TOPtrendy: Po co do Sopotu przyjechał Alan Andersz

Mignął nam przed oczami.
Po co Alan Andersz przyjechał do Sopotu? Jurorzy nad morzem. Choć nie występował na TOPtrendy Festiwal, Andersz przyjechał do Sopotu. "Mówił, że się nudzi bez muzyki", opowiada jego przyjaciel. Alan Andersz, znany ostatnio jako juror w show Polsatu "Tylko taniec" nie występował na Sopot TOPtrendy Festiwal, ale, jak się dowiedzieliśmy, przyjechał w tym czasie do Sopotu. - Chodził na próby, patrzył, co się dzieje. Mówił, że się nudzi bez muzyki - opowiada nasze źródło. Istotnie. Przez okno centrum prasowego TOPtrendów dostrzegliśmy Alana, jak pakuje się do samochodu z chłopakami z Afromental. Najwyraźniej się zaprzyjaźnili i lubią spędzać razem czas. - Alan bardzo się przyjaźni z Łozo. Lubi też muzę Afromental. Zresztą Łozo i Alan mają wspólnego menadżera - mówi nam osoba z Polsatu. Andersz to najwyraźniej pasjonat. Jak mówi nasz informator, mógł się też pojawić na precastingach do programu "Tylko taniec" w Gdańsku.

Alan Andersz, znany ostatnio jako juror w show Polsatu "Tylko taniec" nie występował na Sopot TOPtrendy Festiwal. Ale, jak się dowiedzieliśmy, przyjechał w tym czasie do Sopotu.

Chodził na próby, patrzył, co się dzieje. Mówił, że się nudzi bez muzyki - opowiada nasze źródło.

Istotnie. Przez okno centrum prasowego TOPtrendów dostrzegliśmy Alana, jak pakuje się do samochodu z chłopakami z Afromental. Najwyraźniej się zaprzyjaźnili i lubią spędzać razem czas.

Alan bardzo się przyjaźni z Łozo. Lubi też muzę Afromental. Zresztą Łozo i Alan mają wspólnego menadżera - mówi nam osoba z Polsatu.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS SOPOT 25.05.2012 SOPOT TOPTRENDY FESTIWAL 2012 - KONCERT TOP N/Z: ALAN ANDERSZ

Andersz to najwyraźniej pasjonat. Jak mówi nasz informator, mógł się też pojawić na precastingach do programu "Tylko taniec" w Gdańsku. Wybieracie się na casting?

Pegaz

Zobacz także:

Dekolty, rozcięcia, odważne kreacje, czyli polskie gwiazdy pokazują PLECY!

Tak mieszkają Józefowicz i Urbańska. Ale pałac! ZDJĘCIA!