Znamy wyniki matury Weroniki Grycan!

Mądra dziewczyna.
Znamy wyniki matury Weroniki Grycan! Mądra dziewczyna Weronika Grycan otrzymała maksymalną liczbę punktów z matury z angielskiego. Z matematyki uzyskała wynik 85 proc. Jak Weronice Grycan poszła matura? Dziewczyna chodziła ostatnio po imprezach, pojawiała się w telewizji i na sesjach, i jeszcze robiła choreografię dla Michała Wiśniewskiego. Jak dała sobie radę z nauką? - Nie mamy jeszcze wyników pisemnych. Ale wiemy, że z angielskiego dostała maksymalną liczbę punktów - zdradziła mi Marta Grycan, którą spotkałam na imprezie "Glamour". Gdy Weronika sprawdziła wyniki w internecie, okazało się, że z matematyki dostała 85 proc. Świetny wynik! Zwłaszcza, że w czasie egzaminu dojrzałości Weronika krążyła między Warszawą a Sopotem. Robiła choreografię dla tancerzy Wiśniewskiego. Rodzicom bardzo się podobało to, co zrobiła. - Pękałam z dumy, jak patrzyłam na efekty jej pracy. Może jestem nieobiektywna, bo to moja córka, ale naprawdę bardzo mi się podobało - przyznała mi się Marta Grycan. Weronika planuje studia choreograficzne w Nowym Jorku. Kocha taniec. Lubimy pasjonatów. I rodziców, którzy wspierają swoje dzieci.

Jak Weronice Grycan poszła matura? Dziewczyna chodziła ostatnio po imprezach, pojawiała się w telewizji i na sesjach, i jeszcze robiła choreografię dla Wiśniewskiego.  Jak dała sobie radę z nauką?

Nie mamy jeszcze wyników pisemnych. Ale wiemy, że z angielskiego dostała maksymalną liczbę punktów - zdradziła mi Marta Grycan, którą spotkałam na imprezie Glamour.

Gdy Weronika sprawdziła wyniki w internecie, okazało się, że z matematyki dostała około 85 procent. Świetny wynik! Zwłaszcza w czasie egzaminu dojrzałości, Weronika krążyła samolotem między Warszawą a Sopotem. Robiła choreografię dla tancerzy Wiśniewskiego. Rodzicom bardzo się podobało to, co zrobiła.

Pękałam z dumy, jak patrzyłam na efekty jej pracy. Może jestem nieobiektywna, bo to moja córka, ale naprawdę bardzo mi się podobało - przyznała mi się Marta Grycan.

Grycan Marta maz

Weronika planuje studia choreograficzne w Nowym Jorku. Kocha taniec. Lubimy pasjonatów. I rodziców, którzy wspierają swoje dzieci.

Angelika Swoboda

Zobacz także:

Oni pokazali, jak mieszkają. Zobacz wnętrza domów gwiazd

Niełatwe życie gwiazdy porno

Więcej o:
Komentarze (90)
Znamy wyniki matury Weroniki Grycan!
Zaloguj się
 • seznam

  Oceniono 84 razy 70

  Jak jej poszło? Było grubo.

 • krzycho22

  Oceniono 66 razy 60

  Fajnie, ale nie napisaliście kto to w ogóle jest. Ja też zdałem maturę i nawet nie napisaliście o tym.

 • hipokrytyk

  Oceniono 64 razy 50

  Słyszałem że rodzina Grycanów wygrała casting do polskiej edycji serialu dwóch i pół. Zadecydowały względy kosztowe - Weronika zagra wszystkie trzy role

 • m4rc1n31

  Oceniono 55 razy 45

  Nie wiem dlaczego ,ale jakoś najzwyczajniej mam to w du*pie.

 • mora72

  Oceniono 48 razy 42

  TO jakaś totalna bzdura. Wyniki matur pisemnych będą dopiero pod koniec czerwca, więc nie wiem skąd Panie Grycan mają już wiadomości na ten temat. Przez internet wyniki są dostępne dzień wcześniej, tzn. 28 czerwca.

 • szulk

  Oceniono 45 razy 37

  Czy rodzice nie widzą, że dziecko ma problem z tarczycą?? Zaniedbania w młodym wieku mogą mieć przykre konsekwencje w przyszłości...

 • cosma

  Oceniono 43 razy 35

  Niech wyjedzie do Japonii - i trenuje - s u m o !

 • polaoznaczone

  Oceniono 41 razy 31

  To był prywatny jet, czy musiała kupić dwa bilety?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX