Gardias broni Szulim: Współczuję jej. To jest dziwna sytuacja

Solidarna prezenterka.
Gardias broni Szulim Solidarna prezenterka Agnieszka Szulim dostała pisemne pouczenie od Dyrektora TVP, Jerzego Kapuścińskiego za aferę z marihuaną. Dorota Gardis broni Szulim: To profesjonalistka. Agnieszka Szulim dostała pisemne pouczenie od Dyrektora TVP, Jerzego Kapuścińskiego. Wszystko za sprawą "afery z marihuaną", która rozpoczęła się w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP2. A co o "aferze" myśli inna prezenterka Dorota Gardias? - Osobiście się z panią Agnieszką Szulim nie znamy. Współczuję jej, to jest dziwna sytuacja. Nie wiem, czy faktycznie powiedziała to profesorowi. Uważam, że czy ktoś pije whisky, czy pali marihuanę, to jest jego prywatna sprawa. Zawodowo pani Agnieszka Szulim jest profesjonalistką. Powinniśmy oceniać to, co robi na antenie. Fantastycznie prowadzi, świetnie wygląda. Też mam tak, że przed wejściem na antenę na żywo rozmawiam z gośćmi na tematy prywatne. Gdyby ktoś powiedział o tym na antenie, miałabym duży żal do tej osoby. Powtarzam: To, co Agnieszka Szulim robi prywatnie, to jest jej prywatna sprawa - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl. Przypomnijmy treść pouczenia: "W związku z licznymi publikacjami prasowymi na temat red. Agnieszki Szulim-Badziak uprzejmie informujemy, że Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP, przekazał jej w piątek (tj. 1. czerwca- przyp. red.) pisemne pouczenie dotyczące incydentu w trakcie programu "Pytanie na śniadanie", wyemitowanymego 28 maja br." - czytamy w oficjalnym oświadczeniu, które przysłał Daniel Jabłoński, rzecznik prasowy TVP.

Agnieszka Szulim dostała pisemne pouczenie od Dyrektora TVP, Jerzego Kapuścińskiego. Wszystko za sprawą "afery z marihuaną", która rozpoczęła się w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP2. A co o "aferze" myśli inna prezenterka, Dorota Gardias?

Osobiście się z panią Agnieszką Szulim nie znamy. Współczuję jej, to jest dziwna sytuacja. Nie wiem, czy faktycznie powiedziała to profesorowi. Uważam, że czy ktoś pije whisky, czy pali marihuanę, to jest jego prywatna sprawa. Zawodowo pani Agnieszka Szulim jest profesjonalistką. Powinniśmy oceniać to, co robi na antenie. Fantastycznie prowadzi, świetnie wygląda. Też mam tak, że przed wejściem na antenę na żywo rozmawiam z gośćmi na tematy prywatne. Gdyby ktoś powiedział o tym na antenie, miałabym duży żal do tej osoby. Powtarzam: To, co Agnieszka Szulim robi prywatnie, to jest jej prywatna sprawa - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Gardias Dorota

Przypomnijmy treść pouczenia:

W związku z licznymi publikacjami prasowymi na temat red. Agnieszki Szulim-Badziak uprzejmie informujemy, że Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP przekazał jej w piątek (tj. 1. czerwca- przyp. red.) pisemne pouczenie, dotyczące incydentu w trakcie programu "Pytanie na śniadanie, wyemitowanym 28 maja br - czytamy w oficjalnym oświadczeniu, które przysłał nam Daniel Jabłoński, rzecznik prasowy TVP.

Szulim Agnieszka

Zgadzacie się z opinią Doroty Gardias?

Jax

Zobacz także:

Warszawka baluje NON STOP. Kto i gdzie się bawił?

Są piękne, sławne i... noszą za duże buty!

Gwiazdy na pokazie Deni Cler

Więcej o:
Komentarze (43)
Gardias broni Szulim: Współczuję jej. To jest dziwna sytuacja
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 17 razy 15

  No tak jak Gardias się odezwała to jest juz poważnie. Kobieta wyrocznia-pogodynka.Albo pada , albo nie.

 • szaron_stoln

  Oceniono 20 razy 10

  W przeciwieństwie do whisky, marihuana jest nielegalna. Wypowiedź p. Gardias jest denerwująco infantylna.

 • koja

  Oceniono 9 razy 7

  Wypowiedział się autorytet. Pogodynka-kobieta roku.

 • sansa

  Oceniono 15 razy 7

  Albo ktoś głosi swoje poglądy i bierze za to odpowiedzialność, albo niech zatrzyma swoje zdanie dla siebie. Skoro Szulim wypaplała się za kulisami, to powinna mężnie stawić temu czoła, tym bardziej, że wiedziała, że profesor znany jest ze swojego radykalizmu w kwestii narkotyków.

 • dominique_roark

  Oceniono 8 razy 6

  Szulim jest głupia, skoro zwierza się, komu popadnie.

 • kkmm

  Oceniono 16 razy 6

  nastepna wypromowana bo na pewno nie utalentowana czy wyksztalcona powiedziala co wiedziala....przepraszam ze tak napisze ale ...jedna glupia broni drugiej glupiej

 • czeyo

  Oceniono 13 razy 5

  Zero logiki plus bełkot na bełkocie.Cytuję:'To co Agnieszka robi prywatnie,to jest jej prywatna sprawa '.Prywatnie,prywatana = masło maślane.Po drugie ; jakie prywatnie skoro zwierza sie tuz przed wejsciem na antene i oglada ja i slyszy cala Polska,ze Szulim o nieludzko znieksztalconych warach i wodomozgowiu, 15 lat kuruje sie ' marysią '.Jezeli prywatna sprawa to we wlasnym domu mozna mowic o swoich tajemnicach a nie w publicznej telewizji,czlowiekowi ktory walczy z uzaleznieniem i skutkami tego uzaleznienia.Szulim powinna wylądowac na ZIELONEJ TRAWCE - w swoim naturalnym srodowisku,moze sie wyleczy z glupoty,bezczelnosci,cynizmu i arogancji.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 17 razy 5

  Intelektualna tuza - Gardias - stanęła w obronie miss plastiku. "Osobiście się z panią Agnieszką Szulim nie znamy. Współczuję jej, to jest dziwna sytuacja" - zamilcz pogodynko.
  Nie, nie jest jej prywatną sprawą - jest osobą publiczną, a to nie tylko przywileje, ale i pewne zobowiązania. O pewnej konsekwencji w działaniu/mówieniu nie wspomnę. Brak klasy - zamiast wykręcać się sianem, powinna przyznać - tak, palę i kij wam w oko. Farna też była zmęczona i drzewo na nią wpadło.
  Mam alergię na hipokrytów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX