Dowbor i Koroniewska: Kłócą się czy dogadują? Wiemy, jak jest naprawdę!

Komentarz agentki.
Kłócą się czy dogadują? Dowbor i Koroniewska Dowbor i Koroniewska: Kłócą się? Agentka aktorki: Dogadują w sprawie dziecka i także w tych delikatniejszych sprawach. Oboje są dorosłymi i dojrzałymi ludźmi. Od czasu rozstania Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w mediach co i rusz pojawiają się nowe doniesienia o relacjach, jakie panują między byłymi partnerami. Raz możemy przeczytać, że dla dobra ich córki Janki się dogadują, a następnego dnia dowiadujemy się, że się kłócą. Co jest prawdą? - To fakt, że się dogadują w sprawie dziecka i także w tych delikatniejszych sprawach. Oboje są dorosłymi i dojrzałymi ludźmi i nie chcą żadnych nieporozumień - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Magdalena Czerwiec, agentka Joanny Koroniewskiej. Cieszymy się, że aktorka i prezenter robią wszystko, aby między nimi się dobrze układało. Spędzili też razem święta wielkanocne: - Są rodziną i zarówno Maćkowi, jak i Joasi zależało na tym, żeby święta spędzić razem. A Janka była bardzo szczęśliwa - dodała Magdalena Czerwiec. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor rozstali się w grudniu, po dziewięciu latach związku. Oboje rzucili się w wir pracy. Prezenter prowadzi taneczny show Polsatu "Got to dance. Tylko taniec". A aktorka jest jeszcze bardziej zajęta. Oprócz "M jak miłość" zagrała także w "Julii", jest kapitanem drużyny w programie "Kocham Cię, Polsko!", reklamuje kosmetyki znanej marki i prowadzi program reality-show w telewizji TLC.

Od czasu rozstania Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, w mediach co i rusz pojawiają się nowe doniesienia o relacjach, jakie panują między byłymi partnerami. Raz możemy przeczytać, że dla dobra ich córki, Janki, się dogadują, a następnego dnia dowiadujemy się, że się kłócą. Gdzie więc leży prawda?

To fakt, że się dogadują w sprawie dziecka i także w tych delikatniejszych sprawach. Oboje są dorosłymi i dojrzałymi ludźmi i nie chcą żadnych nieporozumień - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Magdalena Czerwiec, agentka Joanny Koroniewskiej.

Cieszymy się, że aktorka i prezenter robią wszystko, aby między nimi się dobrze układało. Spędzili też razem święta wielkanocne:

Są rodziną i zarówno Maćkowi, jak i Joasi zależało na tym, żeby święta spędzić razem. A Janka była bardzo szczęśliwa - dodała Magdalena Czerwiec.

Koroniewska Joanna, Dowbor Maciej

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor rozstali się w grudniu, po dziewięciu latach związku. Oboje rzucili się w wir pracy. Prezenter prowadzi taneczny show Polsatu "Got to dance. Tylko taniec". A aktorka jest jeszcze bardziej zajęta. Oprócz "M jak miłość" zagrała także w "Julii", jest kapitanem drużyny w programie "Kocham Cię, Polsko!", reklamuje kosmetyki znanej marki i prowadzi program reality-show w telewizji TLC.

Kocham cie Polsko edycja siodma odcinek drugi 2 Joanna Koroniewska Antek Krolikowski Olga Frycz Anna Czartoryska

Jax

Zobacz także:

Joanna Koroniewska WYBACZYŁA Dowborowi? Dla dobra dziecka?

Te okładki przyniosły im pecha - część 2.

TYLKO U NAS! Co naprawdę łączy Joannę Koroniewską i Krystiana Wieczorka?

Więcej o:
Komentarze (4)
Dowbor i Koroniewska: Kłócą się czy dogadują? Wiemy, jak jest naprawdę!
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy 6

  Co za news! Można paść z wrażenia.

 • agora7

  Oceniono 9 razy 3

  A co nas to obchodzi. Niech robia co chcą, to ich prywatna sprawa.

 • dak

  Oceniono 2 razy 2

  No i po co ten tytuł: "Wiemy, jak jest naprawdę!"??????????? Jax, nic nie wiesz!!! I w treści brak jakichkolwiek wiadomości...

 • czeyo

  Oceniono 7 razy -3

  'Pic na wode fotomontaz'.Zostali rozwiedzeni dla dalszej kariery - tak to z bliska wyglada.Zreszta nie tylko oni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX