. Nikt się nie spodziewał, że jest taka silna i że tak dobrze jej pójdzie - twierdzi nasz informator. Niechęć Farnej zauważyła już cała ekipa. - Staramy się umawiać je na różne dni zdjęciowe, by miały ze sobą jak najmniejszy kontakt - opowiada nasz rozmówca. W sumie to się Farnej nie dziwimy. Jula nie ma na koncie jazdy po pijanemu.

Ewa Farna i Jula. Właśnie te dwie młode utalentowane dziewczyny zobaczymy w sobotę w "Bitwie na głosy". Ta pierwsza będzie trenerką drużyny z Sosnowca, a druga - zespołu z Łomży. Jak donosi nasze źródło z produkcji programu, Farna jest ponoć bardzo niezadowolona z faktu, że Jula też załapała się do show TVP.

Widać, że Farna czuje się bardzo zagrożona. Obie przecież mają publiczność w podobnym wieku. Unika wspólnych zdjęć z Julą i stara się z nią w ogóle nie stykać - mówi nasze źródło.

Jula

Jula ponoć świetnie sobie radzi. Cierpliwie znosi wielogodzinne sesje i nagrania.

To świeżynka. Nikt się nie spodziewał, że jest taka silna i że tak dobrze jej pójdzie - twierdzi nasz informator.

Niechęć Farnej zauważyła już cała ekipa.

Staramy się umawiać je na różne dni zdjęciowe, by miały ze sobą jak najmniejszy kontakt - opowiada nasz rozmówca.

W sumie to się Farnej nie dziwimy. Jula nie ma na koncie jazdy po pijanemu.

Pegaz

Zobacz także:

Tak ZMIENIAŁA SIĘ figura Ewy Farnej!

Zielińska, Szulim, Węgorzewska. Zobacz, jak zaprezentowały się gwiazdy na konferencji "Bitwy na głosy"!

PEŁNY skład 3. edycji "Bitwy na głosy"! 8 trenerów i nowi jurorzy: wokalista "Acid Drinkers" i Kasia Zielińska!

Więcej o:
Komentarze (25)
Farna i Jula się NIE LUBIĄ? "Pilnujemy, żeby nie miały nagrań w TE SAME dni"
Zaloguj się
 • wasza_mama

  Oceniono 33 razy 29

  A CO KURWA WSZYSCY SIE KOCHAC MUSZA?

 • opetany

  Oceniono 28 razy 22

  Jak zwykle w cytatach powiedziała nam to 'jakaś ekipa', 'nasz rozmówca', 'poinformowana nam osoba'. Przestańcie zmyślać.

 • gochasamocha

  Oceniono 50 razy 20

  A ja szczerze mówiąc nigdy NIE LUBIŁAM Ewy. Na początku - owszem, podobały mi się jej piosenki, zwłaszcza ' Cicho '. Ale już po " wypuszczeniu " ( przepraszam, ale nie pamiętam tytułu ) tej piosenki z jej urodzin moja sympatia do niej gdzieś znikła. Teraz uważam, że robi z siebie wielką gwiazdę, bo pojawiła się nowa konkurentka, w dodatku obie są w podobnym wieku i widać jest, że Farna czuje się zagrożona, a może po prostu to zazdrość. Tak czy siak - wolę Julę. :D ale to moje zdanie

 • marcelito

  Oceniono 51 razy 17

  hu da fak is Jula?? Mnożą się te "gwiazdy" z taką szybkością, że aż człowiek nie ogarnia. Codziennie wysyp nowych.

 • browaryr

  Oceniono 30 razy 16

  farna-walnijcie sobie po pol szklany -i bedzie cacy...

 • gagula

  Oceniono 69 razy 13

  Widać jak na dłoni że uwielbiacie Jule ... wybaczcie, ale ja z tych dwu wolę Ewe, bo już nie moge słuchać tych piosenek o tym jacy to faceci są źli, a takie tylko teksty ma ta Jula ...

 • dorisq

  Oceniono 53 razy 11

  lepiej mieć na koncie jazdę po pijanemu i wiele sukcesów na koncie, niż opłacony przez kogoś push, dwie jednakowo brzmiące piosenki i głos, który brzmi jak zawodzenie.

 • agathe5

  Oceniono 14 razy 6

  Informator pierwsza klasa.

  Zróbcie im dwa studia i bd git.

 • marta1908

  Oceniono 23 razy 3

  ja to nawet nie wiem kto to jest ta jula, ale ja nie jestem w grupie wiekowej ich słuchaczy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX