Iwona Węgrowska: Ktoś mnie celowo OSZPECA w Photoshopie

Artystka się żali.
Ktoś oszpeca Iwonę Węgrowską Artystka się żali Iwona Węgrowska twierdzi, że ktoś przerabia jej zdjęcia w Photoshopie i celowo ją oszpeca, żeby wyglądała na grubszą niż w rzeczywistości Iwona Węgrowska była na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Fotografom pozowała - jak to na plaży - w samym kostiumie kąpielowym. Kiedy zdjęcia pojawiły się w internecie, artystce zrobiło się przykro. - Jestem piosenkarką, koncertuję i nagrywam piosenki. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy piszą tylko o moich zdjęciach w bikini - powiedziała Plotkowi. Iwona poszła jednak o krok dalej. Teraz twierdzi, że niektóre jej zdjęcia są celowo przerabiane tak, żeby wyglądała na grubszą! - Jest mi przykro, że moje zdjęcia są przerabiane w Photoshopie. Ktoś celowo mnie oszpeca - uważa piosenkarka. Artystka zapowiedziała, że dokładnie przeanalizuje swoje zdjęcia. Czekamy na efekty tego śledztwa.

Iwona Węgrowska była na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Jak to nad morzem, pozowała na plaży w kostiumie kąpielowym. Kiedy zdjęcia pojawiły się w internecie (też je daliśmy), artystce zrobiło się przykro.

Jestem piosenkarką, koncertuję i nagrywam piosenki. Nie rozumiem dlaczego wszyscy piszą tylko o moich zdjęciach w bikini - powiedziała nam.

Wegrowska Iwona

Teraz Iwona poszła o krok dalej. Twierdzi, że niektóre jej zdjęcia pojawiające się w sieci, są celowo przerabiane tak, by wyglądała na grubszą.

Jest mi przykro, że moje zdjęcia są przerabiane w Photoshopie. Ktoś celowo mnie oszpeca - twierdzi.

06.07.2012 MIEDZYZDROJE , IWONA WEGROWSKA PODCZAS  FESTIWALU GWIAZD .FOT . LUKASZ WEGRZYN / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE:FESTIWAL GWIAZD W MIEDZYZDROJACH PLAZA

Artystka zapowiada też, że będzie dokładnie te zdjęcia analizowała. Czekamy na efekty śledztwa. O które zdjęcia jej chodzi? Nie możemy odpowiadać za innych. Możemy jedynie zapewnić was, nasi drodzy użytkownicy i samą Iwonę, że nigdy nie przerabialiśmy jej zdjęć.

Wegrowska Iwona

Pegaz

Zobacz także:

Iwona Węgrowska eksponuje biust na plaży w Międzyzdrojach. ZDJĘCIA BEZ PHOTOSHOPA!

Romanse i skandale Marilyn Monroe. Minęła 50. rocznica jej śmierci