Wiemy, co Shakira i Pique robili po meczu!

Tuż po zakończonym meczu Hiszpania-Irlandia, Gerard Pique i Shakira wrócili do sopockiego Grand Hotelu, a później poszli w miasto!

Jeśli ktoś z Was miał wczoraj szczęście, mógł spotkać parę wieczorem na sopockim Monciaku! Sprawdził się tym samym cynk, który dostaliśmy od naszego użytkownika o nicku sherlock222. Stwierdził on, że widział Shakirę i Gerarda Pique spacerujących popularnym deptakiem w Sopocie.

Wczoraj wieczorem oboje byli na spacerze na Monciaku, a potem na molo. Całowali się. Ona taka naturalna i skromna - napisał w komentarzu do naszego newsa.

Zaczęliśmy drążyć tę informację i wreszcie potwierdził nam ją Mateusz Kusznierewicz. Sportowiec, tuż po meczu, zrobił sobie zdjęcie z Kolumbijką, a następnie opublikował je na swoim Facebooku.

Wiem, że część zawodników, w tym Gerard Pique i Iker Casillas wrócili po spotkaniu z Irlandią prosto do Grand Hotelu. Towarzyszyła im Shakira. Oczywiście nie wspominali mi o swoich planach na wieczór, ale było bardzo prawdopodobne, że zapowiadasię jakaś fiesta - powiedział nam Mateusz Kusznierewicz.

Colombian singer Shakira attends the Euro 2012 championships football match Spain vs Republic of Ireland on June 14, 2012 at the Gdansk Arena.   AFP PHOTO / GABRIEL BOUYS

Jednocześnie, jak wynika z informacji, które otrzymaliśmy z hotelu Bryza w Juracie żadna z rodzin hiszpańskich piłkarzy nie mieszka już na Helu. Wiadomo, że część z nich przeniosła się do Hotelu Gdańsk Yahting. Widzieliście coś, co mogłoby nas zainteresować? Spotkaliście Shakirę albo Sarę? Piszcie redakcja@plotek.pl!

Robi

Zobacz także:

Shakira kibicuje ukochanemu! I przesyła mu BUZIAKI!

Wybieramy najseksowniejsze partnerki piłkarzy! Głosujcie!

Wiemy, że Shakira i Pique spędzili wspólną noc!

Więcej o:
Komentarze (14)
Wiemy, co Shakira i Pique robili po meczu!
Zaloguj się
 • goog

  Oceniono 40 razy 40

  To wam Kusznierewicz rzeczywiście potwierdził, ze Pique i Shakira byli na Monciaku... :/

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 25 razy -5

  Przygłup pisał newsa.

  "Jednocześnie, jak wynika z informacji, które otrzymaliśmy z hotelu Bryza w Juracie żadna z rodzin hiszpańskich piłkarzy nie mieszka już na Helu" - resztę pomijam.

  Juratę i Hel dzieli kawałek :) Jakieś 13 km.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX