Natalia Siwiec będzie jurorką w "Bitwie na głosy"?

Ta dziewczyna idzie jak burza!
Siwiec jurorką w "Bitwie na głosy"? Ta dziewczyna idzie jak burza! Natalia Siwiec była brana pod uwagę jako jurorka "Bitwy na głosy". Miss Euro nie przeszła jednak castingu Anna Mucha odmówiła, więc uderzyli do... Natalii Siwiec. Tak, to już prawdziwa łapanka na jurorów "Bitwy na głosy". Jak donosi nasze dobrze poinformowane źródło, producenci show TVP zaprosili na casting Miss Euro. - Pomyśleli, że jest o niej teraz głośno, więc może pociągnąć program - twierdzi nasz informator. - Dlatego ją zaprosili - dodaje. Nie dziwi nas takie podejście producentów show. Natalia Siwiec jest ładna i bezpośrednia. A do tego ostatnio bardzo hot. Załapała się? - Nie chciałabym o tym rozmawiać - ucina. Nasz informator dopowiada: - Była na castingu, ale ostatecznie nie wybrano jej. Na jej miejsce testują inną osobę. 150 tys. zł to całkiem sporo, więc pewnie niebawem ktoś na tym fotelu usiądzie.

Anna Mucha odmówiła, więc uderzyli do... Natalii Siwiec. Tak, to już prawdziwa łapanka na jurorów "Bitwy na głosy". Jak donosi nasze dobrze poinformowane źródło, producenci show TVP zaprosili na casting Miss Euro.

Pomyśleli, że jest o niej teraz głośno, więc może pociągnąć program - twierdzi nasz informator. - Dlatego ją zaprosili - dodaje.

 Natalia Siwiec

Nie dziwi nas takie podejście producentów show. Natalia Siwiec jest ładna i bezpośrednia. A do tego ostatnio bardzo hot. Załapała się?

Nie chciałabym o tym rozmawiać - ucina.
Nasz informator dopowiada: - Była na castingu, ale ostatecznie nie wybrano jej. Na jej miejsce testują inną osobę.

150 tys. zł to całkiem sporo, więc pewnie niebawem ktoś na tym fotelu usiądzie. Żałujecie, że nie wybrali Natalii? Myślicie, że Alicja Węgorzewska byłaby zadowolona, że występuje w jednym show z Miss Euro?

Siwiec Natalia

Pegaz

Zobacz także:

10 najlepszych okładek Playboya z gwiazdami. Która rozebrała się dla Mellera?

Brzydkie stopy, odstające uszy, krzywe nogi: poznaj defekty gwiazd!