Shakira WRACA do Sopotu! Przyleci dzisiaj w nocy

Kolumbijska piosenkarka ceni sobie sopocki luksus.

Dzisiaj o 20:45 w Doniecku Gerard Pique wraz ze swoją drużyną zmierzy się z reprezentacją Francji. Ćwierćfinał Euro 2012 na pewno będzie śledzić z trybun partnerka hiszpańskiego piłkarza. Od kilku dni Shakira jest na Ukrainie. Dostaliśmy jednak informację o tym, że już dzisiaj w nocy gwiazda wróci do Gdańska. Nasz informator twierdzi, że Kolumbijka ponownie zakwateruje się w Grand Hotelu.

Shakira wraca do Gdańska! Dziś ma ponownie wrócić na czas mistrzostw do Hotelu Grand w Sopocie. - twierdzi nasze źródło - Opuściła go w czwartek, skąd udała się na Ukrainę kibicować swojemu partnerowi.

18.06.2012 GDANSK, ARENA GDANSK . PIOSENKARKA SHAKIRA (C) PODCZAS MECZU CHORWACJA - HISZPANIA ( GRUPA C EURO 2012 ) .  FOT. DOMINIK SADOWSKI / AGENCJA GAZETA

Obsługa Grand Hotelu ponoć już dwoi się i troi.

W całym hotelu trwa gorączkowe przygotowanie pokoju dla gwiazdy oraz wzmocnienie ochrony. Fani jeszcze przez najbliższe dni będą mogli spotkać Shakirę w Sopocie spacerującą po plaży czy jeżdzącą na rowerze. Kolumbijska piosenkarka przyleci do Gdańska zaraz po meczu.

Wygląda więc na to, że Shakira pobędzie w Polsce jeszcze kilka dni. W razie wygranej z Francją Hiszpanie zagrają swój półfinał na tym samym stadionie w Doniecku. Zapewne w takim przypadku Kolumbijka znów wybierze się na mecz. Widać jednak, że wygody sopockiego Grand Hotelu odpowiadają jej w zupełności.

tommy

Zobacz także:
Shakira i Gerard Piqué spodziewają się DZIECKA!
Shakira SZALEJE z radości na stadionie! Cieszy się ze zwycięstwa Piqué!
Shakira w Polsce jeździ na rowerze!!!