"Grycanka" asystentką stylistki w "Top Model"? Wędzikowska: Nic o tym nie wiem

A to ciekawe...
Grycan asystentką? Stylistka nic nie wie Malwina Wędzikowska twierdzi, że nie składała żadnej propozycji. Wiktoria Grycan rzekomo miała zostać asystentką stylistki Wędzikowskiej w "Top Model". Na prośbę Wędzikowskiej. "Nie było takiej rozmowy" - odpowiada stylistka Codzienne doniesienia o "Grycankach" to już prawie norma. Ostatnio zaskoczyła nas wiadomość, że Wiktoria Grycan rzekomo miała zostać asystentką Malwiny Wędzikowskiej, stylistki "Top Model. Zostań modelką". Sprawdziliśmy. "Potwierdzam, że były bardzo luźne rozmowy i na tym historia się zakończyła. Malwina wyszła z taką propozycją" - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Magdalena Czerwiec, PR menadżer Grycanów. Jednak, jak się okazuje, Malwina Wędzikowska nic nie wie o takiej propozycji: "Nie było takiej rozmowy. Ja w swoim zespole potrzebuję profesjonalistów, osób, które mają chęć pracy, a nie polansowania się - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl. No cóż, ktoś tu ewidentnie kręci.

Codzienne doniesienia o "Grycankach" to już prawie norma. Ostatnio zaskoczyła nas wiadomość, że Wiktoria Grycan rzekomo miała zostać asystentką Malwiny Wędzikowskiej, stylistki "Top Model. Zostań modelką". Sprawdziliśmy.

Potwierdzam, że były bardzo luźne rozmowy i na tym historia się zakończyła. Malwina wyszła z taką propozycją - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Magdalena Czerwiec, PR menadżer Grycanów.

Jednak, jak się okazuje, Malwina Wędzikowska nic nie wie o takiej propozycji:

Nie było takiej rozmowy. Ja w swoim zespole potrzebuję profesjonalistów, osób które mają chęć pracy, a nie polansowania się - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Grycan Wiktoria

No cóż, ktoś tu ewidentnie kręci.

Czytaj też Plotka na iPhonie i telefonach z Androidem!

Jax

Zobacz także:

Doda przyszła na imprezę z Grycankami!

"Grycanki" i staniki. Zobacz, co robiły!

Rozbawiony Kalisz,uśmiechnięta Rodowicz i eleganccy Grycanowie - kto pojawił się na wernisażu znanego artysty?