Prawdziwe love story na planie teledysku Piotra "Dymka" Dymały z "Fabryki gwiazd"!

Ten chłopak nas urzekł!
Love story na planie teledysku Z rolą główną Piotra "Dymka" Dymały z "Fabryki gwiazd" Prawdziwe love story na planie teledysku Piotra "Dymka" Dymały z "Fabryki gwiazd". Rola kobieca: Alicja Przybysz, córka znanej wróżki Aidy Kosojan-Przybysz. Prawdziwe love story na planie teledysku Piotra "Dymka" Dymały z "Fabryki gwiazd". On: "Dymek", laureat polsatowskiego talent show "Fabryka gwiazd". Jury zachwycił swoim chłopięcym urokiem i charyzmatycznym wokalem. Ona: Alicja Przybysz, córka znanej wróżki gwiazd Aidy Kosojan-Przybysz, po której odziedziczyła egzotyczną urodę. Fabuła: On szuka każdego możliwego sposobu, by ją poznać, gdy to się w końcu udaje, nie potrafi jej się oprzeć! Tak można by streścić romantyczną historię, która rozegrała się na planie teledysku wokalisty, a zaskoczyła samych producentów! - "Dymek" wypatrzył Alicję już w teledysku o znamiennym tytule "Powinnaś być ze mną" - donosi nasze źródło. Alicja wystąpiła też razem z innym gwiazdami w teledysku "Zły on": Od tego momentu Piotr próbował ją poznać. Mimo że mieli wspólnych znajomych i obracali się w tym samym towarzystwie, los wciąż kładł mu głowy pod nogi. Promyk nadziei pojawił się, kiedy Piotr dostał do ręki scenariusz do swojego teledysku. Któż mógł w nim zagrać rolę jego ukochanej? Oczywiście wybór padł na Alicję! Na szczęście Alicja się zgodziła i tak doszło do długo wyczekiwanego spotkania tych dwojga. Na planie od razu pojawiła się chemia miedzy parą, a zwieńczeniem pracy nad teledyskiem okazał się pocałunek Piotra i Alicji, który wcale nie był przewidziany w scenariuszu! Nie został on jednak zamieszczony w klipie. Miłosne uniesienia zdaje się potwierdzać sam wokalista: - Nie zamierzam się wypierać, ale też nie chciałbym się jakoś szczególnie zwierzać z tego tematu...Przyznaję, że większość plotek związanych z tą historią to prawda. Serce mi się uparło od jakiegoś czasu na tę panią i nie odpuszczę tak łatwo - mówi wokalista. Niestety jest także wątek tragiczny tej historii: serca Alicji jest już zajęte.

Myśleliśmy, że takie rzeczy dzieją się tylko w bajkach, a jednak nie!

Miejsce akcji: plan teledysku debiutanckiego utworu Piotra "Dymka" Dymały zatytułowanego nomen omen "To jest miłość".

On: "Dymek", laureat polsatowskiego talent show "Fabryka gwiazd". Jury zachwycił swoim chłopięcym urokiem i charyzmatycznym wokalem.

 Piotr Dyma?a

Ona: Alicja Przybysz, córka znanej wróżki gwiazd Aidy Kosojan-Przybysz, po której odziedziczyła egzotyczną urodę.

Fabuła: On szuka każdego możliwego sposobu, by ją poznać, gdy to się w końcu udaje, nie potrafi jej się oprzeć!

Finał: Namiętny pocałunek na planie teledysku, wynikły z inicjatywy własnej aktorów.

Piotr

Tak można by streścić romantyczną historię, która rozegrała się na planie teledysku wokalisty, a zaskoczyła samych producentów!

"Dymek" wypatrzył Alicję, już w teledysku o znamiennym tytule "Powinnaś być ze mną" - donosi nam nasze źródło.

Alicja wystąpiła też razem z innym gwiazdami w teledysku "Zły on":

Od tego momentu Piotr próbował ją poznać. Mimo że mieli wspólnych znajomych i obracali się w tym samym towarzystwie, los wciąż kładł mu kłody pod nogi. Promyk nadziei pojawił się, kiedy Piotr dostał do ręki scenariusz do swojego teledysku. Któż mógł w nim zagrać rolę jego ukochanej? Oczywiście wybór padł na Alicję! Na szczęście Alicja się zgodziła i tak doszło do długo wyczekiwanego spotkania tych dwojga.

 Piotr Dymala

Na planie od razu pojawiła się chemia miedzy parą, a zwieńczeniem pracy nad teledyskiem okazał się pocałunek Piotra i Alicji, który wcale nie był przewidziany w scenariuszu! Nie został on jednak zamieszczony w klipie.

Alicja Przybysz.

Miłosne uniesienia zdaje się potwierdzać sam wokalista:

Nie zamierzam się wypierać, ale też nie chciałbym się jakoś szczególnie zwierzać z tego tematu...Przyznaję, że większość plotek związanych z tą historią to prawda. Serce mi się uparło od jakiegoś czasu na tę  panią i nie odpuszczę tak łatwo - mówi wokalista.

Niestety jest także wątek tragiczny tej historii: serce Alicji jest już zajęte.

Myślicie, że będzie happy end?

A oto efekt ich współpracy. Trzeba przyznać, że teledysk ogląda się bardzo dobrze i wzbudza pozytywne emocje. Podoba Wam się?

Baisha

Zobacz także:

Niespodzianka w Londynie! Spice Girls znowu RAZEM na scenie. Victoria jak kiedyś - nieuśmiechnięta. A reszta?

Ostaszewska i Torbicka z mężem, a Czartoryska z... Chyrą. Kto i z kim przyszedł na urodziny Gosi Baczyńskiej?

Dlaczego Harry i Kate reprezentowali monarchię na zakończeniu Olimpiady? I gdzie był William?

Więcej o: