Iza Miko tańczy na tarasie swojego nowego domu. Wymiata!

Takiej jej jeszcze nie widzieliście!
Iza Miko tańczy na tarasie swojego domu Takiej jej jeszcze nie widzieliście! Iza Miko opublikowała na YouTube film, w którym na tarasie swojego domu tańczy partię "Czarnego Łabędzia". Iza uczyła się tańca w American Ballet Associaton Aktorka i tancerka, Izabella Miko, pisze: "Mam 31 lat, ale nadal daję radę w pointach!" i wrzuca na YouTube film, w którym na tarasie swojego domu w Los Angeles tańczy partię "Czarnego Łabędzia". Zgadzamy się. Izabella nie tylko "daje radę", ale po prostu wymiata. Miko nie jest amatorką i to widać - jako czternastolatka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, żeby uczyć się tańca w American Ballet Associaton w Nowym Jorku. Tancerze są narażeni na częste kontuzje i Miko również miała pecha. Uraz kręgosłupa, problemy z kolanami, kostkami - dziewczyna musiała pożegnać się z karierą primabaleriny. Postanowiła zostać w Stanach i pracować jako aktorka i fotomodelka. Nigdy jednak całkowicie nie zapomniała o tańcu. W 2006 roku zagrała główną rolę w "W rytmie hip-hopu 2" - historii baletnicy, która na przekór wszystkim fascynuje się tańcem nowoczesnym. Izabella mówi, że pogodziła się z przeszłością. Z przyjemnością wraca do tańca klasycznego jako hobby. "Widać tak miało być, że moja droga poszła w innym kierunku." - komentuje. Widać. W dodatku musimy przyznać, że zazdrościmy Izie widoku z tarasu:) Chyba nigdy nie widzieliśmy na jej twarzy tylu emocji!

Aktorka i tancerka, Izabella Miko, pisze:

Mam 31 lat, ale nadal daję radę w pointach!

i wrzuca na YouTube  film, w którym na tarasie swojego domu w Los Angeles tańczy partię Czarnego Łabędzia. Zgadzamy się. Izabella nie tylko "daje radę", ale po prostu  wymiata.

Miko nie jest amatorką i to widać - jako czternastolatka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, żeby uczyć się tańca w American Ballet Associaton w Nowym Jorku.

Izabella Miko, Iza Miko

Tancerze są narażeni na częste kontuzje i Miko również miała pecha. Uraz kręgosłupa, problemy z kolanami, kostkami - dziewczyna musiała pożegnać się z karierą primabaleriny. Postanowiła zostać w Stanach i pracować jako aktorka i fotomodelka. Nigdy jednak całkowicie nie zapomniała o tańcu. W 2006 roku zagrała główną rolę w "W rytmie hip-hopu 2" - historii baletnicy, która na przekór wszystkim fascynuje się tańcem nowoczesnym.

Izabella Miko,

Izabella mówi, że pogodziła się z przeszłością. Z przyjemnością wraca do tańca klasycznego jako hobby.

Widać tak miało być, że moja droga poszła w innym kierunku.

Widać. W dodatku musimy przyznać, że zazdrościmy Izie widoku z tarasu:)

Izabella Miko, Iza Miko

Chyba nigdy nie widzieliśmy na jej twarzy tylu emocji!

Izabella Miko, Iza Miko

Al

Zobacz także:

Wódka i ślina psa - tak Miko dba o urodę!

Iza Miko jest na ostrej diecie

Iza Miko błyszczy w Cannes z przystojnym partnerem u boku