TOPtrendy: Trwa koncert. Plotek.pl tam jest! Zobacz, jak pracujemy

Jesteśmy na miejscu i donosimy!

Plotek.pl wytrwale bierze udział w wydarzeniach festiwalu TOPtrendy. Z przyjemnością donosimy Wam, jak przebiegają koncerty, które gwiazdy można spotkać w Sopocie  i co się dzieje za kulisami.

Oto nasze fotki z koncertu:

Edyta Górniak

Atmosfera jest naprawdę gorąca, a na scenie pojawia się gwiazda za gwiazdą.

Agnieszka Chylińska


Za kulisami coraz tłoczniej.

Pazurowie


Publiczność bawi się świetnie! Oglądacie koncert?

My oglądamy na wielkiej plazmie w pokoju prasowym. Głośno, bo dźwięk mamy ze sceny:) Była już Górniak, Afromental, Bracia i seksowna Chylińska. Teraz hity gra Lady Pank: "Mniej niż zero", "Zamki  na piasku", "Kryzysowa narzeczona", "Zostawcie Titanica"... Łza się w oku kręci. Oni grają jak 20 lat temu!

W pokoju prasowym podśpiewujemy sobie hity Lady Pank. Publika też śpiewa! Szał!

Nasza redaktorka Magda w pracy. Dopiero co nagrała wywiad z Maćkiem Dowborem, a teraz robi dla Was zdjęcia z koncertu. Nie widzicie, ale w tym pokoju jest też kilkunastu innych dziennikarzy. Wszyscy szybko piszą relacje z koncertu. Są kanapki z serem i z szynką. Kawa, herbata, soki. Bardzo przyjemnie!

A przez szybę naszego prasowego centrum widzimy właśnie chłopaków z Afromental. Odjechali...

I mamy dla was zdjęcie z wywiadu:

Maciej Dowbor wyglądał obłędnie. Rzęsy miał troszkę przyprószone pudrem i wyglądało to czarująco... Opowiedział nam o tym, co lubi robić w Sopocie, o swoich wpadkach na TOPtrendach i o wielu innych ciekawych rzeczach. Szczegóły niebawem na Plotek.pl.

Mała przerwa. Pijemy kawę z termosu i czekamy na wyniki.

Już są! Konkurs Trendy wygrała JULA!

Jula, top trendy 2012, toptrendy 2012, polsat

Śliczna wokalistka dostała też nagrodę internautów (statuetkę i kampanię promocyjną w internecie za 100 tys. zł) oraz nagrodę słuchaczy RMF Maxxx. Drugą triumfatorką była Mika Urbaniak. Otrzymała nagrodę jury konkursu Trendy i nagrodę dziennikarzy.

Mika Urbaniak, Konrad Stachurski, polsat, top trendy 2012, toptrendy 2012

I tym zdjęciem Miki Urbaniak i Konrada Stachurskiego, rzecznika TOPtrendy, kończymy naszą relację. Powoli zbieramy manatki z biura prasowego festiwalu, a za kilka godzin opuszczamy Sopot :(

Do zobaczenia w Warszawie!

Saw

Zobacz także:
One rozpalały zmysły polskich widzów. Oto SEKSBOMBY PRL-u!
Oto kolejne SEKSBOMBY PRL-u! Tym razem Wy je wybraliście...