Natalia Siwiec będzie jurorką w "Bitwie na głosy"?

Ta dziewczyna idzie jak burza!
Siwiec jurorką w "Bitwie na głosy"? Ta dziewczyna idzie jak burza! Natalia Siwiec była brana pod uwagę jako jurorka "Bitwy na głosy". Miss Euro nie przeszła jednak castingu Anna Mucha odmówiła, więc uderzyli do... Natalii Siwiec. Tak, to już prawdziwa łapanka na jurorów "Bitwy na głosy". Jak donosi nasze dobrze poinformowane źródło, producenci show TVP zaprosili na casting Miss Euro. - Pomyśleli, że jest o niej teraz głośno, więc może pociągnąć program - twierdzi nasz informator. - Dlatego ją zaprosili - dodaje. Nie dziwi nas takie podejście producentów show. Natalia Siwiec jest ładna i bezpośrednia. A do tego ostatnio bardzo hot. Załapała się? - Nie chciałabym o tym rozmawiać - ucina. Nasz informator dopowiada: - Była na castingu, ale ostatecznie nie wybrano jej. Na jej miejsce testują inną osobę. 150 tys. zł to całkiem sporo, więc pewnie niebawem ktoś na tym fotelu usiądzie.

Anna Mucha odmówiła, więc uderzyli do... Natalii Siwiec. Tak, to już prawdziwa łapanka na jurorów "Bitwy na głosy". Jak donosi nasze dobrze poinformowane źródło, producenci show TVP zaprosili na casting Miss Euro.

Pomyśleli, że jest o niej teraz głośno, więc może pociągnąć program - twierdzi nasz informator. - Dlatego ją zaprosili - dodaje.

 Natalia Siwiec

Nie dziwi nas takie podejście producentów show. Natalia Siwiec jest ładna i bezpośrednia. A do tego ostatnio bardzo hot. Załapała się?

Nie chciałabym o tym rozmawiać - ucina.
Nasz informator dopowiada: - Była na castingu, ale ostatecznie nie wybrano jej. Na jej miejsce testują inną osobę.

150 tys. zł to całkiem sporo, więc pewnie niebawem ktoś na tym fotelu usiądzie. Żałujecie, że nie wybrali Natalii? Myślicie, że Alicja Węgorzewska byłaby zadowolona, że występuje w jednym show z Miss Euro?

Siwiec Natalia

Pegaz

Zobacz także:

10 najlepszych okładek Playboya z gwiazdami. Która rozebrała się dla Mellera?

Brzydkie stopy, odstające uszy, krzywe nogi: poznaj defekty gwiazd!

Więcej o:
Komentarze (62)
Natalia Siwiec będzie jurorką w "Bitwie na głosy"?
Zaloguj się
 • jessamine

  Oceniono 18 razy 18

  Hahhhaaahha,dobrrre...A drugą jurorką będzie małpka polskiej Angeliny...A trzecią sobowtór Dody...

 • kaaa

  Oceniono 18 razy 18

  o NIE!! tylkoooo nie ten plastikowy karp!!!

 • krytyczna

  Oceniono 16 razy 16

  czy ktoś może mi wytłumaczyć kim właściwie jest Natalia Siwiec i czemu z dnia na dzień stała się wielką gwiazdą ? Temu że ma cycki, usta i lubi świecić dupą gołą ? Bo bo, bo ubrała sobie na euro koszulkę z BBC i to taką gwiazdę z niej uczyniło że od razu jurorem w bitwie na głosy ją chcą zrobić? Ten Polski show biznes jest śmieszny.

 • sophie123

  Oceniono 14 razy 14

  To by chyba raczej zmniejszyło oglądalność...

 • limonka99

  Oceniono 14 razy 14

  Podciągać ? albo odstraszać plastikową urodą .... -.- kiepski pomysł.

 • agusiaa8989

  Oceniono 14 razy 14

  jeszcze by tego kur... brakowało!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX