Majdan nie zaprosił Dody na urodziny! A grał ich ulubiony zespół: Radek zawsze mi śpiewał ich piosenkę

Nic już ich nie łączy?
Majdan nie zaprosił Dody na urodziny - Nie otrzymałam zaproszenia i nie ubolewam nad tym:) - mówi Doda Były mąż Dody nie zaprosił piosenkarki na swoje 40. urodziny. Doda powiedziała nam, co o tym sądzi: "Nie otrzymałam zaproszenia i nie ubolewam nad tym:)". Doda i Majdan nie utrzymują zbyt bliskich relacji. Były mąż nie zaprosił nawet piosenkarki na swoje 40. urodziny. Doda powiedziała nam, co o tym sądzi. "Nie otrzymałam zaproszenia i nie ubolewam nad tym:)" Co więcej, Doda zdradziła nam jeszcze pewien sekret. Nie spodziewaliśmy się, że Radek Majdan ma taką romantyczną duszę! "(...) Fajnie, że zagrał zespół IRA. To był nasz ulubiony zespół. Radek zawsze śpiewał mi (z różnym skutkiem) "Ona jest ze snu" Artura Gadowskiego." Widać były mąż przejął nieco muzycznych zainteresowań artystki. Jednakże ciężko nam wyobrazić go sobie jako Don Juana. Ciekawe, jaką serenadę będzie wyśpiewywał Ani Prus? Urodzinowy wieczór był do Majdana wyjątkowy nie tylko ze względu na zacny jubileusz czy promocję jego własnej autobiograficznej książki. Właśnie podczas tej imprezy spełniło się wielkie marzenie sportowca. Doda wyjawiła nam: "Cieszę się, że zrealizował swoje marzenie i wystąpił z grupą na scenie." My też cieszymy się, że Radek mógł pokazać swoje artystyczne talenty, a przy tym miał szansę zaśpiewać ze swoimi idolami - zespołem IRA.

Doda i Majdan nie utrzymują zbyt bliskich relacji. Były mąż nie zaprosił nawet piosenkarki na swoje 40. urodziny. Doda powiedziała nam, co o tym sądzi.

Nie otrzymałam zaproszenia i nie ubolewam nad tym:)

Doda Rabczewska Dorota

Co więcej, Doda zdradziła nam jeszcze pewien sekret. Nie spodziewaliśmy się, że Radek Majdan ma taką romantyczną duszę!

(...) Fajnie, że zagrał zespół IRA. To był nasz ulubiony zespół. Radek zawsze śpiewał mi (z różnym skutkiem) "Ona jest ze snu" Artura Gadowskiego.

Widać były mąż przejął nieco muzycznych zainteresowań artystki. Jednakże ciężko nam wyobrazić go sobie jako Don Juana. Ciekawe, jaką serenadę będzie wyśpiewywał Ani Prus?

Gadowski Artur, Majdan Radoslaw Radek

Urodzinowy wieczór był do Majdana wyjątkowy nie tylko ze względu na zacny jubileusz czy promocję jego własnej autobiograficznej książki. Właśnie podczas tej imprezy spełniło się wielkie marzenie sportowca. Doda wyjawiła nam:

Cieszę się, że zrealizował swoje marzenie i wystąpił z grupą na scenie.

My też cieszymy się, że Radek mógł pokazać swoje artystyczne talenty, a przy tym miał szansę zaśpiewać ze swoimi idolami - zespołem IRA.

Majdan Radoslaw Radek

zuz

Zobacz także:

Doda paraduje BEZ STANIKA! I pokazuje PUPĘ w kusych szortach [FOTO]

Doda lubi pokazywać majtki!

One nie boją się odważnych scen! Wielkie gwiazdy NAGO na ekranach