TYLKO U NAS! Karolina Szostak: To skandaliczne, że ktoś sobie ze mnie tak zażartował

Niemiłe skutki fotomontażu.
Karolina Szostak: Ten żart to skandal Internauci są zachwyceni, ale prezenterka Polsatu nie podziela ich entuzjazmu Do sieci trafił film z fragmentem "Wydarzeń Sportowych" Polsatu, na którym Karolina Szostak ma głęboki dekolt. Internauci są zachwyceni, prezenterka raczej nie. Karolina Szostak, a raczej jej biust, stał się bohaterem ostatnich dni. A wszystko za sprawą fotomontażu. Do sieci trafił krótki film z fragmentem "Wydarzeń Sportowych" Polsatu, na którym prezenterka ma bardzo głęboki dekolt. Oczywiście nagranie było sfabrykowane. Jednak i tak zrobiło furorę. Internauci są zachwyceni, ale prezenterka Polsatu nie podziela tego entuzjazmu. Całą sprawą jest oburzona: - Oczywiście, że jestem zła, bo to naruszenie wizerunku. Uważam to za skandaliczne, że ktoś sobie ze mnie zażartował w ten sposób. Całą sprawę konsultuję ze swoim prawnikiem. Nie jest komplementem, gdy ktoś sugeruje, że tak występuję na wizji - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl. Karolina Szostak nie chce, aby widzowie patrzyli na nią przez pryzmat nieprawdziwego nagrania. - Nie może być tak, że jestem kojarzona z odkrytym biustem. Pracuję w telewizji od 15 lat i wiem, jak się ubierać. Jak można sugerować, że wystąpiłam tak ubrana w "Wydarzeniach Sportowych" na antenie Polsatu o 19.20? - dodała wzburzona. Niestety, prezenterka jest bezsilna wobec wielkiej popularności niefortunnego fotomontażu i nie ukrywa swojej frustracji. - Zaskoczyło mnie to nagłe zainteresowanie. Wszystko dzieje się ze szkodą dla mnie. Karolina Szostak pochodzi z Warszawy. Skończyła prawo, ale nigdy nie pracowała w tym zawodzie. Od 15 lat jest dziennikarką w Polsacie.

Karolina Szostak, a raczej jej biust, stali się bohaterami ostatnich dni. A wszystko za sprawą fotomontażu. Do sieci trafił krótki film z fragmentem Wydarzeń Sportowych Polsatu, na którym prezenterka ma bardzo głęboki dekolt. Oczywiście nagranie było sfabrykowane. Jednak i tak zrobiło furorę. Internauci są zachwyceni, ale prezenterka Polsatu nie podziela tego entuzjazmu. Całą sprawą jest oburzona:

Oczywiście, że jestem zła, bo to naruszenie wizerunku. Uważam to za skandaliczne, że ktoś sobie ze mnie zażartował w ten sposób. Całą sprawę konsultuję ze swoim prawnikiem. Nie jest komplementem, gdy ktoś sugeruje, że tak występuję na wizji - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Karolina Szostak

Karolina Szostak nie chce, aby widzowie patrzyli na nią przez pryzmat nieprawdziwego nagrania.

Nie może być tak, że jestem kojarzona z odkrytym biustem. Pracuję w telewizji od 15 lat i wiem, jak się ubierać. Jak można sugerować, że wystąpiłam tak ubrana w Wydarzeniach Sportowych na antenie Polsatu o 19.20? - dodała wzburzona.

Niestety, prezenterka jest bezsilna wobec wielkiej popularności niefortunnego fotomontażu i nie ukrywa swojej frustracji.

Zaskoczyło mnie to nagłe zainteresowanie. Wszystko dzieje się ze szkodą dla mnie.

 Karolina Szostak

Karolina Szostak pochodzi z Warszawy. Skończyła prawo, ale nigdy nie pracowała w tym zawodzie. Od 15 lat jest dziennikarką w Polsacie.

Jax

Zobacz także:

Dekolt prezenterki Polsatu to FOTOMONTAŻ!

Kim jest Karolina Szostak, właścicielka najpiękniejszych PIERSI Polsatu? [FOTO]