Anna Mucha bardzo przeżywa śmierć swojego kota

Niespełna dwuletni kot aktorki został otruty.
Mucha opłakuje kota Niespełna dwuletni kot aktorki został otruty. Ukochany kot Anny Muchy został otruty. - Ani jest smutno i przeżywa jego śmierć - powiedziała PR menadżerka aktorki, Małgorzata Matuszewska. Jak pisaliśmy niedawno, ukochany kot Anny Muchy - rudy Vincent został przez kogoś otruty. - Ani jest smutno i przeżywa jego śmierć. Wszystko, co chciała powiedzieć, napisała na swoim na blogu - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl, PR menadżerka aktorki, Małgorzata Matuszewska. Na razie nie wiemy, czy w przyszłości nowy pieszczoch zastąpi aktorce Vincenta: - Niezręcznie jest mi pytać Anię, czy będzie chciała mieć nowego kota, bo wiem, że w takich momentach to jest ostatnia rzecz o jakiej się myśli - powiedziała nam Matuszewska. Od naszego źródła dowiedzieliśmy się, że oprócz zmarłego Vincenta, aktorka ma jeszcze jednego kota, którego opieką się teraz zajmie. W pewnym stopniu załagodzi jej więc ból po stracie pieszczocha. Jednak otrucie kota to nie tylko powód dla zrozumiałego smutku, ale też sprawa dla odpowiednich organów.

Jak pisaliśmy niedawno, ukochany kot Anny Muchy - rudy Vincent został przez kogoś otruty.

Ani jest smutno i przeżywa jego śmierć. Wszystko, co chciała powiedzieć, napisała na swoim na blogu - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl, PR menadżerka aktorki, Małgorzata Matuszewska.

Mucha Anna

Na razie nie wiemy, czy w przyszłości nowy pieszczoch zastąpi aktorce Vincenta:

Niezręcznie jest mi pytać Anię, czy będzie chciała mieć nowego kota, bo wiem, że w takich momentach to jest ostatnia rzecz o jakiej się myśli - powiedziała nam Matuszewska.

Anna Mucha

Od naszego źródła dowiedzieliśmy się, że oprócz zmarłego Vincenta, aktorka ma jeszcze jednego kota, którego opieką się teraz zajmie. W pewnym stopniu załagodzi jej więc ból po stracie pieszczocha. Jednak otrucie kota to nie tylko powód dla zrozumiałego smutku, ale też sprawa dla odpowiednich organów.

Baisha

Zobacz także:

Kasia Cerekwicka przyłapana na plaży. PRZYTYŁA!

Tak się bawi WARSZAWKA! Gwiazdy PRZED i PO, czyli bez makijażu na próbach i odstrzelone na Festiwalu

Błaszczykowski, Wojewódzki i seksowna Przybylska. Tak nasze gwiazdy spędzają urlop!