Edyta Pazura URODZIŁA!

Antoni jest już na świecie.
Cezary Pazura ponownie ojcem! Antoni jest już na świecie. Edyta i Cezary Pazurowie po raz drugi zostali rodzicami: - Antoni jest już na świecie - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Joanna Getka-Kaczor, menedżerka pary. Edyta i Cezary Pazurowie po raz drugi zostali rodzicami: - Antoni jest już na świecie - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Joanna Getka-Kaczor, menedżerka pary. Parę widziano kilka dni temu w szpitalu na badaniach kontrolnych. Joanna Getka-Kaczor powiedziała nam wtedy: - Poród ma się odbyć w najbliższych dniach. Nie mogę zdradzić dokładnej daty. Dla rodziców jest to bardzo intymna sprawa, dlatego nic dokładniej nie mogę powiedzieć. Jednak jak tylko dziecko pojawi się na świecie, wystosujemy odpowiednie oświadczenie. Antoni to drugie dziecko pary. Mają 3-letnią córkę, Amelkę. Cezary Pazura ma też 21-letnią córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa. Plotek.pl wita na świecie!

Edyta i Cezary Pazurowie po raz drugi zostali rodzicami:

Antoni jest już na świecie - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Joanna Getka-Kaczor, menedżerka pary.

Parę widziano kilka dni temu w szpitalu na badaniach kontrolnych. Joanna Getka-Kaczor powiedziała nam wtedy:

Poród ma się odbyć w najbliższych dniach. Nie mogę zdradzić dokładnej daty. Dla rodziców jest to bardzo intymna sprawa, dlatego nic dokładniej nie mogę powiedzieć. Jednak jak tylko dziecko pojawi się na świecie, wystosujemy odpowiednie oświadczenie.

Pazura Cezary, Pazura Zajac Edyta, Olbinski Rafal

Czekamy więc na oświadczenie. Gdy tylko będziemy wiedzieć więcej, od razu Was poinformujemy.

Pazura Cezary, Pazura Zajac Edyta

Antoni to drugie dziecko pary. Mają 3-letnią córkę, Amelkę. Cezary Pazura ma też 21-letnią córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa.

Plotek.pl wita na świecie!

Pazura Cezary zona Edyta

Jax

Zobacz także:

Edyta Pazura bryluje na salonach tuż przed porodem!

Edyta Pazura zachwyciła nas ŚWIETNĄ sylwetką! A za miesiąc RODZI!

Więcej o: