O co tyle szumu?! Cichopki spędzają urlop w "baraku", bo...

Znana para aktywnie spędza wakacje!

Kilka dni temu w mediach pojawiły się informacje, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spędzają urlop nad Adriatykiem we Włoszech. Pojawiły się głosy, że para oszczędza nawet na wakacjach. Złośliwcy twierdzili że wynajęli "barak", a ze sobą wzięli nawet jedzenie. Polski turysta zrobił im zdjęcia, a opublikował je Se.pl.

Kolorowa prasa pytała: Jak to? Cichopki w BARAKACH? Nawet na warszawskich "salonach" zastanawiano się, czy parę nie stać już nawet na typowy dla celebrytów urlop.

Postanowiliśmy dowiedzieć się, dlaczego Kasia i Marcin spędzają tak wolny czas. Okazuje się, że nie jest to kwestią oszczędności, a... komfortu i wygody.

Cichopek Katarzyna Kasia, Hakiel Marcin

Okazało się, że Cichopek i Hakiel wynajęli luksusowy dom na kółkach, w którym doba kosztuje 120 euro. Dlaczego dokonali takiego wyboru?

Odkąd na świecie pojawił się Adaś, Kaśka i Marcin całkowicie podporządkowali mu swoje życie. Wielokrotnie wyjeżdżali już na wakacje w luksusowych kurortach, jednak Adasiowi takie warunki kompletnie nie odpowiadały. Ich syn nie jada tłustych potraw. Problemem zwykle były też godziny posiłków. Dlatego Kasia po prostu sama gotowała jedzenie dla całej rodziny - wytłumaczyła nam Aldona Wleklak, menadżerka gwiazdy.

Rodzina aktywnie spędza swój wolny czas. Pojechali na wakacje samochodem, co umożliwiło im zwiedzenie północnej części Włoch. Lecąc do kurortu samolotem, faktycznie nie mieliby takiej możliwości.

Cichopek Katarzyna Kasia

Zdaniem psychologów, każdy powinien spędzać swój urlop, według swojego rytmu. Zgadzamy się z tym w pełni. Rodzinne wakacje w luksusowym kurorcie mogą być uciążliwe dla rodzin z dziećmi. Najważniejsze, że znana para jest zadowolona ze swojego wypoczynku.

Cichopek Katarzyna Kasia

qwerty

Zobacz także:

Najbardziej ŻENUJĄCE okładki z udziałem GWIAZD! O tych zdjęciach chcieliby zapomnieć [CZĘŚĆ 1]

Polskie mamy nie znoszą Muchy i Cichopek!

Zagraniczny portal o Cichopek: Wygląda jak plastikowa lalka

Więcej o:
Komentarze (20)
O co tyle szumu?! Cichopki spędzają urlop w "baraku", bo...
Zaloguj się
 • karola26

  Oceniono 41 razy 41

  Ich wakacje ich sprawa. Zwisa mi DLACZEGO tak akurat spedzaja czas. Widocznie lubia.

 • katarina7171

  Oceniono 43 razy 33

  wcale bym nie pogardziła domkiem na kółkach byle by pojechać gdzieś na wakacje i spędzić miły czas z rodzinką.A wyśmiewanie sie z kogoś,że tak właśnie spędza wakacje jest po po prostu burackie

 • fajwoklok

  Oceniono 34 razy 28

  qwerty,nieświadomie absurd twojego artykułu sięgnął zenitu:DDD Cichychłopek w camperze ma większe luksusy niż w hotelu..tęga głowa...:D:D

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 34 razy 26

  A to w tych kurortach były same tłuste potrawy i niczego innego nie chcieli dziecku dać do jedzenia?

 • sensacja

  Oceniono 28 razy 20

  Nawet jeśli oszczędzają, to czy jest to powód do wyśmiewania? i jeszcze muszą się z tego tłumaczyć? Wielu ludzi kocha karawaning, zdaje się, że Karol Strasburger spędza tak urlopy od lat i jakoś nikt się z niego nie śmieje, choć nie ma małych dzieci.

 • cojones

  Oceniono 19 razy 17

  Dom na kółkach nazywa się KAMPER.

 • nadal_zdziwiona

  Oceniono 16 razy 14

  Coraz bardziej cieszę się, że nie jestem celebrytą i nikt mi nie mówi, co powinnam zrobić a co nie. Wolność przede wszystkim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX