Znajomi odradzają Marczuk związek z Maserakiem. Słusznie? "To niezły podrywacz!"

Przyjaciele Weroniki odradzają jej związek z tancerzem. Mają rację?
Odradzają Marczuk związek z Maserakiem Przyjaciele Weroniki odradzają jej związek z tancerzem. Mają rację? Przyjaciele Weroniki Marczuk nie są zachwyceni jej nowym partnerem. Twierdzą, że Rafał Maserak nie da Weronice spokoju, poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Romans Rafała Maseraka i Weroniki Marczuk to jedno z najbardziej zaskakujących wydarzeń towarzyskich ostatnich tygodni. Była żona Cezarego Pazury i tancerz podobno nie widzą poza sobą świata i nawet zamieszkali już ze sobą. Podobno przyjaciele Marczuk nie są jednak zachwyceni jej nowym partnerem. Twierdzą, że Maserak nie da Weronice tego, na czym najbardziej jej zależy: spokoju, poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Trudno im się dziwić - tancerz słynie z imprezowego trybu życia. "Niejednokrotnie spotykałam Rafała na mieście, o późnych porach. On często wychodzi ze swoimi kumplami do knajp, gdzie nie stroni od dobrej zabawy i alkoholu" - zdradza nasze źródło. Na domiar złego wygląda na to, że partner Weroniki nie unika kontaktów z innymi kobietami! "Nigdy nie zapomnę pewnej zabawnej sytuacji z udziałem Maseraka. Tego wieczoru byłam ze znajomymi w jednym z warszawskich bistro. Naszą uwagę przykuł Rafał, który - w stanie wskazującym na spożycie - robił prawdziwą furorę wśród zgromadzonych kobiet. Opowiadał żarty, rozsyłał uśmiechy, a nawet rozdawał autografy na... serwetkach! Panie były nim zauroczone. To niezły podrywacz" - wspomina nasza informatorka. Czy dla Weroniki Rafał zmieni swoje przyzwyczajenia? Wydaje nam się, że może być z tym mały problem. Maserak wygląda na rasowego podrywacza i może mu być trudno wyzbyć się swoich kawalerskich nawyków.

Romans Rafała Maseraka i Weroniki Marczuk to jedno z najbardziej zaskakujących wydarzeń towarzyskich ostatnich tygodni. Była żona Cezarego Pazury i tancerz podobno nie widzą poza sobą świata i nawet zamieszkali już ze sobą. Podobno przyjaciele Marczuk nie są jednak zachwyceni jej nowym partnerem. Twierdzą, że Maserak nie da Weronice tego, na czym najbardziej jej zależy: spokoju, poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Trudno im się dziwić - tancerz słynie z imprezowego trybu życia.

Niejednokrotnie spotykałam Rafała na mieście, o późnych porach. On często wychodzi ze swoimi kumplami do knajp, gdzie nie stroni od dobrej zabawy i alkoholu - zdradza nasze źródło.

Na domiar złego wygląda na to, że partner Weroniki nie unika kontaktów z innymi kobietami!

Nigdy nie zapomnę pewnej zabawnej sytuacji z udziałem Maseraka. Tego wieczoru byłam ze znajomymi w jednym z warszawskich bistro. Naszą uwagę przykuł Rafał, który - w stanie wskazującym na spożycie - robił prawdziwą furorę wśród zgromadzonych kobiet. Opowiadał żarty, rozsyłał uśmiechy, a nawet rozdawał autografy na... serwetkach! Panie były nim zauroczone. To niezły podrywacz - wspomina nasza informatorka.

Maserak Rafal

Czy dla Weroniki Rafał zmieni swoje przyzwyczajenia? Wydaje nam się, że może być z tym mały problem. Maserak wygląda na rasowego podrywacza i może mu być trudno wyzbyć się swoich kawalerskich nawyków.

Marczuk Weronika, Maserak Rafal

Oldżi

Zobacz także:

Rafał Maserak to polski Casanova! Lubi kobiety, które...

Maserak i Marczuk zamieszkali razem?

Gwiazdy romansują na wiosnę. Kto i z kim?

Więcej o:
Komentarze (10)
Znajomi odradzają Marczuk związek z Maserakiem. Słusznie? "To niezły podrywacz!"
Zaloguj się
 • luckyluk

  Oceniono 8 razy 6

  Bystrość spojrzenia niczym w kiblu rodem z miejskich szaletów

 • selmine

  Oceniono 11 razy 5

  Patrząc na przeszłość pani Marczuk to raczej jemu znajomi powinni odradzać związek z nią, bo jego "wychodzenie na miasto o późnych porach" to chyba nic w porównaniu z jej dokonaniami.

 • vanity..

  Oceniono 8 razy 4

  A ja gdzieś czytałam, że on nie jest z nią w związku... Sam to potwierdził i powiedział że nigdy nie było żadnego romansu i są to tylko domysły dziennikarzy

 • wredna_baba

  Oceniono 4 razy 4

  Co one widzą w tym typku? Niespełniony instynkt macierzyński czy jak?

 • andrea

  Oceniono 11 razy 3

  No, ja bym raczej Rafałowi odradzała znajomość z tą osławioną wyjątkowo panią. In minus, oczywiście! Jeszcze go jakiś przekrętów nauczy.

 • ja5

  Oceniono 6 razy 2

  Maseraku to dziwne ze on nie dostal jeszcze jaKIEJ CHOROBY WE...NERYCZ..NEJ ,,
  TEN TO Z KAZDĄ ..FUJ....

 • kerkopithekion

  Oceniono 2 razy 0

  wyjątkowo tandetną urodę ma ten pan
  i to ma być bożyszcze...?
  hmm... naprawdę aż tak się zmieniły upodobania panienek od czasów mojej młodości...?
  smutne

 • cezar85

  Oceniono 2 razy 0

  z takim ryjem
  haha

 • zeusek

  Oceniono 3 razy -3

  nie ma się co dziwic że odradzają sami zobaczcie to http://Petitlien.fr/jumpq.jpg :)))) zwykły laluś

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX