Kamila Łapicka nie może się pozbierać po śmierci męża! Jest pogrążona w rozpaczy!

Żona ikony polskiego kina i teatru nie radzi sobie dość dobrze z odejściem męża.
Kamila Łapicka jest pogrążona w rozpaczy Żona ikony polskiego kina i teatru nie radzi sobie dość dobrze z odejściem męża Informator Plotek.pl widział wdowę po Andrzej Łapickim na spacerze. - Nie szła, ale snuła się, patrząc otępiale na ludzi - mówi Kamila Łapicka niezbyt dobrze radzi sobie ze śmiercią męża. Ona naprawdę bardzo go kochała! Wczoraj przemierzała samotnie ulice Warszawy. Wyglądała strasznie. Bardzo schudła, bez makijażu. Nie szła, ale snuła się, patrząc otępiale na ludzi. Miałem wrażenie, że to zjawa z innego świata - mówi Plotkowi.pl informator. Łapicka wybrała się na samotny spacer. Przechadzała się ulicą Puławską i Spacerową. - Jest blada i wygląda na smutną. Na palcu wciąż ma obrączkę - dodaje nasz informator. Wszystko wskazuje na to, że swój smutek chce zwalczyć sama.

Kamila Łapicka niezbyt dobrze radzi sobie ze śmiercią męża. Ona naprawdę bardzo go kochała!

Wczoraj przemierzała samotnie ulice Warszawy.

Wyglądała strasznie. Bardzo schudła, bez makijażu. Nie szła, ale snuła się, patrząc otępiale na ludzi. Miałem wrażenie, że to zjawa z innego świata - mówi Plotkowi.pl informator.

Łapicka wybrała się na samotny spacer. Przechadzała się ulicą Puławską i Spacerową.

Jest blada i wygląda na smutną. Na palcu wciąż ma obrączkę - dodaje nasz informator.

Wszystko wskazuje na to, że swój smutek chce zwalczyć sama.

Pat

Zobacz także:

Kamila Łapicka przygotowuje pogrzeb męża. Paparazzi nie odstępują jej ani na krok!

Łapicki DWA LATA temu: Wierzę, że Kamila jest przygotowana do samodzielnego życia, kiedy mnie zabraknie

Kamila Łapicka zajmie się spuścizną po mężu. Aktor zostawił jej mieszkanie, antyki, zdjęcia...

Więcej o:
Komentarze (35)
Kamila Łapicka nie może się pozbierać po śmierci męża! Jest pogrążona w rozpaczy!
Zaloguj się
 • jagi

  Oceniono 64 razy 54

  Śp. pan Łapicki wyglądał na szczęśliwego,widziałam wywiad p. Łapickim , gdzie opowiadał dlaczego poślubił kobietę tyle lat młodszą,...otóż,najnormalniej w świecie się zakochał.Poza tym p.Łapicki stwierdził,że nie potrafi być sam.Po śmierci żony,czuł,jak uchodzi z niego życie,dlatego się oświadczył,...i został przyjęty.Jego związek na pewno był monitorowany przez rodzinę,na wszelki wypadek i krzywda na pewno mu się nie działa.Przeżył kilka lat z Kamilą i wydaje mi się,że to były lata szczęśliwe.Wierzę,że Kamila też była emocjonalnie związana z p.Łapickim.Więc na pewno,śmierć męża,nie jest jej obojętna.Więc proponuję dla Szanownej Redakcji,zaniechajcie tego tematu,przez szacunek dla wspaniałego aktora.Pokażcie klasę,na grobach się nie tańczy!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 57 razy 45

  Najpierw próbujecie kreować współczucie, później robicie na to dziewczę nagonkę, a teraz informator wraca do opcji numer 1. To zdecydujcie się w końcu - zimna i wyrachowana pannica, która sobie starego dziadka wzięła, czy też płacząca wdowa?

 • sansa

  Oceniono 65 razy 41

  A może dalibyście jej wreszcie spokój?

 • blacke

  Oceniono 48 razy 40

  Ten układ był przecież świetny dla obojga - on miał opiekę i towarzystwo na stare lata, ona miała okazję spędzić czas z cenionym przez siebie człowiekiem, rozwinąć karierę i otrzymać spadek. A cóż w tym ostatnim niby złego, jeżeli on chciał te pieniądze jej przekazać? Jego pieniądze, jego wybór.
  W takie związki wpisane jest wczesne wdowieństwo, z czym obydwoje na pewno się liczyli.
  Większy sens widzę w takim związku 85+25, gdzie po śmierci starszego partnera młodszy ma wciąż czas ułożyć sobie życie i założyć rodzinę, niż np. 65+25, gdzie młodszy partner praktycznie swoje życie dla starszego poświęca.

 • atunad

  Oceniono 40 razy 36

  Pat i inne redaCHtory z Plotka, opamiętajcie się!!! Najpierw "klepiecie", że go nie kochała, że wyszła ze stypy za wcześnie, że poszła na cmentarz.... że gdzieś nie poszła, że renty nie dostanie... Szkalujecie! A teraz jakiś wasz rzekomy informator dostarczył nagle odwrotnych informacji??? To jest wyjątkowo obrzydliwe zachowanie. Pat, pomilcz!!!! Daj spokój rodzinie Zmarłego i okaż Mu chociaż elementarny szacunek.

 • armandoo

  Oceniono 33 razy 29

  Ale zdecydujcie się, albo po niej jeździcie, albo współczujecie.

 • ladyzgaga

  Oceniono 36 razy 18

  Dajcie jej spokój w końcu!

 • bw.

  Oceniono 20 razy 14

  Ludzie błagam! Nawet jeżeli wzięła ten ślub ze względu na zyski to chyba jest oczywiste że cierpi. Ja płaczę nawet przy okazji śmierci osób, których nie znam a co dopiero po własnym mężu.
  JA SZCZERZE WIERZĘ, ŻE GO BARDZO KOCHAŁA. śmiać mi się chce jak widzę wasze teorie, za dużo telewizji przyjaciele!

 • nadijka1

  Oceniono 30 razy 14

  debilne plociucy ! dajcie jej swiety spokoj . kochala go i wiadomo ze cierpi a kretyni robia z tego sensacje ! widac ze to polska bo gorszeg kraju nie ma !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX