Wiemy, co Iza Miko robi w Cannes!

Miko angażuje się w kolejny projekt filmowy.
Wiemy, co Iza Miko robi w Cannes! Miko angażuje się w kolejny projekt filmowy. Iza Miko po raz drugi podjęła się roli producenta filmowego. Wyprodukuje obraz "Desert Dancer". W Cannes wzięła udział w konferencji prasowej nowej produkcji Iza Miko po raz kolejny udowadnia, że jeśli Polak chce, to Polak potrafi. Aktorka spełnia marzenia, robiąc to, co lubi najbardziej. Miko po raz drugi podjęła się roli producenta filmowego. Zdjęcia do filmu "Desert Dancer" rozpoczynają się już latem tego roku. Iza Miko w Cannes wzięła udział w konferencji prasowej nowej produkcji. Główną rolę w filmie zagra hinduska aktorka Freida Pinto. Na swoim koncie ma już role w takich filmach, jak "Slumdog. Milioner z ulicy", "Poznasz przystojnego bruneta" czy "Immortals. Bogowie i herosi 3D". Miko wcześniej produkowała film "Yellow" z udziałem Sienny Miller i Melanie Griffith. Film jest aktualnie montowany, a premiera zaplanowana na jesień tego roku. Warto dodać, że aktualny chłopak Izy również zajmuje się produkcją. Para od dłuższego czasu ze sobą pracuje. Najpierw się przyjaźnili, a od kilku miesięcy są razem. Mimo producenckiej posady, Izabella Miko nie zapomina o karierze aktorskiej. Nadal chodzi na castingi, a już niedługo swoją amerykańską premierę będą miały filmy "Two Jacks" i "Cobu 3D" z udziałem polskiej gwiazdy.

Iza Miko po raz kolejny udowadnia, że jeśli Polak chce, to Polak potrafi. Aktorka spełnia marzenia, robiąc to, co lubi najbardziej. Miko po raz drugi podjęła się roli producenta filmowego. Zdjęcia do filmu "Desert Dancer" rozpoczynają się już latem tego roku. Iza Miko, będąc w Cannes, wzięła udział w konferencji prasowej nowej produkcji. Główną rolę w filmie zagra hinduska aktorka Freida Pinto. Na swoim koncie ma już role w takich filmach jak: "Slumdog. Milioner z ulicy", "Poznasz przystojnego bruneta" czy "Immortals. Bogowie i herosi 3D".

Cannes. (Francja) 18.05.2012, 65. Festiwal Filmowy Cannes 2012, nz. Izabella Miko    Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Miko wcześniej produkowała film "Yellow" z udziałem Sienny Miller i Melanie Griffith. Film jest aktualnie montowany, a premiera zaplanowana na jesień tego roku. Warto dodać, że aktualny chłopak Izy również zajmuje się produkcją. Para od dłuższego czasu ze sobą pracuje. Najpierw się przyjaźnili, a od kilku miesięcy są razem.

Cannes. (Francja) 18.05.2012, 65. Festiwal Filmowy Cannes 2012, nz. Izabella Miko    Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Mimo producenckiej posady, Izabella Miko nie zapomina o karierze aktorskiej. Nadal chodzi na castingi, a już niedługo swoją amerykańską premierę będą miały filmy "Two Jacks" i "Cobu 3D" z udziałem polskiej gwiazdy. Cieszycie się, że aktorka osiąga sukcesy? My trzymamy kciuki za dalszy rozwój jej kariery!

Cannes. (Francja) 18.05.2012, 65. Festiwal Filmowy Cannes 2012, nz. Izabella Miko    Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Wszystkie plotki przeczytasz też na telefonie!

Już jest! NOWAWYGODNIEJSZA aplikacja Plotka na komórkę. I na androida i na iphone'a!

ralph

Zobacz także:

Iza Miko błyszczy w Cannes z przystojnym partnerem u boku

Iza Miko przyleciała do Polski z przystojnym brunetem! Wiemy, co ich łączy!

Iza Miko DOCENIONA przez twórców amerykańskiego serialu!