Czy Aneta Zając zrezygnuje z pracy w serialu?

Jaka jest prawda?
Aneta Zając zrezygnuje z serialu? Czy ich profesjonalizm nie ma granic? O rozstaniu Anety Zając i Mikołaja Krawczyka ciągle głośno. Twierdzą jednak, że prywatne sprawy nie mają wpływu na ich pracę w serialu "Pierwsza miłość". O rozstaniu Anety Zając i Mikołaja Krawczyka ciągle głośno. Ostatnio w "Party" aktor wyznał, że chce mieć dzieci ze swoją nową partnerką, Agnieszką Włodarczyk. Cała trójka gra w "Pierwszej miłości". Pojawiły się więc głosy, że Zając ma już dość i chce odejść z polsatowskiego serialu. Jak jest naprawdę? - Nie jest prawdą, że Aneta Zając chce rezygnować z pracy na planie "Pierwszej miłości". Nie złożyła wypowiedzenia i tego nie planuje. Ja jako jej agentka nie planuję również komentowania "rewelacji " na jej temat, ponieważ staramy się zachować w tej całej sytuacji jak najwięcej prywatności i klasy - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Magdalena Szmyt, agentka aktorki. Wydawałoby się, że na planie może panować napięta atmosfera. Jednak podobno jest inaczej: - Na planie serialu "Pierwsza miłość" nie ma żadnych animozji między Anetą Zając, Mikołajem Krawczykiem i Agnieszką Włodarczyk. Wszyscy aktorzy są profesjonalistami. Dotyczy to również scen, w których grają wszyscy razem - oświadczyła w rozmowie z Plotek.pl Magdalena Łukasiuk z ATM Group, producenta serialu. Nie da się ukryć, że sytuacja jest trudna. Ciekawe, jak scenarzyści poprowadzą dalej wątek Marysi, Pawła i Anny.

O rozstaniu Anety Zając i Mikołaja Krawczyka ciągle głośno. Ostatnio w "Party" aktor wyznał, że chce mieć dzieci ze swoją nową partnerką, Agnieszką Włodarczyk. Cała trójka gra w "Pierwszej miłości". Pojawiły się więc głosy, że Zając ma już dość i chce odejść z polsatowskiego serialu. Jak jest naprawdę?

Nie jest prawdą, że Aneta Zając chce rezygnować z pracy na planie "Pierwszej miłości". Nie złożyła wypowiedzenia i tego nie planuje. Ja jako jej agentka nie planuję również komentowania "rewelacji " na jej temat, ponieważ staramy się zachować w tej całej sytuacji jak najwięcej prywatności i klasy - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Magdalena Szmyt, agentka aktorki.

aneta zając, mikołaj krawczyk

Wydawałoby się, że na planie może panować napięta atmosfera. Jednak podobno jest inaczej:

Na planie serialu "Pierwsza miłość" nie ma żadnych animozji między Anetą Zając, Mikołajem Krawczykiem i Agnieszką Włodarczyk. Wszyscy aktorzy są profesjonalistami. Dotyczy to również scen, w których grają wszyscy razem - oświadczyła w rozmowie z Plotek.pl Magdalena Łukasiuk z ATM Group, producenta serialu.

Nie da się ukryć, że sytuacja jest trudna. Ciekawe, jak scenarzyści poprowadzą dalej wątek Marysi, Pawła i Anny.

Jax

Zobacz także:

Piękne... Sławne... Porzucone!

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk: Historia ich miłości

Odbijaczki polskiego show-biznesu