Rozbierana sesja Natalii Siwiec mogłaby wyglądać tak...

My już wiemy, jak ona wygląda w bieliźnie.
Wiemy, jaka będzie sesja Natalii Siwiec My już wiemy, jak piękna kibicka wygląda w bieliźnie. Natalia Siwiec będzie miała niedługo rozbieraną sesję w "Playboyu". Zdobyliśmy zdjęcie pięknej kibicki w bieliźnie. Jest to przedsmak rozbieranej sesji Natalii. Natalia Siwiec, jak nam się sama pochwaliła, będzie miała niedługo rozbieraną sesję w "Playboyu". Wiadomość ta z pewnością rozgrzała wielu panów, jednak na zdjęcia pięknej kibicki będą musieli poczekać do sierpnia. Wtedy ma się ukazać "Playboy" z Natalią. - Bardzo się cieszę, że spełniają się moje cele i marzenia - wyznała nam Natalia. My też się cieszymy, że zobaczymy więcej, niż Natalia pokazała dotąd na stadionie. Jak będzie wyglądała jej rozbierana sesja w magazynie dla panów? Zdobyliśmy zdjęcie Natalii w bieliźnie. Całkiem miły dla oka widok. Pokazujemy wam je jako przedsmak rozbieranej sesji pięknej kibicki. Czy jej ciało wygląda tak, jak sobie wyobrażaliście?

Natalia Siwiec, jak nam się sama pochwaliła, będzie miała niedługo rozbieraną sesję w Playboyu. Wiadomość ta z pewnością rozgrzała wielu panów, jednak na zdjęcia pięknej kibicki będą musieli poczekać do sierpnia. Wtedy ma się ukazać Playboy z Natalią.

Bardzo się cieszę, że spełniają się moje cele i marzenia - wyznała nam Natalia.

My też się cieszymy, że zobaczymy więcej, niż Natalia pokazała dotąd na stadionie. Jak będzie wyglądała jej rozbierana sesja w magazynie dla panów?

Zdobyliśmy zdjęcie Natalii w bieliźnie (autorem fotki jest Bartłomiej Szulczyński). Całkiem miły dla oka widok. Pokazujemy wam je jako przedsmak rozbieranej sesji pięknej kibicki. Czy jej ciało wygląda tak, jak sobie wyobrażaliście?

Natalia Siwiec

 

Pegaz

Zobacz także:

Wiśniewski wziął czwarty ślub. ZDJĘCIA!

Katie Holmes i Tom Cruise się rozstają. Historia tej miłości

Więcej o:
Komentarze (14)
Rozbierana sesja Natalii Siwiec mogłaby wyglądać tak...
Zaloguj się
 • ewcyk

  Oceniono 32 razy 22

  jak się w końcu rozkraczy i pokaże co ma "najlepsze" to za jakiś miesiąc bedzie trochę spokoju

 • kloceklego

  Oceniono 19 razy 17

  "Rozbierana sesja Natalii Siwiec mogłaby wyglądać tak..." - w sensie jak? widzę linki do zdjęcia i film gdzie Natalia odpowiada na pytanie: "Jak żyć?". gdzie to wyjaśnienie "jak mogłaby wyglądać sesja Natalii"?

 • anna.iii

  Oceniono 24 razy 16

  wicie co, przesadzają już z tą Siwiec, pokazują codziennie te same zdjęcia bardzo podobne nagłówki artykułów.., dla mnie to naciągane i na siłę! po co? Przecież wszyscy już znają Siwiec widzieli jej zdjęcia dobrze wiedzą jak wygląda nago jak będzie coś nowego to wtedy o niej piszcie a nie zaśmiecajcie Gazety.pl powtarzającymi się codziennie informacjami. Przecież to samo widziałam wczoraj i przedwczoraj...

 • leila

  Oceniono 23 razy 15

  Dziewczyna nie jest brzydka, ale brak jej moim zdaniem tego czegoś- jest też za mało charakterystyczna.
  Figurkę ma ok, ma ładny biust i jest naprawdę fotogeniczna ale nic więcej w niej nie widzę szczególnego.
  Można by rzec na ulicach jest tysiące takich pięknych dziewczyn jak ona.
  A jej buzia wygląda jak dla mnie sztucznie i tyle. Brak jej świeżości.
  Jednak na modelkę Playboya jak najbardziej może pasować- trochę Photoshopa i będzie git.

 • marta_ole

  Oceniono 23 razy 13

  Jeju juz mam dosc tej Siwiec niech sie rozbiera dla kogo chce widac tylko to potrafi euro za nami a ta Siwiec dalej na topie do domu krowy doic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • chlopskirozum

  Oceniono 22 razy 10

  A czym się jej ciało różni od ciał stu tysięcy innych modelek? Bo że od mojego się różni, to rozumiem, ale co w niej nadzwyczajnego, co różniłoby ją od wszystkich króliczków od zarania dziejów tej gazety? Myślę, że wręcz wtapia się w playboyowe tło tak, że jest zupełnie niezauważalna.

 • necesse

  Oceniono 23 razy 9

  następna, pusta Doda!Natalia w wersji brunetka.
  Tylko doda już zniszczona fizycznie.Brzydsza

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 18 razy 8

  Ile razy macie zamiar klepać to samo? Jak nie Tuskówna, Grycanki bez opamiętania, to ten plastik bez przerwy. Teraz proponuję wrzucić newsa np. z sesjami z magazynów i zrobić sondę - w jakiej sesji widzicie Siwiec.

 • panterka206

  Oceniono 12 razy 4

  Nie przesadzajcie. Ona chciała poderwać CR7 a mówi że Super Mario Balotelli jest przystojny . ;** ;) ;D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX