Pierwszy casting do "Top Model". Wiemy, co się działo!

Rozpoczęły się castingi do 3. edycji.
Pierwszy casting do "Top Model 3" Wiemy, co się działo! Za nami pierwszy casting do "Top Model 3". "Współpraca z jurorami układa się świetnie. To nie są kłótnie, ale kwestia własnego zdania " - powiedziała Sokołowska Za nami pierwszy casting do "Top Model. Zostań modelką". W programie mamy nowy skład jurorski. Do Joanny Krupy, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki dołączyła Katarzyna Sokołowska, reżyserka i choreografka pokazów mody. Zapytaliśmy Sokołowską o wrażenia z pierwszego dnia castingów: "Dziękuję, było bardzo dobrze. Dziesiątki młodych dziewczyn, wielka różnorodność. Dziewczyny z różnym wyglądem marzą o tej karierze. Temat jest mi znany, jestem doświadczona w świecie mody. Castingi są moją codziennością. Współpraca z jurorami układa się świetnie. Dyskusje zawsze będą. To nie są jednak kłótnie, ale kwestia swojego zdania, które każde z nas ma" - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl. A jak według stylistki show, Malwiny Wędzikowskiej, spisała się nowa jurorka? "Jestem zachwycona Kaśką, to będzie absolutny hit. Ona jest konkretna i profesjonalna, od razu było widać, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Już uczyła dziewczyny chodzenia. Ma w sobie dużo klasy i szacunek do ludzi. Nie będzie obelg pod adresem innych członków jury" - powiedziała. A jak uczestniczki? "Było kilka naprawdę fajnych, szczególnie spodobała mi się jedna. Zapowiada się ciekawie" - dodała Malwina Wędzikowska.

Za nami pierwszy casting do "Top Model. Zostań modelką". W programie mamy nowy skład jurorski. Do Joanny Krupy, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki dołączyła Katarzyna Sokołowska, reżyserka i choreografka pokazów mody. Zapytaliśmy ją o wrażenia z pierwszego dnia castingów:

Dziękuję, było bardzo dobrze. Dziesiątki młodych dziewczyn, wielka różnorodność. Dziewczyny z różnym wyglądem marzą o tej karierze. Temat jest mi znany, jestem doświadczona w świecie mody. Castingi są moją codziennością. Współpraca z jurorami układa się świetnie. Ja jestem bardzo określona. Dyskusje zawsze będą. To nie są jednak kłótnie, ale kwestia swojego zdania, które każde z nas ma - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Poznan 19.05.2012  Pierwszy casting do 3 edycji programu show TVN  - TOP MODEL odbyl sie w Szkole Baletowej w Poznaniu. Kazda dziewczyna ktora chciala sprobowac swoich sil w modelingu, ma od 18 do 27 lat, jest wyzsza niz 170 cm i jest fotogeniczna mogla sprobowac swoich sil. W skaldzie jury pojawila sie po raz pierwszy nowa osoba - Katarzyna Sokolowska. N/Z Katarzyna Sokolowska uczy chodzic po wybiegu kandydatki na Top Model. Fot: Marek Lapis/FORUM.

A jak według stylistki show, Malwiny Wędzikowskiej, spisała się nowa jurorka?

Jestem zachwycona Kaśką, to będzie absolutny hit. Ona jest konkretna i profesjonalna, od razu było widać, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Już uczyła dziewczyny chodzenia. Ma w sobie dużo klasy i szacunek do ludzi. Nie będzie obelg pod adresem innych członków jury - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Poznan 19.05.2012  Pierwszy casting do 3 edycji programu show TVN  - TOP MODEL odbyl sie w Szkole Baletowej w Poznaniu. Kazda dziewczyna ktora chciala sprobowac swoich sil w modelingu, ma od 18 do 27 lat, jest wyzsza niz 170 cm i jest fotogeniczna mogla sprobowac swoich sil. W skaldzie jury pojawila sie po raz pierwszy nowa osoba - Katarzyna Sokolowska. N/Z Michal Pirog. Fot: Marek Lapis/FORUM.

A jak uczestniczki?

Było kilka naprawdę fajnych, szczególnie spodobała mi się jedna. Zapowiada się ciekawie - dodała Malwina Wędzikowska.

Poznan 19.05.2012  Pierwszy casting do 3 edycji programu show TVN  - TOP MODEL odbyl sie w Szkole Baletowej w Poznaniu. Kazda dziewczyna ktora chciala sprobowac swoich sil w modelingu, ma od 18 do 27 lat, jest wyzsza niz 170 cm i jest fotogeniczna mogla sprobowac swoich sil. W skaldzie jury pojawila sie po raz pierwszy nowa osoba - Katarzyna Sokolowska. N/Z Michal Pirog, Katarzyna Sokolowska i Marcin Tyszka. Fot: Marek Lapis/FORUM.

Jax

Zobacz także:

Nowa jurorka "Top Model. Zostań modelką" nie jest świeżynką w show-biznesie

Tylko u nas! Znamy najbliższe plany zawodowe finalistek "Top Model"!

Waga, wzrost, wymiary ciała: Poznaj tajemnice polskich gwiazd!